Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf 4 yan çıtalar  (Okunma sayısı 11894 defa)

Çevrimdışı golfmk4

• every thing come and go..
golf 4 yan çıtalar
« : 24 Eylül 2008, 23:24:10 »
arkadaslar arabam beyaz golf 4 yan cıtalarım sıyah onlar boyaıyormu acaba yenılerını mı takıorlar nasıl bır sey yapabılırım yoksa onları ıptal etmem mumkunmu yardımcı olursanız cok sevınırım .
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2008, 23:27:21 Gönderen: golfmk4 »

Ynt: golf 4 yan çıtalar
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2008, 00:11:34 »
Bildigim kadarıyala çıtalar boyanıyor forumda olması lazim boyatan arkadaslar var incelersen forumda da bulabilirsin ;)

« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2008, 02:14:51 »
kardes benim golf te beyaz..boyatıyorsun onları ben boyattım ordan biliyorum:) ve super oldu kesinlikle ve şiddetle tavisye ederim boyatmanı..araba 10 yaş gencleşti ve spor oldu..resimleri siteye eklemk istedim olmuyor..olsaydı gorurudun farkı..

Çevrimdışı golfmk4

« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2008, 11:40:26 »
kardes dogrudur cok guzl duruyor araba cıtaları arabanın uzerınde boyamıyorlar degılmı sokup ole uygulamayı yapıorlar ?

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2008, 11:43:20 »
Benim metalik gri, boyattım geçenlerde.
Yumurta gibi oldu araba :P
Şaka bir yana benim çok hoşuma gitti.
Benim arabanın fotolarına bakabilirsin.

Yalnız boyatırken ucuza kaçma. Zımparasını ve astarını iyi atsınlar, yoksa dökülüyor.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2008, 12:07:22 »
kardes bizim kaportacı usta akraba..once yan cıtaları sokecem dedi sonra bakmıs cok ugrastırır die sokmeden boyamıs ama kapı kollarını ve tampon altındaki karlıkları sokerek boyamıs..boyarken ozel plastik astarı atmaları lazım yoksa cok cabuk cıkar boya..ama benim usta baya ugrastı hakkını da fazlasıyla aldı ama boya kemik gibi oldu yani şahane yaptı..sana tavsiyem tamponlardaki cıtaları ve tampon altındaki karlıkları da beyaz yap mukemmel oluyor oyle..sadece on tampon onundeki ızagarlıkları boyatma orası kalsın..sana benim aracın resimlerini gosterme imkanım olsaydı ne demek istedigimi anlardın..

« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2008, 12:28:46 »
fotoğraflardan bi kaç tane koysanız da biz de görsek nasıl olur arkadaşlar.hani ben çıta boyama işini beğenmiyorum da fikrim değişecekmi

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2008, 12:47:02 »
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #8 : 25 Eylül 2008, 14:33:02 »
Harbiden çok güzel olmuş senin araba koray kardeş.

« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2008, 14:34:21 »
Orjinalini bozmayayım diyodum ama senin arabayı görünce aklım karıştı, benimki tornado kırmızısı, nasıl olur ki acep?

« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2008, 15:15:44 »
seninki tornado kırmızısı ise en mukkemel golf rengi sende demektir..adanada o renkte sanırım 1 tane var o da kuzenimde var..heryerini kırmızya boyattı ve adanada tek oldu..o renkte ise cok sanslısın kardes.. hayırlı olsun..

« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2008, 15:19:30 »
ya birileri yardımcı olsun da su siteye nasil resim ekleniyor soylesin de ekleyelim..tam ekliyorum sayfa yuklenirken donuyor bir turlu olmadı..siteden arastır dediler ararstırıdm o sekilde de
olmadı..var mı bir hayır sever?

Çevrimdışı golfmk4

« Yanıtla #12 : 25 Eylül 2008, 19:55:04 »
arkadaslar hepinize teskkur ederım benı bu konuda aydınlattınız ve ınanın ıcımı rahatlattınız evet gercekten cok guzel olmus sımdı kapı kollarını felanda yaptırmaya karar verdım pekı bu işi ankarada guvenerek ve sizinde dediginiz gibi kemik :d gibi nerede yaptırabilirim?

« Yanıtla #13 : 26 Eylül 2008, 16:07:43 »
dostum isteren boyatırsın istersen gider sport olmak şartıyla yan çıta alırsın nikelaj kaplaması v.s veya kaplama weya sök sadece bi güzellik olsun bu sana kalmış bişey ii sürüsler!!!