Gönderen Konu: golf 4 için uygun hoparlör  (Okunma sayısı 54458 defa)

Çevrimdışı golfsr

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 için uygun hoparlör
« Yanıtla #14 : 28 Eylül 2007, 23:13:58 »
selamun aleyküm.yeni katlıdım vw ailesine .büyüklerime saygılar .yakın bi zamanda golf 4 aldım.tüm kapılarda hoparlör yeri var ama sadece 2 sinde hop. var.aracım comfortline böle bişe nasıl oluyo.cevaplarınızı bekliyorum şimdiden tşkrler

peyzaj mim.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 09 Şubat 2008, 01:41:02 »
selamun aleyküm.yeni katlıdım vw ailesine .büyüklerime saygılar .yakın bi zamanda golf 4 aldım.tüm kapılarda hoparlör yeri var ama sadece 2 sinde hop. var.aracım comfortline böle bişe nasıl oluyo.cevaplarınızı bekliyorum şimdiden tşkrler

Pasific ve trendline modellerinde arka kapilarin icerisindeki hoparlor yerlerinde hoparlor yok fakat comfortline da olmasi gerekir.Ayrica on kapilarda 2 hoparlorun yaninda 2 tane de mid-tiz icin kucuk hoparlorler bulunuyor.Yani en kotu ihtimalle aracinizda 4 hoparlor olmasi gerekiyor.Ama comfortline da arka kapilarda da olmasi gerekir.Toplamda mid-tiz takimlariyla beraber 8 tane hoparlor olmasi gerekir.Aracinizi tahminen 2. el almis olacaksiniz.Belki sizden onceki kullanicisi ile alakali bir durum olabilir.Ayrica vw nin bu yaptigina da ayip derim.Belki de dogus otomotiv in katkisi vardir bu ise bilemem ama vw gibi bir markada en baz modelde olsa dahi hoparlorlerin ici bos olmamali.Pasific ve trendline donanimli vw sahipleri bu durumdan hep sikayetci oluyorlar.T5 caravelle de arka tarafta hoparlor yeri var ama icinde hoparlor yok.Hadi T5 transporter i anlarim ticari amac icin uretiliyor ama bu durum Caravelle de olmamaliydi bence...sonucta 50-60 bin ytl verilip alinan araclar.

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Şubat 2008, 02:12:28 »
Bence patlayan kolonların yerine JBL gto serisi 16cm componenet al.100 lira gibi bir fiyata bulunabiliyor.Seside fiyatına göre tatminkar.Hem ileride anfi ile beslersen gayet te güzel ses alırsın.

Çevrimdışı tuning_master_15

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Eylül 2009, 21:35:19 »
hoparlör alacaksan JBL derimmmm :tamamdir
>-----Gєηтℓємєη Oηℓу Lα∂ιєѕ Fσявι∂∂єη-----<

Çevrimdışı barracuda

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Eylül 2009, 00:18:19 »
arkadaşlar isteyen olursa arka kapılarımdaki infinity 16 cm mid tiz takımını satabilirim .jbl ile aynı grubun markasıdır kalite olarak jblden daha üstündür .sıfırdan farksız durumdalar. önce dinlersiniz araçta beğenirseniz söker veririm .

Çevrimdışı by_karpuz

• ts61
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 24 Ocak 2010, 12:41:32 »
arkadaşlar bende 2000 model golf trendline var
hoparlör ler kaç cm ve hangi marka önerirsiniz..
compenant serilerinden alsam bi fatda saglarmı bana. pıoneer teyp var arabamda

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #20 : 24 Ocak 2010, 13:54:05 »
arkadaşlar bende 2000 model golf trendline var
hoparlör ler kaç cm ve hangi marka önerirsiniz..
compenant serilerinden alsam bi fatda saglarmı bana. pıoneer teyp var arabamda
     eğer amfi takmayacaksan komponent almanın sana bir faydası olmayacaktır. HERTZ DCX 165  16CM  HOPARLÖR ORJİNAL  İTALYAN , #22733470 Gittigidiyor.com şöyle bişey senin işini görür. bende de trendline var 2000 model. benim araçta 4 bas 4 tweeter var. yani arkalarda orjinalinden philips takımlarla dolu sen de bir kontrol et öncelikle . boş ise dediğim gibi al. componenti eğer amfisiz bağlarsan benim dediğimm hoparlörlere göre daha da az tiz ses verecektir.
    bu arada bende pioneer teyp kullanıyorum. hoparlörleri değiştirmeden pioneer 3150 usb kullandım çok hta memnunum. benim için önemli olan yüksek ses değil kaliteli ses. orjinal kolonlar da gayet iyi. şimdiden kolay gelsin.

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Nisan 2010, 12:01:54 »
ben bizim hoparlörleri 13 cm biliyorum yanlısmıyım 16mı söylentiler vardı 16 takarsan cam sürter tam inmez falan filan deniyodu ???
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı totemshark

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Nisan 2010, 10:50:12 »
Hertz 165 component takımını aldım.İçinden 2 adet component 2 adet tweeter ve 2 adet crossover çıktı.Bilmeyenler için crossover mid ve tiz sesleri ayırmaya yarıyor.Bu haftasonu arka kolon tesisatını çektirip kolonların montajını gerçekleştiricem.Beta teybim olduğu için şimdilik 2 çıkışı bölerek kullanıcam.Yakın zamanda aynı teybin 4 çıkışlısı olan gamma teyp alarak 4 çıkış olarak bağlanmasını sağlayacağım.Montaj gerçekleştikten sonra size bilgi vereceğim.Bu arada kolonları gittigidiyor üzerinden 200 liraya aldım arkadaşlar bilginize.
I :sevgi: my Golf 4

Çevrimdışı buyukvardar

• Golf 4 Bir Tutkudur Vaz Geçemezsin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 07 Nisan 2012, 11:22:22 »
ben bizim hoparlörleri 13 cm biliyorum yanlısmıyım 16mı söylentiler vardı 16 takarsan cam sürter tam inmez falan filan deniyodu ???
önler arkalar 16 arkadaşım dün değiştirdim.

Çevrimdışı fat34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 07 Nisan 2012, 16:08:52 »
konu hortlamış  ;D