Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf IV - LPG Değeri (Güncel)  (Okunma sayısı 509173 defa)

Ynt: Golf IV - LPG Değeri (Güncel)
« Yanıtla #364 : 15 Ocak 2012, 20:47:09 »
kitabına kuralına  uygun kullanıldıysa problem olmaz kardeş.. babamın 97 torosu var 11 yıldır lpg var maşallah tık yok.. araba 13 yıldır sadece lpgde çalışıyor.. benzin deposunda hala ecevit döneminde alınan benzin var.. belki şuan su olmuştur o benzin. bide ilk çıkan lpg idi. ozmanın teknolojisi.. yani kısacası bi sıkıntı olmaz kanaatimce..
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #365 : 15 Ocak 2012, 22:10:44 »
kitabına kuralına  uygun kullanıldıysa problem olmaz kardeş.. babamın 97 torosu var 11 yıldır lpg var maşallah tık yok.. araba 13 yıldır sadece lpgde çalışıyor.. benzin deposunda hala ecevit döneminde alınan benzin var.. belki şuan su olmuştur o benzin. bide ilk çıkan lpg idi. ozmanın teknolojisi.. yani kısacası bi sıkıntı olmaz kanaatimce..

:D bizim komşudada Şahin vardı yıllar boyu hiç benzin almamış bigün gazı bitip yolda kalınca beni aradı aldım bi bidon benzin gittim açtım depoyu doldurmaya başladığım gibi yere döküldü depo çürümüş çoktan :)

bu arda gazın 5 yıllık olduguna takılma sıralı sistemde benzin tüketimide var ben aylık 100 liralık benzin alıyorum sadece gazda çalışmıyor araç ;)

« Yanıtla #366 : 16 Ocak 2012, 13:12:49 »
 ;D ;D ;D ;D ;D
kardeş toros karbüratörlüya ondan öyle söyledim:)
yoksa biliyorum bizim araçlar enjeksiyonlu:) sıralı sistemm.. sende beni tümden saf sandın kanımca :D :D
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #367 : 16 Ocak 2012, 17:11:58 »
;D ;D ;D ;D ;D
kardeş toros karbüratörlüya ondan öyle söyledim:)
yoksa biliyorum bizim araçlar enjeksiyonlu:) sıralı sistemm.. sende beni tümden saf sandın kanımca :D :D

Yok alttakini sana söylemedim kardeş almayı düşünen arkadaşa söyledim :)

« Yanıtla #368 : 16 Ocak 2012, 17:27:28 »
Yok alttakini sana söylemedim kardeş almayı düşünen arkadaşa söyledim :)
Ha tamam kardeş kusurab bakma tam okumamışım, daha doğrusu okuduğumu anlamamışım:)
[/font]

« Yanıtla #369 : 17 Ocak 2012, 19:33:16 »
nesquik ve rene arkadaşlar ara yerde benimi saf çıkardınız benmi öyle anladım  :D bence bilmemek değil sorup öğrenmemek ayıp bu arada yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar Allah razı olsun :)

« Yanıtla #370 : 17 Ocak 2012, 21:23:05 »
kardeş farkında olmadan kırdıysam özür dilerim amacımız şakaydı:)
[/font]

« Yanıtla #371 : 18 Ocak 2012, 09:53:34 »
yok samet kardeş ayıpsın takma kafana :)

« Yanıtla #372 : 23 Ocak 2012, 09:03:41 »
merhaba arkadaşlar.bu lpg muhabbeti uzunca zamandır gündeminizde.ben golf4'ü hala benzinli kullananlardanım :( ama artık tüp taktırmak gibi bi niyetim var.Aslında tüpü hiç istemiyom ama mecburuz gibi geliyo artık.sizler uzun zamandır bir tüp kullanıcısı olarak bana ne demek istersiniz.bide hangi markayı önerirsiniz?

« Yanıtla #373 : 23 Ocak 2012, 15:46:57 »
kardeş biraz şans birazda montaj işi. imkanın warsa dizel öneririm ama illaki böyle devam dersen landirenzo, brc, prins öneririm..
tartarinide olabilir. atikerden memnun kalanda var kalmayanda ama ustalar önermiyor çok fazla.
[/font]

Çevrimdışı golf_4

• Otomobil
    Audi A3 S-LİNE
« Yanıtla #374 : 23 Ocak 2012, 19:22:06 »
bende atiker vardı 2 yıldır kafayı yedirdi bana geçen hafta BRC ye geçtim derin bir ohh çektim araba benzindemi gazdamı anlayamazsın o kadar yani...benzinden gaza geçişler süper hiç titreme vs.yok
Vorsprung Durch Technik

« Yanıtla #375 : 23 Ocak 2012, 22:33:55 »
comsume 2 değerim 9.8e fırladı soğuklardan  :t

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #376 : 24 Ocak 2012, 00:04:00 »
comsume 2 değerim 9.8e fırladı soğuklardan  :t

fırladımı :D bende termostatı değiştirdim 12.5 tan 10.5 e düştü diye seviniyorum  :melek: .

« Yanıtla #377 : 24 Ocak 2012, 00:13:38 »
felaket bir soğuk var arabaya da kızamıyorum ki :D 90 olması için 20 km yol gitmek lazım :D