Gönderen Konu: Golf IV e amortisor ve yay takılması  (Okunma sayısı 42462 defa)

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
Ynt: Golf IV e amortisor ve yay takılması
« Yanıtla #56 : 09 Ağustos 2011, 22:20:20 »
Selam arkadaşlar Benim Bu kadar Yorumun üstüne anlayan insanları da görünce bi sorum olacak??
Benim sag arkada amortisör'üm patlak oldugu için degiştirecegim MONREO Markada Amortisor'ler hakkında ne düşünüyorsunuz ve tanesi 80TL Nasıl bi fiyat?? ve Bursada Montajını en iyi kime yaptırabilirim??

Sinan kardeşim seni bir ustaya yönlendireceğim,iyi ustadır.(Bursa'dayken benim önceki aracın ustasıydı)
Ona benim selamımla git derdini anlat sana en iyisini tavsiye edecektir,istersen ona taktırırsın,istersen başka bir yere.
Mesaj atıyorum.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2011, 22:26:58 Gönderen: gültekin77 »
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #57 : 10 Ağustos 2011, 04:46:10 »
Sagol abi yardımın için TR'ye daha yeni döndüm şimdi ona gidecegim bakayım neler yapabiliriz.. Coilover'a merak sardım bu aralar baya.. abime ablama anlattım destekleriz falan oldular.. ;) (Öğrencilik durumundan biraz acındırdım tabi kendimi.. :D :D ) bu konuda ne düşünürsünüz??
Das Auto..

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #58 : 10 Ağustos 2011, 12:57:09 »
İlkan ustanın yanında çalışan Kırşehirili bir çocuk vardı.. benim ön sağ amortisörü kulesini tam sıkmadan göndermişti beni... Ona çok kızgınım bu yüzden, yola çıktığımda fark ettim.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline