Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf IV e siyah far uygulaması (resimli-anlatımlı)  (Okunma sayısı 201027 defa)

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
Ynt: Golf IV e siyah far uygulaması (resimli-anlatımlı)
« Yanıtla #84 : 22 Temmuz 2011, 01:59:22 »
Ben de takarken öyle olmuştu deneme yanılma yöntemiyle oturtmuştum,
Tam oturtamamışsın,tekrar dene.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

« Yanıtla #85 : 22 Temmuz 2011, 11:06:03 »
tekrar denicem ama snırım tutucuyu kırdım :D dgıscem phlı bse dgıl zaten 10 tl bse:D
34 ZZ 0898 GOLF 4 2003 MODEL 16V 105HP

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #86 : 27 Temmuz 2011, 00:01:20 »
etiket senin arabada yay varmı ?

« Yanıtla #87 : 27 Temmuz 2011, 00:08:11 »
yok malesef :D herkez dıyo zaten bnım sayfaya bakarsan herkez yazmıs ama bütün herşet tamamen duygusala bakıyor

« Yanıtla #88 : 04 Ağustos 2011, 18:46:35 »
benim farlar ne hella ne valeo değişik bir marka arteb diye birşey  :'(

« Yanıtla #89 : 08 Ağustos 2011, 23:04:37 »
benim golf parlament mavi, benimkine nasıl olur acaba bende yapıcam, gören bilen varmı mavide nasıl durduğunu...
HIZ YOLU KISALTMAZ!!!

Çevrimdışı idikut58

• VATANSEVER
« Yanıtla #90 : 13 Ağustos 2011, 03:51:01 »
abilerim bende bugun yaptım farlar eskisinden güzel oldu gerçektende ufak bi sorun dışında:(((neden sölemediniz parlak kısımlara bant vurma diye:(boyacıya götürdüm bantla dedi bantladık sökerken nikelajı kalktı..ve sivasta çaresi yokmuş boyacıları gezdim öle parlak boya olmaz dediler bende ölece silikonladım...yapmayı düşünenler bi dakka beklemesin azıcık el beceriniz varsa çok kolay bi uygulama(içi boyama haric)maliyette çok düşük.10 lira boyacıya verdim,5 lirada siyah silikona:)ha birde 1 lira kağıt bant silikonlarken cama bulaşmasın diye...birde hepsi buradadan xenon aldım 8000 k (monza  100 lira,yanında adaptörlü led park ampülü çok orjinal bikaç şekilde yanabiliyo.)onuda kendim bağladım süper oldu elektrikçiye götürsem sanırım bu kadar uğraşıp düzgünce yapmazdı...inşallah ayrıntılı bi şekilde fotoğraf yüklemeyi anlatırsanız en yakın zamanda yiğidonun golfünü görürsünüz....saygılarımla

[/img]Warning: copy() [function.copy]: Filename cannot be empty in /home/vwtr/public_html/forum/sis/SISxmlapi.php on line 40
BİLSEYDİ MECNUN WOSWOS SEVGİSİNİ,SEVERMİYDİ HİÇ LEYLA ZİLLİSİNİ (ALINTIDIR:)

« Yanıtla #91 : 16 Ağustos 2011, 23:39:58 »
abilerim bende bugun yaptım farlar eskisinden güzel oldu gerçektende ufak bi sorun dışında:(((neden sölemediniz parlak kısımlara bant vurma diye:(boyacıya götürdüm bantla dedi bantladık sökerken nikelajı kalktı..ve sivasta çaresi yokmuş boyacıları gezdim öle parlak boya olmaz dediler bende ölece silikonladım...yapmayı düşünenler bi dakka beklemesin azıcık el beceriniz varsa çok kolay bi uygulama(içi boyama haric)maliyette çok düşük.10 lira boyacıya verdim,5 lirada siyah silikona:)ha birde 1 lira kağıt bant silikonlarken cama bulaşmasın diye...birde hepsi buradadan xenon aldım 8000 k (monza  100 lira,yanında adaptörlü led park ampülü çok orjinal bikaç şekilde yanabiliyo.)onuda kendim bağladım süper oldu elektrikçiye götürsem sanırım bu kadar uğraşıp düzgünce yapmazdı...inşallah ayrıntılı bi şekilde fotoğraf yüklemeyi anlatırsanız en yakın zamanda yiğidonun golfünü görürsünüz....saygılarımla

