Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 4 yeni uye yardım  (Okunma sayısı 4044 defa)

Golf 4 yeni uye yardım
« : 23 Eylül 2008, 02:39:50 »
arkadaslar ben de yeni aldım golf 4 u.. 2001 comfortline beyaz..simdiye kadar su modifiyeleri yaptım..komple tum siyah cıtaları beyaz yaptırdım..film cektirdim ve on farlara beyaz ampul(mtech marka) taktırdım..yalnız bazı sorularım olacak yardımlarınızı bekliyorum..

1) beyaz ampul taktırma sigortaya yada elektrik devresine zarar verebilrisin dediler..takan yer her turlu garantiyi verdi sorun olmaz diye taktırdım guzel oldu ama 2 hafta sonra guclu korna sesi zayıfladı daha az ses cıkıyor..acaba korna kablosu mu cıktı yoksa ampum mu zarar verdı bu konuda bilgi istiyorum sizden..

2)arka stopları orjinal olup yani sinyal kısımları sarı..ben arka stopları değiştirrecem takas yolu ile siyah yada ledli taktıracam..takas yollu bu sitede var mı acaba?

3) araca 17 lik veya 18 lik ince yanak jantla lastik taktıracam..hangisi olur ve aracın yakıt ve performansında ne gibi sorun yasarım..

simdiden tskrler..yardımlarınızı ve fikrilerinizi bekliyorum..

Ynt: Golf 4 yeni uye yardım
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2008, 09:42:37 »
Güle güle kullan arabanı.. Ben de o farlardan taktıracaktım ama servis yol bilgisayarınında arıza sinyali oluşmasına yol açar dedi vazgeçtim. yaşadığın problem belki de ondandır. 17 jant bir yere kadar ama 18 inç jantı kaldırmaz altyapısı, motor gücü, pistonlar vb bir sürü aksanı 15-16 inçe göre ayarlıdır gol 1,6 nın. Sadece yol tutuş artar, fren mesafesi biraz kısalır jant büyüdükçe.

« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2008, 12:40:59 »
Arabanı iyi günlerde kullan Allah kaza bela vermesin (hepimiz) için.

« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2008, 16:08:08 »
sagol kardes amin..

« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2008, 20:38:53 »
hayırlı olsun kardeşim 17" jant idealdir bence 18" gitme derim korna işide tamponun sağ tarafında 2 adet korna var biri ince diğeri kalın zayıf geliyosa ondandır bide tam olduğu yere çok su geliyo oda bozuto ama masrafı az beyaz ampul zarar filan vermez milletin uydurmasına bakma aracın resimlerinide koyarsan inceleyelim

« Yanıtla #5 : 23 Eylül 2008, 22:51:29 »
saol kerem kardes..resmi surekli ekliorum da hata verip eklemior anlayamadım..ewt senin dedigin gibi 2 kornadan ince olan calıyor kalın olandna ses gelmior..baktık camurluk kısmında direk ulasılmıyor..artık servise goturecez..resmi nasil eklicegim yada neden hata verdigi konusunda bilgi verirsen sevinirm..

« Yanıtla #6 : 24 Eylül 2008, 16:14:16 »
valla bende bilmiyorum kardeşim ama anlatımı var sitede kesin bulursun . aslında tampon için servise gitmene gerek yok ama alet edavat gerekli biraz ben kendim indiriyorum arada bir