Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf IV - LPG Değeri (Güncel)  (Okunma sayısı 509125 defa)

Ynt: Golf IV - LPG Değeri (Güncel)
« Yanıtla #602 : 18 Mayıs 2012, 00:15:16 »
yanlız şunu belirteyim 1-2-3 var, ama ne zamanki onları kullanıp manuelvari kullanırsanız ya da nasıl olsa otomatik diye gaza bas çek bas çek yaparsanız işte o zaman fazla yakıyor otomatik.bana göre tek dezavantajı 4 ileri olması, tam otomatiği ben dsgye bile tercih ederim

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
« Yanıtla #603 : 18 Mayıs 2012, 00:37:12 »
nasıl olsa otomatik diye gaza bas çek bas çek yaparsanız işte o zaman fazla yakıyor otomatik.bana göre tek dezavantajı 4 ileri olması

bas çek bas çek otomatik de olsa manuel de olsa çok yaktırır. hız sabitleyici sistemler bu yüzden kullanıcıdan daha az yaktırıyor. evet bence de yukarıda da dediğim gibi 5 ileri olsa imiş tadından yenmezmiş
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #604 : 18 Mayıs 2012, 10:40:01 »
bas çek bas çek otomatik de olsa manuel de olsa çok yaktırır. hız sabitleyici sistemler bu yüzden kullanıcıdan daha az yaktırıyor. evet bence de yukarıda da dediğim gibi 5 ileri olsa imiş tadından yenmezmiş
Evet 5. vites olsa mükemmel olur.

Boralp in dediği gibi yokuşda frenden ayagımı çekince bir cm bile geriye kaçmıyor kazık çakmış gibi duruyor ve vites geçişlerine hükmetmek en eğlenceli yanı     :D Manuel vitesi hiç özlemiyorum.

« Yanıtla #605 : 18 Mayıs 2012, 11:33:50 »
Evet 5. vites olsa mükemmel olur.

Boralp in dediği gibi yokuşda frenden ayagımı çekince bir cm bile geriye kaçmıyor kazık çakmış gibi duruyor ve vites geçişlerine hükmetmek en eğlenceli yanı     :D Manuel vitesi hiç özlemiyorum.

valla abi aynen katılıyorm şuan hem manuel kullanıyorum hem otomatik kullanıyorum ara ara ama otomatik kullanmk bide bu golf olunca  işte bunu tarif edemiyorum arkadaşlar  :sevgi:

« Yanıtla #606 : 19 Mayıs 2012, 01:25:47 »
valla değiştirteceksiniz bana golf ü. ben bilmiyordum vw in otomatiklerinin bu şekil olduğunu.

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #607 : 19 Mayıs 2012, 22:09:58 »
valla değiştirteceksiniz bana golf ü. ben bilmiyordum vw in otomatiklerinin bu şekil olduğunu.

en kısa zamanda kullan derim  ;)

« Yanıtla #608 : 19 Mayıs 2012, 23:58:04 »

ya ben gözümde büyüttüm yada ilk defa otomatik bir golfe binince böyle oldu.ama kesinlikle denenmeli ve yorumları buraya yazmalı derim ::)

« Yanıtla #609 : 21 Mayıs 2012, 03:46:15 »
en kısa zamanda kullan derim  ;)

olmadı bi mersin yaparım burdan :) ya ben zaten hep auto taraftarıyım da golf ün autosunun bu şekil olduğunu öğrendim daha bi gönlüm kaymaya başladı. hanımda manuel kullanamıyo zaten. ben aracı arayıpta bulmadım denk geldi aldım. yoksa zaten ben çoğunlukla auto araç bakıyordum...

« Yanıtla #610 : 21 Mayıs 2012, 09:07:10 »
olmadı bi mersin yaparım burdan :) ya ben zaten hep auto taraftarıyım da golf ün autosunun bu şekil olduğunu öğrendim daha bi gönlüm kaymaya başladı. hanımda manuel kullanamıyo zaten. ben aracı arayıpta bulmadım denk geldi aldım. yoksa zaten ben çoğunlukla auto araç bakıyordum...

hoca kız kardeşim çoğunlukla kullandığı için  ben auto aldım.yoksa bende manuelciydim..golfün vermiş olduğu konfor ile otomatiğin vermiş olduğu kolaylık birleşince gerçekten süper bir kombine oluyor şiddetle tavsiye olunur ;)

« Yanıtla #611 : 21 Mayıs 2012, 11:30:16 »
bende konyalıyım. senin araç konyada ise olmadı haftasonu ailemin yanına geldiğimde sizinkiyle bir test sürüşü yaparım :)

« Yanıtla #612 : 21 Mayıs 2012, 11:57:49 »
bende konyalıyım. senin araç konyada ise olmadı haftasonu ailemin yanına geldiğimde sizinkiyle bir test sürüşü yaparım :)

olur niye olmasın ama ben ilçedeyim hafta sonları bazen gidiyorum konyaya.konyaya gideceğim zaman haberleşelim denk gelirse bi test sürüşü yapabilirsiniz..

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #613 : 21 Mayıs 2012, 15:59:45 »

Gel valla çok iyi olur sahil turu yaparız, bende manuel golf sürmedim hiç :)

« Yanıtla #614 : 21 Mayıs 2012, 16:00:38 »
nakres 82 nin dedğine katılıyorum

« Yanıtla #615 : 21 Mayıs 2012, 17:00:44 »
olur niye olmasın ama ben ilçedeyim hafta sonları bazen gidiyorum konyaya.konyaya gideceğim zaman haberleşelim denk gelirse bi test sürüşü yapabilirsiniz..

hmmm hangi ilçedesiniz. bende karamandayım. o ilçeden misiniz yoksa konya merkez mi? sende bende dışardayız zor denk geliriz birbirimize. ben iki haftada bir anca geliyorum.

Gel valla çok iyi olur sahil turu yaparız, bende manuel golf sürmedim hiç :)

değiş tokuş yaparız diyosun :) seninde manuel hoşuna giderse kafa kafaya değişiriz olmazsa :9