Gönderen Konu: Golf 4 te iç aydınlatma sorunu  (Okunma sayısı 31802 defa)

Çevrimdışı SkY

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 te iç aydınlatma sorunu
« Yanıtla #14 : 01 Şubat 2007, 17:57:18 »
arkadaşlar bugün itibariyle sorunun kaynağı tespit edildi...sol ön kapı kiliti diyen arkadaşlar sorunun doğru cevabını vermiş oldular böylece..yetkili serviste ki parça fiyatı 232 ytl...tabi artı olarak buna işçilik te eklenecek..ben bu parçayı aksaray da yedek parçacılardan bulmaya çalışcam eğer olurda bulamazsam mecburen servisten almak zorunda kalacağım...
Life is easy;eat & sleep and FLY!!!

Çevrimdışı IMID

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 06 Nisan 2007, 08:38:05 »
Eğer istanbuldaysan bostancı sanayi de oto2000 var oradan servisten daha uygun fiyata bulabilme şansın yüksek

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Nisan 2007, 09:09:48 »
oto2000 Ümraniyede biliyorum ben
Bostancıdada yeri var mı ?
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı SkY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Nisan 2007, 21:42:42 »
Eğer istanbuldaysan bostancı sanayi de oto2000 var oradan servisten daha uygun fiyata bulabilme şansın yüksek

ya sorun belli çözüm belli ama ben bir türlü koşturmacadan fırsat bulup halledemedim şu kilit işini öyle kullanıyorum..Boş bir vaktimde öncelikle aksaray daki parçacılardan bir sıfır parça fiyatını almayı düşünüyorum eğer onlar baya yüksek bir fiyat söylerse oto2000 e bakıcam..

Çevrimdışı iyildiz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Mayıs 2007, 21:07:03 »
kapı kilidinden olduğuna emin misin? Başka bir yere gösterdin mi?

Bana sanki sol ön kapının switch'lerinde veya soketlerinde bir problem varmış gibi geldi..(Yanlış düşünüyor olabilirim, sadece bence başka bir servisten daha fikir al derim..)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 15 Mayıs 2007, 21:15:14 »
Bahse girerim %99 sol kapı switch'i bozulmuştur.  :D Kendimden çok emin konuştum ama neyse  :D

Çevrimdışı SkY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 15 Mayıs 2007, 21:57:52 »
Bahse girerim %99 sol kapı switch'i bozulmuştur.  :D Kendimden çok emin konuştum ama neyse  :D

yok yok doğru tahmin:) bozuk olan o ..

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Mayıs 2007, 22:00:18 »
Kendime bayılıyorum ya? %99 dedim %1 resil olma payı bıraktım, Herseyide bilecek değilim ya sadece Volkswagen Hastasıyım o kadar.

Çevrimdışı SkY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 16 Mayıs 2007, 01:43:32 »
Kendime bayılıyorum ya? %99 dedim %1 resil olma payı bıraktım, Herseyide bilecek değilim ya sadece Volkswagen Hastasıyım o kadar.

bu sorun zaten klasik vw sorunuymuş..her duyan direk aynı tepkiyi veriyor zatenn:)

Çevrimdışı iyildiz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 16 Mayıs 2007, 10:03:53 »
bu sorun zaten klasik vw sorunuymuş..her duyan direk aynı tepkiyi veriyor zatenn:)
Golf IV lerin sol ön kapı kilitlerinde problem olduğunu duymuştum. Ama bu senin durumu daha önce duymadım, sadece mantık yürütmüştüm.

Çevrimdışı noscuta

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 03 Kasım 2007, 15:54:54 »
sky aynı sorun bendede vardı servıse gıttım kapının dılınde pltın dıye bı zımbırtı varmıs onla alakalı bı sorunmus yaptılar 150 ytl ye nedenıde arabayı yıkatırken o tazzıklı suyu kapının içine tutuyolarla o yapıyo o platın ıslanınca bozulurmuş.gecmıs olsun
bende vw yım...

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 03 Kasım 2007, 16:26:17 »
abi çok hata yapmışsınız bizim bora comfortline de aynı sorun vardı servise gittik 250 ytl dedi kilit değişecek falan...sanayiye gittik işinin ehli bi ustaya camdada bi sorun vardı o dahil hepsini yaptı 60 ytl verdik şu an hiçbir sorun yok..

Çevrimdışı as5338

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 05 Kasım 2007, 08:07:36 »
slm bended de o sorun vardı birde farların sesli ikazı çalışmıyordu ilkin ışıklı ikaz çalışmaya başladı sonra sesli ikaz fakat şu an sesli ikaz tekrar çalışmamaya başladı. büyük bir bihtimalle temassızlık

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #27 : 25 Şubat 2008, 17:18:00 »
arkadaşlar aynı sorun benim sağ ön kapıda da var. ustamın dediğine göre kilidin içinde bir platin var ve devreyi o tamamlıyor. kilitle bütün halde ve tamiri yok. yenisi dediğin fiyat. benim usta kasko firmaları ile de çalışıyor ve pert bir araç bekliyorum anlicanız.
        kazasız belasız günler