Gönderen Konu: golf 4 mü? bora mı?  (Okunma sayısı 22059 defa)

Çevrimdışı excuseme

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 mü? bora mı?
« Yanıtla #14 : 24 Eylül 2010, 20:18:00 »
ama golfün modifiyesiz olanını bulmak zor ya modifiye yapıyolar yada temiz olmuyo araçlar:(bulmak biraz sıkıntı olcak ama golf sanırım daha cazip:)

Çevrimdışı serhat_74

• vw bora
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Eylül 2010, 23:42:00 »
vallha arkadsım bende öğrenciyim senin gibi aynı durumda kalmıştım bende :):) aylarca golf aradım dedigin gibi temizini bulamadım tesadüfen 100 kmde uygun tüplü bi bora buldum parca boyalrı mevcut boyaya bakmadım alırken motor temziliğini ön planda tuttum ama golf içimde kaldı diyebilrim alma şansımolursa inş aklımdaki model golf inşallah bi arkadsımda öyle yaptı bora aldı 2 sene sonra golf 5 almıştı ama arkadsların dedikleri gibi golf spor bora sedan aile arabası zevk sana kalmış umarım ilk aracında içine sinen bi araca sahip olursun

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Eylül 2010, 10:46:21 »
selam excuseme. yakıt durumunu tam bilmiyorum arada fazla fark yoktur.ama golf derim ben sana. sahibinden .com bak ankara etimesgutta 23/09/2010 bir ilan var idi  satılmadı ise güzel ve temiz gözüküyordu.alacağın arabayı komple baktırmadan alma 2.3 milyar fazla ver temiz al.selam

Çevrimdışı excuseme

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 25 Eylül 2010, 13:24:15 »
arkadaşlar youmlarınız için teşekkürler inşallah sizinde yardımlarınızla temiz bi golf sahibi olurum :)

Çevrimdışı kaancihangir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Eylül 2010, 20:06:55 »
Otomatik Golf4 üzerine araba tanımıyorum. 5 tane golfüm oldu jetta 1.6FSI aldım beğenmedim. satmayada kıyamayınca babama sattım :) Golf 4 2000 yılından beri kullanıyorum gençtim güzeldi şimdi 30 yaşında olmama rağmen yine golf yine golf.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Eylül 2010, 20:12:57 »
bu golf ıv cok kıymetlı bır arac sahıden. dedem bıle aldı artık sız dusunun :D  hb araba ama bı o kadarda genıs ve konforlu arac.
sabır et abı . bız poloyu 1 seneye yakın aradık 1 sene sonunda anca bulabıldık temızını. sabır bu ısler. sen arabayı alırsın . ertesı gun bır ılan cıkar. bız aldıgımızın 1 hafta sonrasında. koyu yesıl, sunrooflu tek kapı. ve plakası babamın adı ve soyadı. cok temız bır sportlıne vardı. 2 gune kalmadı satıldı araba. ve mukemmel guzellıkteydı. örnek vermemın sebebı bıraz daha sabır abıcım :) bızım gıbı manısadan alma ehehe :)
hayırlısı olsun
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı whiteleon06

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: bora
« Yanıtla #20 : 07 Aralık 2015, 15:31:01 »
golf boranın hb ben olsam bora alırım daha oturaklı  ve daha yakışıklı  :tamamdir

Çevrimdışı Uğur İNCE

• 2004 Pasific
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4 2004 Pasific
« Yanıtla #21 : 07 Aralık 2015, 15:42:45 »
golf al derim kardeş yalnız alacagın arabayı expertize götrme yetkılı vw servisine götur  orda baktır. arabayı alırsın 3/5 ay sonra sıkıntılar cıkarsa ağlarsın valla :d benim dilim yandı
Yetişemiyosan El Salla

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Aralık 2015, 17:15:00 »
Arkadaş 5 senede almıştır heralde ikisinden birini  :D