Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf IV Karışık Sade Fotolar  (Okunma sayısı 460086 defa)

Çevrimdışı tonurerhan

Otomobil
    Golf mk4 1.6 - SR
Ynt: Golf IV Karışık Sade Fotolar
« Yanıtla #504 : 29 Ocak 2015, 21:38:14 »
öncelikle herkese meraba, sayfayı zaten 1 yıldır takip ediyorum.Herkes gibi ben de golf 4 delisi bi insanım 2000 senesinden beri yani aldığımız yıldan beri aşığım arabamıza  :sevgi: sonunda aileden bana geçti artık, e tabi benimde birikmiş fikirlerim var kafamda :) yavaş yavaş hepsini yapıcaz inşallah. sizlere bi sorum  olucak link vermek yasak mı bilmiyorum, yasaksa da cahilliğimi mazur görün vericeğim linkteki jantı bilen var mı, varsa bulma şansımız var mı acep :) http://srs-tec.de/cars/images/product_images/popup_images/68_0.jpg
Bi r32 m olsun hayat bana güzel olsun :)

« Yanıtla #505 : 05 Şubat 2015, 17:26:17 »
jantların markalarını bilemedim hocam ama pek yakıştıramadım ben,yine de siz bilirsiniz tabi..zaten bizim araçlara da her jant yakışmıyor bi de öyle bişey var.Bilmiyorum ben mi çok zor beğeniyorum  ::) bulunabilicek en güzel jantlar bu araçların orjinal gti larda falan olan bbs lerdir.Bekleyip onlardan denk düşürülebilir ya da bazı güzel markaların orjinal jantları var onlardan bazıları güzel oluyor gerçekten  :tamamdir

« Yanıtla #506 : 06 Mart 2015, 21:39:25 »
Herkese Selamlar Biraz aykırılık oldu ama ikinci golf 4 te biraz değşikliğe gittim ilkinde orjinalleştirme çabasında idim bunda ise değişiklik çabasına girdim, jantlar takılınca yanak küçülünçe yüksek kaldı janta göre, ama Ceyhan yolları biraz biraz  :sevgi: Kazasız belasız sürüşler dilerim.
:o

« Yanıtla #507 : 02 Nisan 2015, 17:40:14 »
arkadasla aracim 2002  1.6 sportline R32 edition model  :)

« Yanıtla #508 : 20 Aralık 2016, 20:35:16 »
golf 4 leride ekliyelimde eksik olmasın

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #509 : 19 Şubat 2017, 11:15:36 »

Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil