Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf e bakım yapıldı fiyat listesi:  (Okunma sayısı 28735 defa)

golf e bakım yapıldı fiyat listesi:
« : 05 Mart 2009, 17:38:34 »
arkadaşalar aracım 126 bin km de yapılan işlemler ve tutarları şunlar bilginize;
1)DEBRRİYAJ SETİ (SACHS MARKA ORJİNAL)............185 TL
2)4 TANE NGK BUJİ.............................................. 30
3)BENZİN FİLTRESİ..............................................15
4)HAVA FİLTRESİ.................................................15
5)YAĞ(4 LİTRE)....................................................50
6)YAG FİLTRESİ.....................................................6
7)POLEN FİLTRESİ................................................15
8)İŞÇİLİK...........................................................125
                                                          TOPLAM  430 TL

ARACIN 90000 KMDE TRİGERLERİ GEĞİŞTİĞİ İÇİN ELLEMEDİK........debriyaj çok sertleşmişti araba her kalkışta silkeliyorsu şimdi çiçek gibi oldu çekişi gidişi sesi değişti aracın

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: golf e bakım yapıldı fiyat listesi:
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2009, 18:56:23 »
hayırlı olsun da yağı ne kullandın
50 TL ? ucuz.

« Yanıtla #2 : 05 Mart 2009, 19:11:06 »
castrol kullanıldı,bidiğim kadarıyla zaten bu seviyelerde yağ fiyatları 50-60 arası ayrıca bir örnek vereyim bakıma sokmadan önce izmirden aynı debriyaj seti için benden 220 tl istediler biraz araştırmakta fayda var

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2009, 19:29:58 »
pardon, siz işçiliği toptan vermişsiniz. benim aklım costrol yağdeişimine sadece 80-90 TL istiyorlarda o aklıma geldi. doğrudur, castrol magnatec alış-veriş magazalarında o fiyatlara.

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2009, 21:22:37 »
bedavaya yaptırmışın.....      işçilik çok düşük ..   ......
  nasıl bu kadar uğraştırıcı işleri bu kadar ucuza yapıyorlar hayret  ediyorum...
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

« Yanıtla #5 : 05 Mart 2009, 21:34:52 »
Hayirli olsun

Benimkide asagidaki gibidir

Hava Filtresi: 16
Yag Filtresi: 11
Polen Filtresi: 14
Benzin Filtresi: 15
Motor Yag 4.5 lt: 59
Cam Suyu: 5
Karter Tapasi:5
Bogaz Temizlemesi: 15
Motor ici Temizleme ABRO:20
Isclik:30
Toplam: 190 tl nakit
KDV:34.20
Kredi kartina: 224.20 tl

Motor Yagi olarak Usta Castrol ile ayni kalitede oldugunu soyledigi baska bir yag kullandi fyatlari ayni yalniz Castrol un bidonu pahali dedi.
Fiyatlar Gecen yilki rakamlar ve tanidik.

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2009, 08:49:55 »
arkadaşalar aracım 126 bin km de yapılan işlemler ve tutarları şunlar bilginize;
1)DEBRRİYAJ SETİ (SACHS MARKA ORJİNAL)............185 TL
2)4 TANE NGK BUJİ.............................................. 30
3)BENZİN FİLTRESİ..............................................15
4)HAVA FİLTRESİ.................................................15
5)YAĞ(4 LİTRE)....................................................50
6)YAG FİLTRESİ.....................................................6
7)POLEN FİLTRESİ................................................15
8)İŞÇİLİK...........................................................125
                                                          TOPLAM  430 TL

ARACIN 90000 KMDE TRİGERLERİ GEĞİŞTİĞİ İÇİN ELLEMEDİK........debriyaj çok sertleşmişti araba her kalkışta silkeliyorsu şimdi çiçek gibi oldu çekişi gidişi sesi değişti aracın
fiyatlar gerçekten çok iyi,debriyaj seti hariç diğer bakımları benim de yaptırmam gerekiyor ancak yağımın günü gelmedi onu bekliyorum,benim de galiba ortalama 200 lira masraf etmem gerekiyor..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #7 : 06 Mart 2009, 08:51:25 »

cemele hocam Allah iyiliğini versin   :) fatura tarihi ve banka adını vermeyi unutmuşsun!!!
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

« Yanıtla #8 : 06 Mart 2009, 10:34:08 »
Hayir onu nakit olunca kdv indirimi yapildigini vurgu yapmak icin yazdim yoksa 224 tl gidecekti.
Bakim esnasinda servisteydim arabanin altini ustunu inceleme firsatim oldu bidaki sefere yagi ben alip gidecem. Bu arada arakadaslar istanbul Carrefour larda CASTROL motor yaglarinin arkasinda soyle bir yazi var.
''' Yag degisimini ucrretsiz giriste bulunan SPEEDY servisimizde yaptirabilirsiniz''' Yani yagi Carrefour dan alip ayni Carrefour un girisinde bulunan Speedy Car Wash servisinde ucretsiz degistiriyorlar. Castrol 10w 40  4lt 60 tl ordada ucretsiz degisim olursa hem castrol hemde degisim parasi odenmemis olur gibi. Buyuk sehirlerde Carrefour olan yerlerde bu denenebilir.

cemele hocam Allah iyiliğini versin   :) fatura tarihi ve banka adını vermeyi unutmuşsun!!!

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2009, 00:32:37 »
    arkadaşlar ben yaza bayağı ağır bir bakım yaptırıcam.
     - triger seti
     - yağ ve filtreler
     - bujiler
     - sol kapı kilidi (anahtarla otomatik kitlemiyo, lamba da yanmıyo)
     kararsız kaldığım nokta yıllardır gittiğimiz bi servis var, babamın arkadaşı sağolsun iyi ilgileniyorlar ancak her tür araca bakım yapıyor ama vw in o bilgisayar sistemi yok. ağır bakımı sadece vw servisi olan bir yeremi yaptırsam diye düşünüyorum. türkiyenin en eski 5. vw servisi mersinde. oraya yaptırmayı düşünüyorum. ama fiyat olarak çok mu far eder onu da düşünüyorum. bakalım. :(

« Yanıtla #10 : 07 Mart 2009, 11:50:41 »
ağır bakım denince,rot kolları,rot başları,amortisör,dingil takozları kısaca ön takım vs. sanıyordum ben
birde arkadaşlar bu ön takımı için bakıma girince tahmini fiyat ne tutar ve kaç km götürür acaba

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #11 : 07 Mart 2009, 12:33:08 »
ağır bakım denince,rot kolları,rot başları,amortisör,dingil takozları kısaca ön takım vs. sanıyordum ben
birde arkadaşlar bu ön takımı için bakıma girince tahmini fiyat ne tutar ve kaç km götürür acaba
    hocam onlara da bakılıcak tabi. artık kısmetimize ne çıkarsa.... ::)

« Yanıtla #12 : 07 Mart 2009, 16:29:16 »
Fiyat olarak gercekten epey bir farkeder 2 katina yaklasir tanidik yer ve yetkili servis arasindaki fark.

arkadaşlar ben yaza bayağı ağır bir bakım yaptırıcam.
     - triger seti
     - yağ ve filtreler
     - bujiler
     - sol kapı kilidi (anahtarla otomatik kitlemiyo, lamba da yanmıyo)
     kararsız kaldığım nokta yıllardır gittiğimiz bi servis var, babamın arkadaşı sağolsun iyi ilgileniyorlar ancak her tür araca bakım yapıyor ama vw in o bilgisayar sistemi yok. ağır bakımı sadece vw servisi olan bir yeremi yaptırsam diye düşünüyorum. türkiyenin en eski 5. vw servisi mersinde. oraya yaptırmayı düşünüyorum. ama fiyat olarak çok mu far eder onu da düşünüyorum. bakalım. :(

« Yanıtla #13 : 07 Mart 2009, 16:48:46 »
Bende bugun arabanin on camini degistirdim. Serviste degistirecektin gittim ama adamlar cmts gunu yarim gun kasko ya ihbar yapilamaz, uzun surer Pzartesi getirip ancak sali alirsiniz dediler. Bende ordan sanayi ye inip orda taktirfim orjinal cam degil.Oncekide degildi. 3 saatte taktilar. Servis 1 gece bekliyecek diyor sanayi olurmu 2-3 saatte yapariz diyor hangisi dogru. Bu kadar fark olurmu? vallahi acikcasi servislerden soguyorum arabayi ilk alirkende kontrol icin goturdum 250 tl +kdv ve en az 5 saat bizde kalacak dediler. Tamam servis serviste zamanda onemli hem pahali yapiyorsun hemde haddinden fazla zaman aliyor.

Silecekleride degistirdim SWF marka silecek aldim bayag pahali 60 tl odedim ama gercekten tavsiye ederim camcida sasirdi silecegi gorunce. Yagmurda vardi denedim cok sessiz ve etkili. Bizim GOLF IV lere ozel ustunde yaziyor zaten.