Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF IV Hakkında İpuçları//Sizin Bildiğinizi Başkaları Bilmiyor Olabilir//  (Okunma sayısı 353982 defa)

çok saolun :))

belki bunu bilmeyen yoktur diyeceksiniz ama ben yeni öğrendim.pasificlerde bijon anahtarlarından biri şifreli. ara bi parça olmadan tekeri sökemiyorsunuz. benim o ara parça malesef kaybolmuş teker patlamasın diye dua ediyorum :)
TARAFTARA SELAM VW'ye DEVAM.

Çevrimdışı golfburak58

• Otomobil
    Golf Mk4
onu bi şekilde temin etmelisiiniz.benim bildiğim bütün golf lerde öyle.benim sifremi anlamayan bi lastikci mahvetti artık zor kullanılıyo

meraba arkadşlar bende golf 4 sahibiyim 4yıldır kullanıyorum anlattıklarınızın bi çoğundan haberdarım ama değinilmeyen bişey varki bunu da başıma geldikten sonra farkettim
   geçen ay bi kaza geçirdim ve aracın sağ ön köşesini yaklaşık 70km lik hizla başka bi araca çarptım.hava yastıkları açılmadı acaba emniyet kemeri takılı olmadan çalışmıyor mu

yan koltukta biri oturuyor muydu acaba?oturmuyorsa açılmaz diye biliyorum

Çevrimdışı golfburak58

• Otomobil
    Golf Mk4
evet oturuyodu aracta 4 kısıydık ama ondekı oldukca hafıf bı arkadasımdı

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
Şaseden vurmamışsın demekki.
Seni durduran lastik mi oldu?
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı golfburak58

• Otomobil
    Golf Mk4
ya lasstik değilde vurduğumda hızımın büyük bölümünü kaybettim.bi resim koyayımda nerden vurduma siz karar verin

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
Geçmiş olsun tekrardan.
Bu kazada hava yastıklarının açılmamış olması normal.
Tamponu parçalayamamışsınız bile  :D
Hava yastıkları için dah sağlamından bir tane çakmanız lazım.
Allah korusun görmeyin o günleri ama dediğim gibi bu kadarcık bir şey için hava yastıkları açılsaydı, VW'ye küfür ediyor olurdunuz.
Çünkü hava yastıkları açıldıktan sonra araba büyük ihtimal pert oldu demektir :)

Çevrimdışı golfburak58

• Otomobil
    Golf Mk4
eyvallah  kardes.gercekten dediğin gibi belki hava yastıkları acılmıs olsaydı sımdı kufur edıyo olurdum ama acılmamıs olmasıda bı problem mıdır dıye dusunmeden edemıyo ınsan

golf 4 yag uyari mesaji nasil silinir

ya arkadaşlar ben bişi sorucam. benim golf de (2001 comfotline 1.6 SR motor benzinli) anahtarı dışardan takıp sağa doğru çevirip bekleyince camlardan açık olan varsa kapatıyon tamamen ve kilitliyor. sola doğru çevirip bekleyince camları kapalı olsalar dahi tamamen açıyor ve kilitliyor. bu nasıl bi iş. çok gereksiz. sadece kumandadan kilitlediğimizde camları açık ise kapatma özelliği olsaydı olmaz mıydı? bunu kumandadan olacak şekildel ayarlatabiliyor muyuz acaba? bilgisi olan arkadaş varsa yol gösterebilir mi. Burada özel servise sordum pek bu tür inceliklerden anladıkları söylenemez doğrusu.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2010, 22:52:39 Gönderen: golge »
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
Camları açıp kilitlemez, kilidi açar.

şöyle söyliim.
sağa doğru çevirip bekleyince --> camlardan açık olan varsa kapatıyor ve kapıları kilitliyor.
sola doğru çevirip bekleyince --> camların tümünü sonuna kadar indiriyor ve kapıları kilitliyor.

yani bu sağa doğru çevirme işlemini kumandadan yaptıramaz mıyız bunu soruyorum.
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

bu camlar icin bir parça getirtiyorlar ve denediler ama sonuç ne oldu bilmiyorum foruma gidip bakmak gerek. ???