Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf 4 kitapcik  (Okunma sayısı 109553 defa)

golf 4 kitapcik
« : 24 Haziran 2014, 22:45:17 »
Arkadaslar selâmünaleykum arcimi yeni aldim bi ay oluyo araç ile ilgili bilgiye daha net ulasabilmem için kitapcigina ihtiyacim var int baya aradim ama bulamadim elinde olan varsa bana bi mail ayabilirmi yada bildiğiniz bi site varsa link atabilirmisinz Teşekkürler

Çevrimdışı alperyüksel

• Otomobil
    golf mk4-2001-manuel-antrasit-trend
Ynt: golf 4 kitapcik
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2014, 00:08:52 »
Aleykümselam arkadaşım. Öncelikle aracın hayırlı olsun. Bizleri aracın durumu ve aldığın fiyat konusunda bilgilendirirsen fena olmaz. Kitapçık konusuna gelince kitapçık hikaye çünkü aracını kullandıkça bakımlarını yaptırdıkça sorun yaşadığında servise gittikçe aracını öğreneceksin ve zamanla aracın senden bi parça gibi olacak ve aranızda sadece senin ve golfünün anlayabildiği özel bir dil oluşacak :D
Güzel günlerde sevdiklerin ve ailenle birlikte kazasız belasız kullanman dileğiyle...

« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2014, 12:29:24 »
karizma bi bakiyom kardeş teşekkür ederim. .

« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2014, 12:42:48 »
alper bey hiç aklıma gelmedi valla. . aracim 2001 Comfortline manual vites 183 000 km ankaradan aldim 23000 tl ye aracm kasa olarak güzel lakin biraz hor kullanilmis benim anladigim kadariyla sol tarafta üç parça boyasi var hatta sol arka kapida yapilan boyanin macununda bir karış bi catlak oluşmuş onuda ben boyattim değişen yok biraz daha masrafi var ama trigel kayışi ve baskı balatasi değişmesi gerekiyo yani bi 500 daha pazarlik olabilirmis onun haricinde memnunun arabamdan resimlerinide yüklüyorm eleştirilerini beklerim saygilar ;)

« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2014, 13:36:40 »
alper bey hiç aklıma gelmedi valla. . aracim 2001 Comfortline manual vites 183 000 km ankaradan aldim 23000 tl ye aracm kasa olarak güzel lakin biraz hor kullanilmis benim anladigim kadariyla sol tarafta üç parça boyasi var hatta sol arka kapida yapilan boyanin macununda bir karış bi catlak oluşmuş onuda ben boyattim değişen yok biraz daha masrafi var ama trigel kayışi ve baskı balatasi değişmesi gerekiyo yani bi 500 daha pazarlik olabilirmis onun haricinde memnunun arabamdan resimlerinide yüklüyorm eleştirilerini beklerim saygilar ;)
sana triger fiyatını hemen vereyim
120 tl set
25 tl v kayışı
25 tl bilya
100 tl devirdaim
100 tl işçilik
bu 8 valf için 16 valf için bilya 2 adet olacak birde triger setinin 200 tl olanından olacak ina marka.
ben 1-2 ay önce değiştirdim.istersen parçacının kartını aldım dürüst ve düzgün bi kişi uygun fiyata verdi sağolsun.bursada Özhatipoğlu ticaret.

« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2014, 14:08:14 »
avg var bende daha dosyayı yüklemeyi tamamlamadan uyarı verdi yükledikten sonra ise sildi.
AVG bu konularda gerçekten çok hassas.affetmiyor. AVAST da aynı bu konularda.ben nod dan pek memnun kalmadım.

« Yanıtla #6 : 25 Haziran 2014, 15:30:46 »
nod 32 indirirken uyari verdi askiya alalim bari şimdilik kalsın  :t

« Yanıtla #7 : 25 Haziran 2014, 15:34:12 »
Ibrahim kac bin de degistirdin sen trigli ben bi ustayla görüştüm genelde bu tür arabalarda bilyeler salam oluyo degistirmeye gerek kalmiyo diyo ama şimdi audinlanmak istediğim konu trigel setini benmi alip ustaya götüreyim yoksa birakayim usta halletsin mi guvenilirmi acaba.

« Yanıtla #8 : 25 Haziran 2014, 15:37:17 »
sana triger fiyatını hemen vereyim
120 tl set
25 tl v kayışı
25 tl bilya
100 tl devirdaim
100 tl işçilik
bu 8 valf için 16 valf için bilya 2 adet olacak birde triger setinin 200 tl olanından olacak ina marka.
ben 1-2 ay önce değiştirdim.istersen parçacının kartını aldım dürüst ve düzgün bi kişi uygun fiyata verdi sağolsun.bursada Özhatipoğlu ticaret.

birde bu orjinal mi yoksa yan sanayimi yada tavsiye ettiğin bi marka varsa 

« Yanıtla #9 : 25 Haziran 2014, 15:46:35 »
valla set ina marka orjinali.devirdaimde tabiki ancak diğerlerini bilmiyom bilyeler ve V kayışı.alırkene orjinali olsun dedim tamam abi dedi ama.ben daha önce ne zaman değiştiğini bilmediğim için değiştirdim.km 142 binde şuan.bi 5 sene götürür beni.ben çok binen biri değilim aracımda benzinli zaten.şimdi usta parçacıdan aldımı 140 tl sen aldınmı 160 tl oluyor.ustaya indirimli veriyorlar.ancak şuda var usta ucuz alıpta sana karlı satması da olabilir güvenmemek lazım.sen en güzeli ne alınacaksa araştır kendin pazarlık ederek al.benim 655 tl tuttuydu amortisörler falanda dahil 600 tl ye anlaştık daha da hesaplıya geldi.yani sana yazdığım rakamdan 55 tl daha düşecen.

« Yanıtla #10 : 25 Haziran 2014, 16:05:07 »
valla set ina marka orjinali.devirdaimde tabiki ancak diğerlerini bilmiyom bilyeler ve V kayışı.alırkene orjinali olsun dedim tamam abi dedi ama.ben daha önce ne zaman değiştiğini bilmediğim için değiştirdim.km 142 binde şuan.bi 5 sene götürür beni.ben çok binen biri değilim aracımda benzinli zaten.şimdi usta parçacıdan aldımı 140 tl sen aldınmı 160 tl oluyor.ustaya indirimli veriyorlar.ancak şuda var usta ucuz alıpta sana karlı satması da olabilir güvenmemek lazım.sen en güzeli ne alınacaksa araştır kendin pazarlık ederek al.benim 655 tl tuttuydu amortisörler falanda dahil 600 tl ye anlaştık daha da hesaplıya geldi.yani sana yazdığım rakamdan 55 tl daha düşecen.

ya şimdi birde benim araba 8 vl mi 16 vl ben bunu nerden anlcam ruhsatta da yazmiyo 16 vl die biliyodum  killandim bak  :t

« Yanıtla #11 : 25 Haziran 2014, 16:52:33 »
ya şimdi birde benim araba 8 vl mi 16 vl ben bunu nerden anlcam ruhsatta da yazmiyo 16 vl die biliyodum  killandim bak  :t
motorun üzerinde 1.6 Sr yazıyorsa 8 valftir.2002 sonu çıktı 16 valfler.senin ki 8 valf olması lazım.

« Yanıtla #12 : 25 Haziran 2014, 18:39:42 »
Bende indirdim virüs falan bulmadı ama elinde türkçe kitapçık olan yok mu?

« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2014, 21:45:56 »
Tamamdir ibrahim abim eyvallah  :tamamdir