Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf icin koltuk doseme  (Okunma sayısı 18266 defa)

golf icin koltuk doseme
« : 11 Ekim 2008, 12:37:43 »
arkadaslar aracımın koltuk kılıfı baya eski gorunuyor..yenileyim dedim 600 civarı bi masraf cıakrdılar..bir dosemeci de abi hazır kılıflardan tak dedi..iyi olur dedi..130 ytl..asagıda adresi ekledim..bi bakım yardımcı olur msuunuz?sizce nasil olur yada fikirleri olan varsa..

http://www.hepsiburada.com/modacar-maxima-siyah-belsirt-ortopedik-deri-koltuk-kilifi-seti-105001/productDetails.aspx?categoryid=253687&productid=otm105501

Ynt: golf icin koltuk doseme
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2008, 15:39:30 »
Arkadaşım kılıf güsel görünüyoo sana tawsiyem taktıracaksan eğer çok iyi bilen birine taktır aksi taktirde aracın üzerinde hiç güsel durmuyoo bi de koltuklara tam oturup oturmadığına bakmadan sakın alma

« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2008, 09:26:27 »
Orada güzel görünüyo ama takılınca asla orjinali gibi olmuyo, sağı solu katlanıyo falan.. Bir de yan hava yastıkları var, herhangi bir kaza duruunda saliseler önemli, kılıf problem olabilir ayrıca kaskoluysa aracınız kılıflar kaskodan para alamama sebebi olabiliyo. Ama orjinalini söküp yenisini dikenler var, onda da koltğun sökülmesi hava yastığı sensörlerine zarar verir diye önerilmediğini duymuştum.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2008, 14:46:23 »
gerçekten üste geçirilen kılıflar çok  çok kötü görünüyor, nasıl takarsan tak düzgün oturmuyor.
kaza anında airbaglerin açılmama riskide var böyle bir durumda, zaten orjinal kılıflarında airbaglerin kaza anında rahatça açılabilmesi için kullanılan dikiş iplikleri bile çok farklı.

« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2008, 15:22:45 »
Önce güvenlik! Boşver kılıfı, en güzeli orjinali!

« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2008, 22:02:09 »
Yani orjınalı yaptırabiliyorsan orjınalı yaptır herseyin en iyisi orjınalı bence

« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2008, 00:33:49 »
vallahi orjinaline 600-700 istediler..o kdr paraya gerek yok..kılıf ta yan airbag icin uygun degil dediler..o yuzden bu sekilde devam..

« Yanıtla #7 : 15 Ekim 2008, 10:55:43 »
arkadaşlar aracım bu... deri döşeme yaptıracam fakat 2 konuda sorum olacaktı..sizce hangi renk en iyi gider(siyah?krem?gri?) ayrıca on koltuklardaki airbag doseme degişince sorun yasatır mı? yorumlarınızı bekliyorum..

« Yanıtla #8 : 15 Ekim 2008, 11:44:55 »
Havayastıklarının düzgün çalışabilmesi açısından koltuğun orjinal yapısının bozulması asla önerilmiyo üreticiler tarafından, ayrıca deri orjinal değilse yazın yakıyo kışın donuyo insan oturunca, hiç bozma orjinalini bence.

« Yanıtla #9 : 15 Ekim 2008, 13:17:03 »
Sorx sana tavsiye airbag olayının üstüne düş ve orjinalını yaptır derim bak sana bir site adresi verecegim ondan sonra kararını kendın ver

http://www.modifiyem.com/haber/otomobillerimizdeki-bin-200-kiloluk-tehlike-1486.htm

Bırak 1200 kilyı suratımıza 10 kiloluk birsey ile vursak ne halde oldugumuzu düşün hadi kolay gelsin

« Yanıtla #10 : 24 Ocak 2010, 15:23:57 »
merhaba. benimki  2001 golf comfortliine. ben de artık döşemelerinden pek memnun değilim. küçük sigara yanıkları özellikle görüntüyü çok bozuyor. comfortline modelinde biliyorsunuz döşeme orjinalinden kadife ve desenli. bunun orjinalini bulmanın imkanı var mı yada yaptırmanın. 600 tl gibi bir fiyat bana uyar tertemiz ve aynen orjinali gibi olacaksa tabi. nerde verdiler size bu fiyatı acaba? kumaşın aynısı bulunuyor mu?
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2010, 12:49:48 »
Arkadaşlar ben bu hepsibuarada sitesinden sorx01 hocamın sorduğu kılıfın bej renklisinden aldım, golf 4 kullanıyorum bu arada. Muazzam büyük geldi. Arka koltukların arkasınakatladım fazlasını, şapkalara bakınca çok rezil bi görüntü oldu. Önler ayrı bi hikaye. Ayrıca çok çabuk kirleniyor ve deri kaplaması dayanıksız, şoför koltuğunun sol kenarı 10 cm yırtıldı, bir an öncekaldırıp atmayı düşünüyorum. Fikrimi sorarsanız kılıf almdan önce mutlaka deneyin, ya da durumununz iyiyse kılıfa felan hiç harcamayın orjinalini döşetin..

« Yanıtla #12 : 31 Ocak 2010, 04:56:05 »
Arkadaşlar ben bu hepsibuarada sitesinden sorx01 hocamın sorduğu kılıfın bej renklisinden aldım, golf 4 kullanıyorum bu arada. Muazzam büyük geldi. Arka koltukların arkasınakatladım fazlasını, şapkalara bakınca çok rezil bi görüntü oldu. Önler ayrı bi hikaye. Ayrıca çok çabuk kirleniyor ve deri kaplaması dayanıksız, şoför koltuğunun sol kenarı 10 cm yırtıldı, bir an öncekaldırıp atmayı düşünüyorum. Fikrimi sorarsanız kılıf almdan önce mutlaka deneyin, ya da durumununz iyiyse kılıfa felan hiç harcamayın orjinalini döşetin..

orjinalini nasıl döşetcez işte onu anlamadım ben. orjinali var mı ki bu comfortline ın kadife döşemesinin?
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion