Gönderen Konu: Golf 4 ten sonra araç tavsiyesi  (Okunma sayısı 38432 defa)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt: Ynt: Ynt: Golf 4 ten sonra araç tavsiyesi
« Yanıtla #14 : 08 Mayıs 2014, 17:36:03 »
Gerçekten Golf e binen ya da VW ye binen başka bişeye binemez mi merak ediyorum.Hyundai formunu geziyorum accentten başkası yalan diyorlar,tofaş formuna bakıyorum bunun gibisi yok diyorlar  :) ...Sırf bu duyguyu tatmak için arabayı satıp başka bir gruba geçecem bakalım gerçekten pişman olacak mıyım???  ;D

Aynen ya bende sırf meraktan bundan sonra civic alcam nasip olursa bi binecem hangi konularda ariycağimi hangi konularda aramiycagimi tahmin ediyorum az çok ve sonra geri dönecegime eminim insanlar genelde objektif olamiyor hep kendi malını övüyor o tarz adamların cokta lafına kulak asilmaz zaten.

Tapatalk

Çevrimdışı mesuttekin

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 ten sonra araç tavsiyesi
« Yanıtla #15 : 08 Mayıs 2014, 20:01:11 »
Seat Leona mı baksak :t
Karar veremedim ya la

Çevrimdışı karizma67

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Mayıs 2014, 20:12:32 »
Çoğuna, sahip olarak veya akrabaların arabaları vasıtasıyla kullanmış biri olarak; merc.bmw dışında bineceksen audi ve vw.
golf 4 üm 64 000 de. benim düşüncem,  satarsam da audi den başka araç almam.  :saygılar
Kula bela gelmez, Hak yazmadıkça;
Hak bela yazmaz , Kul Azmadıkça...

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Mayıs 2014, 00:09:22 »
geçen gün arkadaşın a3ü inceledim. Tabut gibi geldi bana nefes alacak yer yok gibiydi. Ebat olarak büyük olduğum içinde herhalde :D

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 09 Mayıs 2014, 01:49:50 »
Aynen ya bende sırf meraktan bundan sonra civic alcam nasip olursa bi binecem hangi konularda ariycağimi hangi konularda aramiycagimi tahmin ediyorum az çok ve sonra geri dönecegime eminim insanlar genelde objektif olamiyor hep kendi malını övüyor o tarz adamların cokta lafına kulak asilmaz zaten.

Tapatalk
Yok abicim ben golften önce civic vtec enedim ve cok ses alıyordu vazgeçtim .
Kapılarını kapatırken resmen teneke sesi geliyor. Hani golf kapı reklamıyla cok dalga geciyorlar ya gerçek oldugu için yediremiyorlar ki tok kapı sesi gerçekten var ...
Bi accentin clionun civicin ardından golfün kapısını kapatınca anlarsınız beni :D ya da 100 de giderken rüzgar sesi ...
geçen gün arkadaşın a3ü inceledim. Tabut gibi geldi bana nefes alacak yer yok gibiydi. Ebat olarak büyük olduğum içinde herhalde :D
Abi şası zaten golfle aynı ama fiyatlar çok geliyor a3te ...
Şöyle düz benzinli lpg 1.6 golf 5 buluverin bana  :D

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 09 Mayıs 2014, 14:34:03 »
Yok abicim ben golften önce civic vtec enedim ve cok ses alıyordu vazgeçtim .
Kapılarını kapatırken resmen teneke sesi geliyor. Hani golf kapı reklamıyla cok dalga geciyorlar ya gerçek oldugu için yediremiyorlar ki tok kapı sesi gerçekten var ...
Bi accentin clionun civicin ardından golfün kapısını kapatınca anlarsınız beni :D ya da 100 de giderken rüzgar sesi ...Abi şası zaten golfle aynı ama fiyatlar çok geliyor a3te ...
Şöyle düz benzinli lpg 1.6 golf 5 buluverin bana  :D
golf V al kurtul ama comfortline olsun hız sabitleyici ve sunrooff şart ona göre ok.inşallah hayırlısı olur.
bakalım araştıralım inşallah buluruz.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 09 Mayıs 2014, 16:13:39 »
golf V al kurtul ama comfortline olsun hız sabitleyici ve sunrooff şart ona göre ok.inşallah hayırlısı olur.
bakalım araştıralım inşallah buluruz.

V kasa Comfortine olcak + sunroof olacak + Fsi olmayacak düz motor olacak... öyle bi araba yok desem başım ağrımaz :)

çoğu primeline onlarda şaşırmış km si düşük primelene lara millet 33-35 yazmış valla yüzüne bile bakmam .

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 09 Mayıs 2014, 16:20:23 »
V kasa Comfortine olcak + sunroof olacak + Fsi olmayacak düz motor olacak... öyle bi araba yok desem başım ağrımaz :)

çoğu primeline onlarda şaşırmış km si düşük primelene lara millet 33-35 yazmış valla yüzüne bile bakmam .
ohaaa.çok değil mi? (lafım o fiyatı yazanlara)
fsi olsa ne olur ki lpg takmıyacaksan sıkıntı olmaz yani.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 16:21:05 Gönderen: dirgin »

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 09 Mayıs 2014, 16:22:51 »
ohaaa.çok değil mi?
fsi olsa ne olur ki lpg takmıyacaksan sıkıntı olmaz yani.

çok tabi vw değil mercedes olsa o donanımda arabaya o para verilmez.

konuyu açan arkadaş lpg uyumlu hitler motor arıyor Fsi lerde lpg sıkıntı ben almam o yüzden tavsiyede etmem.benzinde binilecekse direk Tsi alınmalı.

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 09 Mayıs 2014, 16:31:58 »
çok tabi vw değil mercedes olsa o donanımda arabaya o para verilmez.

konuyu açan arkadaş lpg uyumlu hitler motor arıyor Fsi lerde lpg sıkıntı ben almam o yüzden tavsiyede etmem.benzinde binilecekse direk Tsi alınmalı.
tsi ler gerçekten çok iyi ancak çok para.maddiyatta önemli.tabi durumu uygunsa hiç bakmasın tsi alsın bencede.

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 09 Mayıs 2014, 18:09:42 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-henuz-43.000-km-de-2004-golf-pasific-ilk-sahibinden-162521153/detay/

al kafanı dinle :D
Yok abi ya golf 4 almam bir daha :) Bir de bu adam alsancakta ikamet edip hiç aracı cizdirmeden sürebildiyse helal olsun  ;D
Zaten ben golf 5 in tipini daha çok seviyordum ama düşük kilometre o gelmişti o zaman :)

Vala sevaptır buluverin :)
Primiline olsun sunroof olmasın ya CC de olmasın farketmez benim için golf4 ün confortline donanımı bana yetip artıyordu bile   ;D

Çevrimdışı mrbalari

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 09 Mayıs 2014, 20:43:09 »
Bende mk4 ümü satıyorum. mk5 için kararsızım fsi motor olmasından dolayı ama çokda hoşuma gidiyor, yakıtını merak ediyorum, benzinde binsem nasıl olur birde satarken sıkıntı çekermiyim malum fsi motorlar pek tutulmuyor.

Çevrimdışı infernaltr

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #27 : 10 Mayıs 2014, 00:03:10 »
Bende mk4 ümü satıyorum. mk5 için kararsızım fsi motor olmasından dolayı ama çokda hoşuma gidiyor, yakıtını merak ediyorum, benzinde binsem nasıl olur birde satarken sıkıntı çekermiyim malum fsi motorlar pek tutulmuyor.

Benzin litre fiyatı 5 lira iken FSİ motor almak hiç mantıklı değil. 1.2 motor polo bile 30-35 kuruşdan aşağı yakmıyor.