Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 4 sis farı  (Okunma sayısı 15842 defa)

Golf 4 sis farı
« : 07 Aralık 2007, 18:58:29 »
Herkese selam,

2004 model Golf 4 pasific sahibiyim. Otomobilime sis farı taktırmak istiyorum. Orjinalinde var mıdır?? yan sanayi olarak önerebileceğiniz markalar var mı???

Şimdiden teşekkürler...

Ynt: Golf 4 sis farı
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2007, 19:41:35 »
sanırım onlarda sis farı mevcut bora gibi farı açıp kendinize doğru çektiğinizde sis farları yanıyor..diye hatırlıyorum

« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2007, 19:50:40 »
arkada sis farı var dediğin gibi kendine çektiğinde yanıyor... ben önlere taktırmak istiyorum tamponun alt tarafına... ümraniyede oto2000'de buldum bir çift ama çok uyduruk yan sanayi üründü almadım o yüzden...

« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2007, 19:57:41 »
İstanbul / Aksaray Volkswagen Parçacılarına bakmanızı öneririm, Orjinali ve yan sanayisinin her çeşidin ordan temin edebilirsiniz.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2007, 20:20:12 »
Hellanın ürünü var uzaktan kumandalı aynı zamanda.400 ytl civarındaydı sanırım fiyatı!! bence değmez
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2007, 20:23:19 »
bu yan sanayi mal

Hepsiburada.com

orjinal olarak hella micro de model sis farlarına bakmalısın

Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #6 : 08 Aralık 2007, 20:38:48 »
çok teşekkür ederim...

bu arada far nahtarımı da değiştiriyorum... sisler için orjinal anahtar kullanmak istiyorum... burda sordum orjinali 100.-ytl civarında olduğunu söylediler...ebay'de amerikadan 25dolara getirtiyorum... bakalım uyacak mı diye merak etsemde oldukça hesaplı olduğu gerçek...:)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #7 : 08 Aralık 2007, 20:58:30 »
Ebay'den gelenin orjinal olduğuna pek güvenme. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #8 : 09 Aralık 2007, 02:31:29 »
1 haftaya kadar elimde olacak en fazla 30lirayı sokağa atmış olurum diye düşündüm:):):)

« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2008, 17:02:46 »
merhabalar, bir arkadaşım e-bay internet sitesinden golf 4 için orjinal far açma anahtarı getirtti,normalde üzerinde takılı olnlar sadece 1 tık çekilip arka sisleri yakıyor biliyorsunuz,bu gelen anahtar 2 tık çekilip öne taktırabileceğiniz sis farlarını yakıyor ve gemi kargosu dahil 35-40 ytl bir para verdi...