Gönderen Konu: Golf 4 ten sonra araç tavsiyesi  (Okunma sayısı 38530 defa)

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
Golf 4 ten sonra araç tavsiyesi
« : 07 Mayıs 2014, 21:12:03 »
Arkadaşlar golfümü sattım .
Araç bakınıyorum şu aralar.
Aslıda parayı kenara koyup biriktirdikten sonra almak istiyordum ama alışkanlık olmuş rahat duramıyorum alacagım sanırım :)

İlk önceleri fiorina bakıyordum geniş olsun diye içi ama arkadaşlarım sana gelmez falan vazgeçirdiler  ;D

Golf 5 bakıyorum diyorum hitler lpgli düşük kmli ama bulamıyorum istediim orijinallikte zaten fiyatlarda uçtu ...

Şu aralar corolla hatcback bakmaya başladım
2005 buldum sizce 28500 eder mi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-cok-temiz-bakmadan-gecme-160805101/detay

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 ten sonra araç tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2014, 23:32:22 »
Golf 4 ten defalarca ayrılıp yeni araç aldım Ford opel toyota ve her defasında tekrar pişman olup golfw geri döndüm en son passat aldım 2002hıgh 2 ama tekrar golfe döndüm. Şimdi tekrar kaşıntı başladuı a3 diyorum bence sende bnm gibi pişmanlık yaşama.
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı onder_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2014, 23:59:46 »
geçenlerde öylesine bakınırken şu araba dikkatimi çekti.son 25 dedi ve değişen sadece ön kaput ve tampon. eğer ilanda söylenildiği gibi motoru iyi ve masrafsızsa yıllarca binilecek bir araç olarak düşündüm aradım konuştum hazır para olsa hemen otobüse atlayıp gidip bakıcam ama arabamı satmam lazım. arabayı da acil satmak gerektiğinden 19-20 ye galeriye vermek istemedim çünkü satarsın gider bakarsın beğenmezsin hazır elde ki golf den de olursun  :D ama araba antalyada olsa asla kaçırmazdım.Bir bakın bakalım siz nasıl değerlendirirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-fiyat-dustu-26500-orjinal-73000-km-de-161132852/detay

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2014, 08:40:08 »
14 bin o hasarın neresine harcanmış tartışılır.
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2014, 09:23:15 »
Fadıl terra trendline gibidir. Sol versiyonlarına bakmalısın.

Not : bunların trigerleri zincir  :saygılar

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #5 : 08 Mayıs 2014, 12:07:07 »
yakıt ve performans olarak Golf 4 ten sonra fazlasaıyla tatmin eder vvti çok verimli bir motor ama dış görünüş karizma dersen Golf 4 ezer geçer bunu :) ayrıca iç tasarımı hoşuma gitmiyor şahşı zevkim tabi onun haricinde koltukları çok rahattır.

biraz daha çıkabiliyosan bir üst kasa corollanın 1.6 124hp liğini tavsiye ederim şekil olarak buna göre epey güzel içi dış olarak.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2014, 12:10:53 »
geçenlerde öylesine bakınırken şu araba dikkatimi çekti.son 25 dedi ve değişen sadece ön kaput ve tampon. eğer ilanda söylenildiği gibi motoru iyi ve masrafsızsa yıllarca binilecek bir araç olarak düşündüm aradım konuştum hazır para olsa hemen otobüse atlayıp gidip bakıcam ama arabamı satmam lazım. arabayı da acil satmak gerektiğinden 19-20 ye galeriye vermek istemedim çünkü satarsın gider bakarsın beğenmezsin hazır elde ki golf den de olursun  :D ama araba antalyada olsa asla kaçırmazdım.Bir bakın bakalım siz nasıl değerlendirirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-fiyat-dustu-26500-orjinal-73000-km-de-161132852/detay

bu araba çok uzun süredir satılık bir türlü satılmadı fiyatı piyasasının 7-8 bin tl tersıne yazmış yine satılmıyor farklı bi durum olabilir.donanım Tour ama Comfortline yazmış ara donanım ama Comfortline ayarındadır.

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Mayıs 2014, 12:50:15 »
golf 4 ü satıp alabileceğin üst model golf 5 temizini bul al.daha sonra onu verir golf 6 alırsın bana sorarsan.
ben polo ile bi başladım bu sevdaya arık bırakamıyorum benim için bi tutku bi sevda oldu san ki.
 :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek: :melek:

Çevrimdışı Ali07

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Seat İbiza Tdi
« Yanıtla #8 : 08 Mayıs 2014, 13:04:04 »
Benim de aklımdaki Golf 5 olur bundan sonra, Lancer sevdalısıydım Golfe alışınca vazgeçtim.

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Mayıs 2014, 14:02:41 »
Benim de aklımdaki Golf 5 olur bundan sonra, Lancer sevdalısıydım Golfe alışınca vazgeçtim.
:tamamdir

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #10 : 08 Mayıs 2014, 15:53:25 »
Valla bu konu arada benim de aklıma geliyor,daha erken ama üzerine en az bi 10-15bin koymak lazim ki bisey bulunabilsin.ben de vw ye bindikten sonra başka marka kullanamam heralde.belki audi olabilir :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 GOLF MK IV AUT.
« Yanıtla #11 : 08 Mayıs 2014, 16:58:14 »
Gerçekten Golf e binen ya da VW ye binen başka bişeye binemez mi merak ediyorum.Hyundai formunu geziyorum accentten başkası yalan diyorlar,tofaş formuna bakıyorum bunun gibisi yok diyorlar  :) ...Sırf bu duyguyu tatmak için arabayı satıp başka bir gruba geçecem bakalım gerçekten pişman olacak mıyım???  ;D
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 17:00:17 Gönderen: emirdede »

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #12 : 08 Mayıs 2014, 17:01:03 »
Gerçekten Golf e binen ya da VW ye binen başka bişeye binemez mi merak ediyorum.Hyundai formunu geziyorum accentten başkası yalan diyorlar,tofaş formuna bakıyorum bunun gibisi yok diyorlar  :) ...Sırf bu duyguyu tatmak için arabayı satıp başka bir gruba geçecem bakalım gerçekten pişman olacak mıyım???  ;D

cevap veriyorum. Evet pişman olacaksın. Ben golf 3'ü sattığımdan beri citroen diye bir markanın tepesindeyim illet illet  >:(  Gerçi artık golf4'ün üzerindeyim o ayrı tabi  :saygılar
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 17:01:30 Gönderen: htmetin »
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 08 Mayıs 2014, 17:07:29 »
geçmene gerek yok bi galeriye git ben bunu alacam de dene gör hehehe
daha sonra ben bi düşünem de git işine bak
 ::) ::) ::)