Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF IV (OKUYALIM PAYLAŞALIM...)  (Okunma sayısı 33870 defa)

Ynt: GOLF IV (OKUYALIM PAYLAŞALIM...)
« Yanıtla #14 : 12 Kasım 2008, 22:26:04 »
alacağın araba eğer GTI ise 2 kere düşünmek gerekir ve bilmediğin arabayı sakın alma derim.Ben arabamı ilk sahibi bayandan aldım 97bin km'de.ŞEhir içine girmemiş yıpranmamış bir arabaydı. Zamanının çoğunu kapalı garajda geçiriyor arada bi hafta sonları ve uzun yola gidileceği zaman kullanılıyordu.Allaha şükür aldığım günden bu yana geçen günkü o kaza ve 10.000 bakımları haricinde hiç sanayilik olmadı. Ama kimi GTI'lar var arabayı gösteriyorsun bişeyi yok iki gün sonra başlıyo yavaş yavaş sağından solundan hata vermeye sana yük oluyo. Araba performans arabası olduğu için altına alan gazlıyo,şuradan bi ses geliyo baktırıyım,ben bu arabayla basıyorum yağını kaliteli koyayım,bujisii iyisinden alayım,benzinini eksik etmeyim diyeni yok. Vur lpg'yi depoya,koy ucuzunan 10/40 yağı,suyu varmı yokmu banane diyen başlıyo gazlamaya. Ya buda araba yaaa,eşşeğe binsen yemini eksik etmezsin,bu araba senin canını taşıyo sevdiklerinin canını taşıyo iki kuruş harcamaya kıyamıyosan binmeyeceksin GTI'a.Böyle adamların elinde düşen arabalarda sonuç hüsran!

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #15 : 12 Kasım 2008, 22:35:49 »
O nedenle 1.6'ıma binerim daha iyi diyorum.
Bütün endişelerimi yazmışsın :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #16 : 12 Kasım 2008, 22:47:20 »
En iyi araba bildiğin arabadır  ;)

« Yanıtla #17 : 12 Kasım 2008, 23:07:31 »
Katılıyorum size arkadaslar koray ne yapacaksın ya gti buda ayagını yerden kesiyor buda gayet spor bence bide sen sımdı bununla ortalama 500 kurus yakıyorsun düşünemiyorum gti bindigini hehe :D

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
« Yanıtla #18 : 12 Kasım 2008, 23:17:53 »
Aç gezerim diyorum ya :D :D :D
Neyse çok dağıttım konuyu.
Kusura bakmayın arkadaşlar ;)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #19 : 13 Kasım 2008, 00:03:49 »
keşke 6 vites olsaymış.
bunun dışında gerek malzeme kalitesi gerek işçiliği gerek tasarımıyla süper bir araç.

« Yanıtla #20 : 13 Kasım 2008, 02:01:19 »
cook guzel araba fakat gogus malzemesı cok kalıtesız kullanılan plastıkler vs. onun dısında cok memnunum

« Yanıtla #21 : 13 Kasım 2008, 11:43:03 »
Benim yaşadığım en büyük problem alçaklığıydı ama 4 helezon yayı ve helezon takozlarını değiştirdim artık öyle bir derdim yok, yani golf 4 e özgü değil benim arabaya özgüymüş o problem. :)
Kapı açık uyarısı sanırım highline da var bizim comfortta da olmalıydı.
Birde araç hızlanınca otomatik kapı kilitleme özelliği olmalıydı, bu arada bu özellik sonradan takılabiliyo mu arkadaşlar?

« Yanıtla #22 : 13 Kasım 2008, 12:57:39 »
maminci kardes bende 2004 pacıfıc var bende gosterıyo hangı kapaının acık oldugunu hemde ıkaz sesi cıkarıyo yol bılgısayarında mesela soyle yazıyo 'passenger door open'...

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
« Yanıtla #23 : 13 Kasım 2008, 14:02:48 »
@Mamimci
Getir arabayı buluşmaya otomatik kilitlenmeyi açıvereyim senin arabada :) :)

@DeLiTaY_06
PAcific'lerin gösterge paneli Comfort'lardan bir sonraki nesil olduğu için o özellik var.

« Yanıtla #24 : 13 Kasım 2008, 14:23:17 »
Koray ben İstanbulda yaşamıyorum, ama mümkün olduğunu öğrendim sağolasın.

Çevrimdışı orion35

• GOLF AŞKINA
« Yanıtla #25 : 13 Kasım 2008, 15:46:32 »
bu kapı kilitleme olayı nasıl açılıyor koray hocam? birde sormak istediğim pencereler açıkken çift kilit tıklamada hepsinin kapanması durumu bunu yapabiliyorlar mı? reno meganda vardı bu özellik, kart anahtarın kilit butonuna hızlıca çift tıklıyosun açık olan ne varsa kapatıyo.

Çevrimdışı orion35

• GOLF AŞKINA
« Yanıtla #26 : 13 Kasım 2008, 15:48:01 »
plastik kalitesi konusunda derdi olan bütün arkdşlara katılıyorum. yüzeysel yapılan kaplama zamanla gerek silmekten gerekse el temasında sıyrılıyor. görüntü berbat...

Çevrimdışı orion35

• GOLF AŞKINA
« Yanıtla #27 : 13 Kasım 2008, 15:50:34 »
aklıma gelmişken PACİFİC sahibi arkadaşlar bu arabada alarm varmı? varsa nasıl devreye giriyor. kapı üstündeki ledi yanıp sönmesi alarmın devre olduğunu gösteren yeterli bir işaret mi? sesi nasıldır nasıl öttürecez bunu