Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF IV (OKUYALIM PAYLAŞALIM...)  (Okunma sayısı 33868 defa)

Çevrimdışı orion35

• GOLF AŞKINA
GOLF IV (OKUYALIM PAYLAŞALIM...)
« : 12 Kasım 2008, 15:45:30 »
arkadaşlar GOLF IV için ayrılan bu kısımda hemen hemen hepimiz bu arabaya sahibiyiz eminim ki herkes, bende dahil olmak üzere bu araca sahip oldukları için çok mutlu ve memnundur. bu iş aslında gönül işi sevda işi ancak bu kadar edebiyatın ardından paylaşılmasını rica edeceğim ve merak ettiğim konuya gelince ;

GOLF IV TE HOŞUNUZA GİTMEYEN AH KEŞKE ŞU SÖYLE OLSAYDI DEDİĞİNİZ NELER VAR BU GENİŞ BİR SORU, PERFORMANS, DİZAYN, İÇ KALİTE VB....

bende 2004 pacific var hoşuma gitmeyen özelliklerinin başında vites geçişleri geliyor geçişler zor, vites sanki hiç birşeye tutunmuyormuş gibi. (etrafındaki körük hoş değil). bir diğeri ise aracın altı yere çok yakın 5 cm daha yüksek olsa çok daha iyi olurdu, son olarak etraftan söylenen vw parçalarının çok pahalı oluşu bu kadar pahalı olmasının yersiz olduğu. sizlerde paylaşırsanız çok sevinirim.saygılar...
Orion

Ynt: GOLF IV (OKUYALIM PAYLAŞALIM...)
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2008, 15:51:35 »
yere çok yakın, (benim helezonlarda gitmiş sanırım) motor sesi biraz fazla, vites geçişi zor onun dışında herşey güzel :)

« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2008, 16:00:24 »
Benimde bazen 2 vitesden 1 e düştügümde sıkıntı yaratıyor bazen geçiremiyorum ama neden anlamadım baktırmak lazim bide arka bagaj kapısı acık kaldıgında uyarı verıyor fakar kendı kapılarımız acık kaldıgında herhangi bir uyarı vermıyor bu eksikligi görüyorum arkayı düşünen insanın neden yolcu kapılarını düşünmedi diye soruyorum geriye kalan hersey güzel bide unutmadan su yaylar :D

« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2008, 16:00:56 »
koltuk altındaki yaylar keske daha iyi yapsalardıda cıkmasaydı

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2008, 16:26:06 »
Çok yüksek, daha iyi yol tutuşu için illa yay takmak lazım :D :D

Bi de bu aralar her yerde GOLF IV görüyorum. Çok fazla var, sanki özelliğini yitiriyormuş gibi geliyor ama yitirmiyor. Her biri ayrı güzel.

@fosilci
İçerideki ışıklandırmaya bakmayı alışkanlık edersen kapıların ne zaman açık olduğunu takip edebilirsin.
Ben öyle yapıyorum.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #5 : 12 Kasım 2008, 16:47:07 »
Koraycım tamam o uyarıyı ısıkla verıyor ama arka bagaj kapagı acık kaldıgında göstergelerde uyarı verıyor ama neden diger kapılarda aynı degil mesela kapı acık diye bir işaret verebilirdi

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
« Yanıtla #6 : 12 Kasım 2008, 17:24:34 »
Bence de fena olmazdı.
Ama dediğim gibi iç aydınlatma işi kotarıyor.
Çünkü bazen yolculardan birinin kapısı tam kapandı mı kapanmadı mı anlamıyorsunuz.
Dediğin gibi bir uyarı olsa fena olmazdı.

« Yanıtla #7 : 12 Kasım 2008, 17:29:06 »
Evet korayım fena olmazdı yukarda ısık yanıyor ama bu her arabada yanıyor ve suda var gece bu ısıgı farkedersin kesin ama gunduz farkedemiyebilirsin basımada geldi farketmemişsim :)

« Yanıtla #8 : 12 Kasım 2008, 17:44:21 »
1) iç malzemesi cok kötü..ya kol tutacakları soyuluyor ya göğüs soyuluyor,koltuk kılıfı cok aşınıyor,cok dayanıklı malzeme kullanmamıslar malesef en bariz ornegi de vites korugu..
2)cok agır oldugundan motor kalkıs icin cok zayıf 1.6 motor icin brz daha fazla beygiri yuksek olmalıydı 120-125 gibi..

ama modifiyede sonu olmayan tek araç olması da ayrı bir güzelliği..
yaptıkça daha yap dien bir araç  :D

« Yanıtla #9 : 12 Kasım 2008, 17:53:27 »
Valla sorx kardes bence kalkıslar hiçde agır degil ben basmıyorum bassam fırlayıp kalkıyor zaten sonucta yarısa katılmıyacagız degil mi :D

« Yanıtla #10 : 12 Kasım 2008, 19:25:54 »
hız konusund dicek yok golfe fosil krdes..ama golfe brz daha kısa zamanda hızlanma yakısırdı dimi  ;)

« Yanıtla #11 : 12 Kasım 2008, 21:32:36 »
valla sorx bence gayet iyi ben memnunun kalkısından felan beni tatmin ediyor :D

« Yanıtla #12 : 12 Kasım 2008, 21:50:47 »
çok güzel 4 kasa GTI'lar var :D 1.8T

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
« Yanıtla #13 : 12 Kasım 2008, 22:12:46 »
Ben istiyorum aslında IV kasa bir GTI ama kıyıp da 0'dan aldığımız 1.6'yı satıp ikinci el alamam diye düşünüyorum.