Gönderen Konu: GOLF IV Hakkında İpuçları//Sizin Bildiğinizi Başkaları Bilmiyor Olabilir//  (Okunma sayısı 355041 defa)

Çevrimdışı Frequency

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Skoda Fabia HTP
Golf kilidini tam bilmiyorum ama fiat bravo da kapı profilinde 2 adet kilit yeri var, birisi çocuk kilidi, içeriden açılamasın diye, diğeri de dıştan açılmayı engelliyor...kalıcı olarak.merkezi kilit bu kapılara kumanda etmiyor bu durumda.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
hangi yıldan itibaren bu düşünceye sahip olmuşlar ? mk3 de böyle bir özellik yoktuda

c-mon abi sen yapma bari :) Vardı arka kapılarda çocuk kilidi.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
hava sıcaklığı 4 derecenin altına indiği zaman sesli ve görüntülü uyarı veriyor.
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Kapilar kumandadan kilitli kaput acik iken aku kutup basini sokerseniz arabanin alarmi otmeye basliyor. Elektrigi nereden aliyor bilmiyorum ama otuyor nasil oluyorsa. Susturmak icin kutup basini takip kumandadan acmak gerekiyor.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
hava sıcaklığı -5 derecenin altına indiği zaman da sesli uyarı veriyor.

Çevrimdışı kimyahmet

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
Arka koltukların alt kısmını temizlemek için iki adet tutma kolu. Ayrıca sunroof kapağının iç kısmında kendine has yerine (sigorta tutacağı gibi) monte edilmiş -zannediyorum 4 numara- alyan anahtar. Zekice  :tamamdir
golf. das auto

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
Arka koltukların alt kısmını temizlemek için iki adet tutma kolu. Ayrıca sunroof kapağının iç kısmında kendine has yerine (sigorta tutacağı gibi) monte edilmiş -zannediyorum 4 numara- alyan anahtar. Zekice  :tamamdir

Bilmeyenler için; sunroff kapağının altındaki alyan, mekanizma da elektiriksel bir problem olduğumda el ile sunroofu kapatmak için.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
sunroof kapağının altı derken? iç sürgülü kapak mı? bunun arkaya bakan tarafı mı? ön tarafı mı? gözümde canlandıramadım.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
sunroof kontrol musluğunun devamında ki dikdörtgen kapak. tavanda

Çevrimdışı Prokizya

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1999 Golf 4
Yaklaşık 1,5 senedir 99 golf comf. sahibiyim. Daha önce temizlik yaparken bir kapak falan gözüme takılmıştı ama açamamıştım. Meğer arka sigara küllüğünün altında 2'li bardaklık varmış :s Dün çıkardım temizledim, şimdi çalışır durumda :) Birde küllük ayarlayabilirsem güzel olacak.

Çevrimdışı kimyahmet

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
Yaklaşık 1,5 senedir 99 golf comf. sahibiyim. Daha önce temizlik yaparken bir kapak falan gözüme takılmıştı ama açamamıştım. Meğer arka sigara küllüğünün altında 2'li bardaklık varmış :s Dün çıkardım temizledim, şimdi çalışır durumda :) Birde küllük ayarlayabilirsem güzel olacak.

Arka koltuktaki yolcular için güzel bir imkan. Internette araştırırsanız küllüğü de bulacağınızdan eminim.

Ayrıca dün Aracın temizliğini yaparken bende o kısmın (Küllük kısmının) çıkarılması dikkatimi çekmişti. Doğrudan hareketli kapağa bastırıyorsunuz ve o hareketli kapak küllüğü yukarı doğru itiyor.
Son olarak, burada daha evvel yazıldı mı bilmiyorum ama, torpido kapağı açıldığında kapak iç kısmında da iki adet bardak konulabilecek bir yer mevcut. Tabiri caizse mini bir masa  :)
golf. das auto

Çevrimdışı fatih_arikan_06

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF MK4
DONANIMSAL BİR BİLGİ DEĞİL AMA ARACIMIN BAGAJ SAĞ ÖN KAPI ARKA KAPILALRIN switchi ÇALIŞMIYORDU DÜN WD  40 ALDIM VE KAPI DÖŞEMELERİNİ SÖKMEDEN DİL KISMINDAN İÇERİ SIKTIM BİR KAÇ KEZ AÇMA KAPAMA İŞLEMEİ SONRASI BÜTÜN HEPSİ ÇALIŞIR HALE GELDİ. :)

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
DONANIMSAL BİR BİLGİ DEĞİL AMA ARACIMIN BAGAJ SAĞ ÖN KAPI ARKA KAPILALRIN switchi ÇALIŞMIYORDU DÜN WD  40 ALDIM VE KAPI DÖŞEMELERİNİ SÖKMEDEN DİL KISMINDAN İÇERİ SIKTIM BİR KAÇ KEZ AÇMA KAPAMA İŞLEMEİ SONRASI BÜTÜN HEPSİ ÇALIŞIR HALE GELDİ. :)
valla benimde ön kapıların swichleri sıkıntılıydı bastım contact cleanırı şuan sıkıntı yok gayet güzel çalışıyor.temizledi sanırım içini.

Çevrimdışı Uğur İNCE

• 2004 Pasific
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4 2004 Pasific
Sağ aynanın neden küçük olduğunu bilen var mı?
?
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2015, 23:52:58 Gönderen: Uğur İNCE »
Yetişemiyosan El Salla