[/img]Warning: copy() [function.copy]: Filename cannot be empty in /home/vwtr/public_html/forum/sis/SISxmlapi.php on line 40

snunda bende farların ıcını botyadım ama abılerım hıc uyarmadınız bant ları sokerken krom yerlerde bıraz kalkma oldu =( onlarda nazarlık olsun bde tamponun sol tarafgını tam oturtamadım ya hafıfı dısarda duruyor

abi ben uyarmıstım bu bnım onceki yorum alıntı yaptım aynı sorun bendede oldu bantı sökerken kalktı ama asırı bı kalkma degıl oda nazarlık olsun

Çevrimdışı idikut58

• VATANSEVER
« Yanıtla #92 : 17 Ağustos 2011, 02:10:18 »

snunda bende farların ıcını botyadım ama abılerım hıc uyarmadınız bant ları sokerken krom yerlerde bıraz kalkma oldu =( onlarda nazarlık olsun bde tamponun sol tarafgını tam oturtamadım ya hafıfı dısarda duruyor

abi ben uyarmıstım bu bnım onceki yorum alıntı yaptım aynı sorun bendede oldu bantı sökerken kalktı ama asırı bı kalkma degıl oda nazarlık olsun
eyvallah abi:) senn yorumu okumuştum...resimlerde gösterilern gibi karton kesip yapcaktım.ama boyacı bant yapıştır dedi..neyse nazarlık olsun...birde resim yüklemeyi gösterin allah rızası için teş edrim...

Çevrimdışı Sinancetintas

• Otomobil
    Golf 4'den Sonra Golf 5
  • Yaşam İlaçım Oldun Golf..
« Yanıtla #93 : 17 Ağustos 2011, 18:19:47 »
Tamponu nasıl sokuyorsunuz ya yada sokmeden mı yapıyorsunuz biri tampon sokmeyi ayrıntılı anlatsın lütfen.. :S
Das Auto..

Çevrimdışı idikut58

• VATANSEVER
« Yanıtla #94 : 17 Ağustos 2011, 23:30:55 »
Tamponu nasıl sokuyorsunuz ya yada sokmeden mı yapıyorsunuz biri tampon sokmeyi ayrıntılı anlatsın lütfen.. :S
[/quotabi öncelikle golf yapboz gibi..çıkarırken dişleri kırma...öncelikle panjuru çıkaracaksın(iki adet sekmanı tornavida ile çıkar).kaput açma düğmesinn bağlı olduğu yeri düz tornavida yardımı ile genişlet yuvasından çıkar.soınra yukarıda gördüğün tamponu tutan vidaların hepsini çıkar.daha sonra davlumbazlarda 3-4 tane vida var onları çıkar.son olarakta sis farlarındaki ızgaraları çek çıkar.içinde birer tane vida onları sök tamponu kendine doğru çek rahatça çıkacaktır...kolay gelsin.NOT: farları boyatırken sakın aynalarına bant yapıştırma çok moral bozucu oluyo..

Çevrimdışı idikut58

• VATANSEVER
« Yanıtla #95 : 18 Ağustos 2011, 00:06:47 »
buda benim yaptığım far uygulamasının bitmiş hali.

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
« Yanıtla #96 : 19 Ağustos 2011, 00:48:43 »
Güzel olmuş. :tamamdir
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

« Yanıtla #97 : 22 Ağustos 2011, 12:17:11 »
 :tamamdir :sevgi:güzel olmus kırmızı arabaya olk yapan sensın glıba guzel durmus