Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf IV Gösterge Paneli Sökme + Uyarı Hoparlörü (Buzzer) + Krom Çerçeveler  (Okunma sayısı 87825 defa)

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
@metinmb407
onun için yeni tako almaktan başka şansınız yok.
Yazılımları ve bir çok donanımları farklı tam ekran ile yarım ekran yok bilgisayarının.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Talnız yeni takoda immo sorunu var o nasıl aşılır? Uğraşan bir arkadaşım var maliyet fazla tutmazsa bende düşünüyorum.

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
Yeni takonun keylerini alırsanız gerisini halledebiliriz.

Teşekkürler...

kesinlikle vede kesinlikle gösterge sökmeyi tavsiye etmiyorum!!! bende aynı şekilde günlük sayacı tamir etmek için söktüm kontagı takmamam ragmen araç imbo hatası verdi vede 450 tl ye mal oldu yaptırmak aman dikkat kaş yapayim derken göz çıkartmayın!!!
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

kesinlikle vede kesinlikle gösterge sökmeyi tavsiye etmiyorum!!! bende aynı şekilde günlük sayacı tamir etmek için söktüm kontagı takmamam ragmen araç imbo hatası verdi vede 450 tl ye mal oldu yaptırmak aman dikkat kaş yapayim derken göz çıkartmayın!!!

Kadranı geri taktıktan sonra 80 dk kadar beklediğinizde immo ışığı sönüyor. Arkadaşımın başına geldi biliyorum.

1,5 saat  ten fazla hem kontak açık, hemde kontak kapalı şekilde bekledim. daha yaptırdıgım adam abs beynini felan iptal ederiz en kötü ihtimal demeye başlaıştı tabi benden de ecel terleri döküldü:) Allaha şükür 450 liracık para ya halletti de kurtuldum
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
450 TL neyi tutmuş onun ya.
Sıfırı o kadardır.

imbo yu kodladı görseniz adamın uslubu, sanki marsa ilk insanı o çıkartacak:) kütahya vag com dan anlayan başka adam olmayınca biraz kör tuttugunu hesabı gibime geliyor ama

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
Vag-com ile yaptığı birşey için o parayı aldıysa büyük ayıp etmiş.
Hatta soygunculuk denilir buna.
Taco içindeki çipe yükleme yaptırdıysa başkasına onun fiyatlarını bilemiyorum ama yine bu kadar tutması lazım diye düşünüyorum.

onun için dilim yandıgı için arkadaşları uyarmaya çalışıyorum!!!

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
Ben de diyorum ki arkadaşlar bozsa bile senin kadar para vermeden çözerler.
Senden çok para almış yapan arkadaş.

arkadaşlar ben söktüm göstergeyi.fakat söktükten sonra hız göstergedinii elimle oynadım aşşa yukarı :) geri taktığımda normaldi şimdi 40 da duruyor.yukarı çıkıyor ama arabayı durdurduğumda bile kırktan aşşa inmiyor :) tekrar söküp sıfır değerine elimle indirsem diyorum.ne dersiniz

Acaba vag-com ile kadran testi mi gerekecek :)