Gönderen Konu: golf e bakım yapıldı fiyat listesi:  (Okunma sayısı 28827 defa)

Çevrimdışı mithatboun

• Profili Görüntüle
Ynt: golf e bakım yapıldı fiyat listesi:
« Yanıtla #14 : 12 Mart 2009, 09:53:20 »
yellow driver'a:

Alıntı
     - sol kapı kilidi (anahtarla otomatik kitlemiyo, lamba da yanmıyo)

Bunun için komple kapı kilidi sökülecek, kilit mekanizması açılacak içindeki dandik ufacık bi tane switch var o degisecek. Malzeme bişiy tutmaz fakat işçilik ben 100 tl vermiştim 2 saat uğraştıydı lehim vs. O kilidi söküp tekrar takmak cidden marifet :)

Cemele'ye:

Alıntı
Silecekleride degistirdim SWF marka silecek aldim bayag pahali 60 tl odedim ama gercekten tavsiye ederim camcida sasirdi silecegi gorunce. Yagmurda vardi denedim cok sessiz ve etkili. Bizim GOLF IV lere ozel ustunde yaziyor zaten.

'Banana' diye tabir edilen silecekler var ondan mı aldınız acaba? Bende Bosch marka var o da gayet sessiz calisti 1 sene kadar sonra bu aralar ses yapıyor :)

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 12 Mart 2009, 10:49:52 »
Mithat

ustunde banana yazisi filan yok. Camci silecekleri cikartti elime tutusturdu bende sanayideki yedek parcacilara baktim elimdekini gosterdim orjinal olsun dedim SWF sari kutuda, kutudan cikarken agzi bozulmasin diye beyaz muhafaza var onu verdi. Uzerinde GOLFIV yaziyor. Banana degil

yellow driver'a:

Cemele'ye:

'Banana' diye tabir edilen silecekler var ondan mı aldınız acaba? Bende Bosch marka var o da gayet sessiz calisti 1 sene kadar sonra bu aralar ses yapıyor :)

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #16 : 12 Mart 2009, 15:28:03 »
yellow driver'a:

Bunun için komple kapı kilidi sökülecek, kilit mekanizması açılacak içindeki dandik ufacık bi tane switch var o degisecek. Malzeme bişiy tutmaz fakat işçilik ben 100 tl vermiştim 2 saat uğraştıydı lehim vs. O kilidi söküp tekrar takmak cidden marifet :)

Cemele'ye:

o kilidin yan sanayi olanları 75 TL,işçiliğe 100 TL vermektense yan sanayi olanını alıp kullanmayı düşünüyorum

Çevrimdışı enerji

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 30 Mart 2009, 17:31:21 »
Benim de debriyaj çok yukarda kavrıyor. Sadece yukarıda kavrıyor başka sorun yok silkeleme vs. Ayar falan yapılır mı debriyaja yoksa ille de değiştirmek mi gerekiyor?

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Mart 2009, 21:02:54 »
    arkadaşlar ben yaza bayağı ağır bir bakım yaptırıcam.
     - triger seti
     - yağ ve filtreler
     - bujiler
     - sol kapı kilidi (anahtarla otomatik kitlemiyo, lamba da yanmıyo)
     kararsız kaldığım nokta yıllardır gittiğimiz bi servis var, babamın arkadaşı sağolsun iyi ilgileniyorlar ancak her tür araca bakım yapıyor ama vw in o bilgisayar sistemi yok. ağır bakımı sadece vw servisi olan bir yeremi yaptırsam diye düşünüyorum. türkiyenin en eski 5. vw servisi mersinde. oraya yaptırmayı düşünüyorum. ama fiyat olarak çok mu far eder onu da düşünüyorum. bakalım. :(

bende aracın trigerini değiştireceğim.haftasonu konyadaydım cumartesi VW Yetkili servis olan GÖKMEN otomotivi aradım 2004 model BCB kodlu Bora nın triger setine işçilik dahil 390 istedi.Hatta indirimde vardı % 12-15 tam hatırlayamadım indirimli hali 390 TL dedi garanti ve axese 2 taksit yaparım dedi.Ben öğlene doğru aramıştım pazartesi gelirseniz yaparız dedi ama ben aynı gün yozgata  dönmem gerekiyordu.

Fiyat bana normal geldi.Bi de yozgattaki özel servise soracağım.Bakalım ne diyecekler.

Yağ değişimi içinde sanayideki bi yağcıdan fiyat aldım castrol 10-40 yağ 60 TL dedi.Diğer filtreler elimde mevcut dedi.İşçilik almam dedi.yağ ve hava filtresinede 25 versem eder 85 TL.10-15 gün sonra bunları yaptırmam lazım.

Çevrimdışı roninblack

• it is a good day to die...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Nisan 2009, 11:55:04 »
debriyaj seti nasıl 185 lira? 260 a satıyorlar sacks markayı ama? çok ucuz ...
it is a good day to die...

Çevrimdışı red_bull_29

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 21 Nisan 2011, 17:11:48 »
triger set+devir daim+4 buji+motor yağı+yağ filtresi+polen filtresi+işçilik=430 tl balıkesirde özel serviste yaptırdım 150.000 km bakımını.Bana rakam oldukça makul gibi geldi.Herkese keyifli sürüşler:)

Çevrimdışı thebad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Nisan 2011, 19:27:49 »
fiyat çok  iyi gibi geldi bana.

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Nisan 2011, 17:26:10 »
bugün yağ değiştirdim.

hepsiburada.com dan elf moligraf 52 lira
otostart.com dan yağ ve polen filtresi 20 lira
yağ değişim ücreti 10 lira...

hava filtresini değiştirmedim.çıkardık güzelce hava tuttuk.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #23 : 23 Nisan 2011, 17:41:29 »
İyi kafan rahat binersin artık.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 09 Haziran 2011, 17:46:32 »
aracım 106.700 kmde, bakıma soktum bugün..

4 lt yağ -  4 filtre - boğaz kelebek temizliği .. 180 tl tuttu .. Ankara MASS WW Serviste yaptırdım .. ilgi ve alaka güzeldi ..

bilginize ..

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #25 : 09 Haziran 2011, 19:13:34 »
abi fiyatlar neden bu kadar ucuz debriyaj setini bende değiştiricem yakında :) 185 lira çok çok ucuzmuş nerde yaptırdın ?

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 09 Haziran 2011, 19:17:04 »
abi fiyatlar neden bu kadar ucuz debriyaj setini bende değiştiricem yakında :) 185 lira çok çok ucuzmuş nerde yaptırdın ?

debriyaj setini 185 tl ye yaptıran arkadaş 7 nisan 2009 yılında yaptırmış ama :) :)

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #27 : 09 Haziran 2011, 19:18:23 »
debriyaj setini 185 tl ye yaptıran arkadaş 7 nisan 2009 yılında yaptırmış ama :) :)

kim hortlattı bu konuyu  :bekleriz: bizde keklik gibi atladık hemen :D