Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF IV Hakkında İpuçları//Sizin Bildiğinizi Başkaları Bilmiyor Olabilir//  (Okunma sayısı 353945 defa)

volkan bey sizin özellik kapatılmış olabilir.Sanırım kumandadan kapatılıyormuş bu forumda okumuştum bu özelliği..

Ayrıca araca dışarıdan tekme atınca dörtlüler yanıyor ve motorun oradan viiin viiin diye sesi kısık bişi ötüyor onu anlamış değilim ben..Acaba sesli alarm mevcuttta sesi mi kısık?
Alper Bey bu özelliğin kumandadan açılacağını tahmin etmiyorum.Ancak yüklenebilir bi özellikse serviste vw orjinal test cihazıyla yapılabiir belki.Sizin aracınızdaki alarmın sesi kısık ise belki bi temassızlıktan falan yapabilir diye düşünüyorum....
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

arkadaşlarr ön kapılarda iki tane resimdeki borudan var.Ne işe yarıyor bunlar?

faydalı olacağını düşündüğüm bir tecrübemi paylaşmak isterim:

golf 4 beta oto teybim akü bağlantısı kesildiği için güvenlik moduna geçmişti. kod olmadığı için bir hafta 10 gün kullanamadım :(

bu sabah tekrar açtım teybi, kendiliğinden çalıştı :)

demekki servise gidip ücret karşılığı kod öğrenmeye gerek yokmuş!!! :)

teşekkür ederim herkese bende yeni bir golf kullanıcısıyım. Bilgileriniz yararlı oldu umarım ilerleyen zamanlarda benmde katkıularım olur. herkese kazasız günler dilerim..

bekliyoruz güzel paylaşımlarını...

Arakadaslar
Golf2004 model aracim var . Bizim araclarda kapilarin belirli bir sure sonra otomatik olarak kapnmasini saglayan bir ayar varmi?

Mesala aractan indik o esnada baska seylerle ugrasirken (Bagajdan biseyler aldik yada cocuk filan vardi onu alirken) kilitlemeyi unuttuk 10 dk sonra kapilarin otamatik kilitlenmesini saglayan bir ayar varmi?

Arakadaslar
Golf2004 model aracim var . Bizim araclarda kapilarin belirli bir sure sonra otomatik olarak kapnmasini saglayan bir ayar varmi?

Mesala aractan indik o esnada baska seylerle ugrasirken (Bagajdan biseyler aldik yada cocuk filan vardi onu alirken) kilitlemeyi unuttuk 10 dk sonra kapilarin otamatik kilitlenmesini saglayan bir ayar varmi?
99 comfortline aracımda var
aractan iniyorum anahtarı kontaktan aldıysam o dk ka içersinde kilitleniyo
anahtar kontaktaysa kilitlenmiyo
direksiyonun altında pedallara yakın bi yerde ufak bi buton var
ona bir kez bastığımda bu özelliği devre dışı bırakabiliyorum
aynı butona tekrar bastığımda özellik devrede oluyo
bende şansa bulmuştum butonu
ama bu alarmla alakalı sanırım her aracta aynı yerde aynı buton olmayabilir,alarmda büyük ihtimalle sonradan takılma

Çevrimdışı yusuf0206

• GOLF BİR EKOLDÜR
selam arkadaşlar bende naçizane bilgimi paylaşmak istiyorum isterseniz golflerde ayrıca yedek depo var . ve bu yedek depo 10 lt benzin alıyor  umarım faydalı olur
GOLFE ALIŞAN BİR DAHA BIRAKAMAZ

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
yusuf0206,

forumda farklı yerlerde çok kez yazıldı fakat 1 kez daha yazmanın zararı olmaz heralde ..

Senin yedek depo diye bahsettiğin alan, benzinin genleşme alanı. G60 bunu sık sık söyledi ama bilginin kitapçıktada yazdığını söylemedi :)

Benzin dolarken, otomatik pompa benzin doldurmayı bıraktığı anda daha fazla doldurulmaması tavsiye ediliyor.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

yusuf0206,

forumda farklı yerlerde çok kez yazıldı fakat 1 kez daha yazmanın zararı olmaz heralde ..

Senin yedek depo diye bahsettiğin alan, benzinin genleşme alanı. G60 bunu sık sık söyledi ama bilginin kitapçıktada yazdığını söylemedi :)

Benzin dolarken, otomatik pompa benzin doldurmayı bıraktığı anda daha fazla doldurulmaması tavsiye ediliyor.

Bunu sebebide Allah korusun kazada yanma tehlikesini min seviyeye indirmek için sanırsam

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
99 comfortline aracımda var
aractan iniyorum anahtarı kontaktan aldıysam o dk ka içersinde kilitleniyo
anahtar kontaktaysa kilitlenmiyo
direksiyonun altında pedallara yakın bi yerde ufak bi buton var
ona bir kez bastığımda bu özelliği devre dışı bırakabiliyorum
aynı butona tekrar bastığımda özellik devrede oluyo

bende şansa bulmuştum butonu
ama bu alarmla alakalı sanırım her aracta aynı yerde aynı buton olmayabilir,alarmda büyük ihtimalle sonradan takılma

Bunu merak ettim doğrusu...
quattro

(kendi aracım için söyliyim)
yukarda yazdıklarıma ek olarak  aracın camları açıksada otomatik kilitlenme devre dışı kalıyo

merhabalar...geçenlerde direksiyonun altındaki kapağı söktüm ses yapıyor diye..alarm kutusundan sarkan sarı bir kablo vardı ustaya götürdüm kumandayı görmesi için uzatılan antenmiş.. benim gibi bilmeyenlerin dikkatine...saygılar ;)
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2009, 01:22:54 Gönderen: SPoRTeXHauST »
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

bende bu butonu merak  ettim