Gönderen Konu: golf 4 mu sattım kurtuldum  (Okunma sayısı 9920 defa)

Çevrimdışı M.emin

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 mu sattım kurtuldum
« Yanıtla #14 : 12 Şubat 2016, 08:34:57 »
golfden sonra 2014 corolla 1.33 aldım arkadaşlar motor konusunda olumsuz konuşanlarda var fakat kullanınca yersiz olduğunu anladım araç tatmin edici

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #15 : 16 Şubat 2016, 04:10:38 »
Ben bizim ülkemizi cozemıyorum.Yuksek motorlar vergi diliminden tutulmaz küçük motorlarda performans korkusu yüzünden hep 1-0 yeniktir alıcının gözünde.artık küçük motorlarında performans korkusu geride kalmakta güle güle kullanın hayırlı olaun
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Şubat 2016, 15:09:20 »
hayırlı olsun güle güle kullanın.darısı bana tiguan yada golf VI ya  :melek: :melek: :melek: :melek:

Çevrimdışı Frequency

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #17 : 23 Şubat 2016, 11:04:49 »
Zevk meselesi...
 bırak Golf'ü, poloyu bile bununla değişmem.
Değil VW, herhangi bir avrupa arabanın yanında gibi bir arabanın yanında bunun esamesi bile okunmaz...
Bu 2 sene sonra unutulur ama 75 model golf hâla kitlelere hitap eder.

kazasız cezasız kullanın ...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı M.emin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 24 Şubat 2016, 08:27:17 »
Ben bizim ülkemizi cozemıyorum.Yuksek motorlar vergi diliminden tutulmaz küçük motorlarda performans korkusu yüzünden hep 1-0 yeniktir alıcının gözünde.artık küçük motorlarında performans korkusu geride kalmakta güle güle kullanın hayırlı olaun
Zevk meselesi...
hayırlı olsun güle güle kullanın.darısı bana tiguan yada golf VI ya  :melek: :melek: :melek: :melek:
Değil VW, herhangi bir avrupa arabanın yanında gibi bir arabanın yanında bunun esamesi bile okunmaz...

Zevk meselesi...

sağolun arkadaşlar belirli bir süreden sonra zevklerin önüne mantık set çekiyor maalesef hele 30 yaşı devirince birde çocuk sahibi olunca insan toyotaya yöneliyor. babamı şimdi anlıyorum ..  :)
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2016, 08:52:10 Gönderen: M.emin »

Çevrimdışı Ali07

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Seat İbiza Tdi
« Yanıtla #19 : 05 Mart 2016, 10:37:46 »
Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan en iyisini yapmışsın boşver, eski arabanın derdiyle uğraşılmıyo yeni yenidir. 99 Golfüm vardı tek sevdiğim yanı dış görüntüsüydü, bıktırdı beni arızalarıyla. büyük bi arızası olmadı hakkını yememek lazım fakat bi gün cam krikosu bigün silecek bigün lpg sorunu diye uzadı gitti, sattım da kurtuldum sen gibi :) Bidaha 1.6 Golf 4 mü asla. Temiz 1.9 Tdi olursa aklımı çelebilir :)

Çevrimdışı M.emin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Mart 2016, 18:18:35 »
Sağolasın siteye arasıra göz atıyorum biladerin golf 4 u icin. Oda satacak akl motoru rektefiyeye soktu.  Sıkıntılar ı bitmek bilmiyor  17 yaşındaki araba için normal aslında
« Son Düzenleme: 05 Mart 2016, 18:25:22 Gönderen: M.emin »

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 09 Mayıs 2016, 13:16:19 »
99 ve 2000 model arabalardan bahsediyoruz arkadaşlar elbette arızası ve sorunu olacak sonuçta ekmeği yenilmiş araçlar.ayrıca bizim elimizede sıfır olarak geçmediki en az kullanan 2. yada 3. kişi olarak sahibi oldu. haksızmıyım?