Gönderen Konu: iç kaplama  (Okunma sayısı 5891 defa)

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
iç kaplama
« : 01 Mart 2011, 20:02:04 »
Merhaba arkdaşlar sitede bi golf 4 de görmüştüm çok dikkatimi çekti ve çokda hoş duruyodu aracın içine kaplama yaptırmış karbon fiber gibi duruyodu ve çokda harika bi görüntüsü wardı. :)
peki ben bunu ankarada nerede ve nekadara yaptırabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim :)

« Son Düzenleme: 01 Mart 2011, 20:02:40 Gönderen: cgty.ank »

Çevrimdışı deli_kan57

• golf müpdelası :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: iç kaplama
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2011, 21:36:31 »
Merhaba arkdaşlar sitede bi golf 4 de görmüştüm çok dikkatimi çekti ve çokda hoş duruyodu aracın içine kaplama yaptırmış karbon fiber gibi duruyodu ve çokda harika bi görüntüsü wardı. :)
peki ben bunu ankarada nerede ve nekadara yaptırabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim :)

golf 4 karbon projesi basladı
evet görüntüsü göze hoş geliyor ama yapması bi o kadar zor ve zahmetli bir iş doğrusu. tabiki işi bilen için basit bir işlem.  belki görmüşsündür, cam filmi uygularken kullanılan saç kurutma makinasına benzeyen bi aletle yapılıyor. yani kıvrımları zor olan yerleri onunla esneklik kazandırıyorlar. eğer yaptırmayı düşünüyorsan,cam filmi uygulayan yerlere bir danış istersen.  yaparım derse folyoyu  ''3M yada ORACAL'' kullandırırsın.        :tamamdir     şimdiden kolay gelsin.

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2011, 01:23:16 »
teşşekür ederim ama öle diil bildiğimiz  krom gibi hazır yapıştırma şeklinde ama dısı karbon gibi görnen bi aksesuar uygun olursa düşünürüm :)

Çevrimdışı madmax3131

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2011, 23:22:46 »
karbon kaplama siparişimi aldım ama kim yapacak bilmiyorum

Çevrimdışı madmax3131

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2011, 22:45:44 »
kendim yapmaya başladım artık. usta bulamazsan sen usta oluyorsun. neyaptığımı anlatayım size. sadece aşina olduğum durumları takip ettim. kapı kollarını söktüm. vites körüğünü çıkarttım, küllük kapağını çıkarttım, kaplam yaptım en kısa zamanda fotoları ekleyeceğim

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2011, 00:33:41 »
kendim yapmaya başladım artık. usta bulamazsan sen usta oluyorsun. neyaptığımı anlatayım size. sadece aşina olduğum durumları takip ettim. kapı kollarını söktüm. vites körüğünü çıkarttım, küllük kapağını çıkarttım, kaplam yaptım en kısa zamanda fotoları ekleyeceğim
  paylaşım için teşşkrllerr :)