Gönderen Konu: GOLF IV Hakkında İpuçları//Sizin Bildiğinizi Başkaları Bilmiyor Olabilir//  (Okunma sayısı 355200 defa)

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
bende yanmıyo :(

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Kontak açık olmadığı sürece torpido lambası yanmaz.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı alperen1299

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar far düğmesini o konumundan 1.kademede parkları,2.konumda farları açıyor bu konumda düğmeyi çekince sisleri yakıyorum...ama 1. konumda iken sisleri yakamıyorum 1. park lambaları konumunda düğme çekilmiyor...arızamı var yoksa böylemi yanıyor...
2000 Model Golf Trendline Lpg'li..Ankara..

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Tek kademe (ön sissiz) far anahtarı öyle. Farları açmadan yanmaz.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Arkadaşlar far düğmesini o konumundan 1.kademede parkları,2.konumda farları açıyor bu konumda düğmeyi çekince sisleri yakıyorum...ama 1. konumda iken sisleri yakamıyorum 1. park lambaları konumunda düğme çekilmiyor...arızamı var yoksa böylemi yanıyor...

Çift kademe bir far anahtarı ile yapabilirsin o dediğini.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı alperen1299

• Profili Görüntüle
yanı benim kullandığım orjinal değilmi veya çift kademeli far anahtarı alsam uyarmı...

Çevrimdışı alperen1299

• Profili Görüntüle
aracımda orj.sis var  zaten normal  kullanıyorum,ama sade parklambaları ile kullanamıyorum..
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2014, 19:08:04 Gönderen: alperen1299 »

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
dün farkettım arkadaslar... arka iki kapıda kilit mekanızmasının orda cocuk kilidini aktıfleştiren kontak anahtarının gırdıgı yuva var ....amerıkayı kesfetmıs gıbı hıssettım  kendımı

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
aracımda orj.sis var  zaten normal  kullanıyorum,ama sade parklambaları ile kullanamıyorum..

Sizin araçta ön sisler arka sislere bağlanmış olduğundan üzerindeki far anahtarı tek kademedir. Parklarla beraber sisleri yakmak isterseniz ön sisli far anahtarı almanız gerekiyor.

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
aracımda orj.sis var  zaten normal  kullanıyorum,ama sade parklambaları ile kullanamıyorum..

aracında orj. ön sis olsaydı far anahtarın parkta iken de geri çekilebilen çift kademe far anahtarı olurdu. senin ön sislerin sonradan takılıp arka sislere bağlandığı için sadece far konumunda yakabilirsin. orjinal olsa idi parklarla birlikte ön farları açmadan sadece ön sisleri de açabilecektin.
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

• Profili Görüntüle
belki yazılmıştır ama.anahtardan kapıları kilitlediksen sonra tuşa tekrar basıldığında parklar yanıyor. bunu ben yeni öğrendim ;D

bir arıza var gibi görünüyor. sinyaller yanar söner ve alarmı iptal eder ilk kilitlemeden sonraki 10 sn içinde yaparsan. daha sonraki zamanda kilitleme işlemini tekrar eder. parkların yanması ne alaka çözemedim.

• Profili Görüntüle
dün farkettım arkadaslar... arka iki kapıda kilit mekanızmasının orda cocuk kilidini aktıfleştiren kontak anahtarının gırdıgı yuva var ....amerıkayı kesfetmıs gıbı hıssettım  kendımı

o pozisyonda bıraktığını unutursan kapı bozuldu diye gece uykunu kaçırırsın. acı tecrübe :))

Çevrimdışı zulfikar

• Profili Görüntüle

bir arıza var gibi görünüyor. sinyaller yanar söner ve alarmı iptal eder ilk kilitlemeden sonraki 10 sn içinde yaparsan. daha sonraki zamanda kilitleme işlemini tekrar eder. parkların yanması ne alaka çözemedim.

evet.kontak anahtarından kilitledikten sonra tekrar basıldığında parklar bir kaç dk yanyor. bende ilk kesfettiğimde parkları açmayı unuttuğunda gayet güzel bir özellik diye düşünmüştüm ama sonradan sönüyo. yaklaşık 1 yada 2 dk yanıyor. belki alarmla ilgi bir şey olabilir. bende alarm olmadığından :'( bilemiyorum. net bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 16:56:52 Gönderen: zulfikar »