Gönderen Konu: Golf 4 e uyumlu ayna ?  (Okunma sayısı 3538 defa)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Golf 4 e uyumlu ayna ?
« : 03 Temmuz 2014, 20:04:38 »
Sol aynam catladi dip kismindan degismesi gerekiyor mini onarimdan yaptirabilirm ama aklima su geldi ben bu sol aynayi zaten hic sevmezdim sagdaki gibi küçük olsun istiyorum bugun isiklarda 2000-2001 pololarin sol aynasi dikkatimi çekti tip olarak ayni hatta fabianinkide ayni acaba dip kismi uyarmi benim kapiya fikri olan varmi?

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: Golf 4 e uyumlu ayna ?
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2014, 20:40:29 »
Hocam benim Polo'nun da yolcu tarafı aynası küçük ama ben çok memnun değilim olmasından, görüş açısı daha kısıtlı oluyor özellikle park ederken.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2014, 21:22:05 »
Evet gorus kısıtlı katiliyorum fakat buyuk ayna cok cirkin gözüküyor sağ aynamı cok seviyorum sol taraf dogan slx aynasi gibi :/

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2014, 23:30:20 »
Tipe bakarsan biraz öyle ama sag taraf için Emreye katiliyorum.trafikte ve park ederken kısa kalıyor...acaba golf 5 tipi aynalar uydurulabili mi? (Daha güzel olur gibi ) :)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #4 : 04 Temmuz 2014, 09:33:27 »
Golf 5 aynasi uyuyor diger vw forumunda bi arkadas yapmisti boraya ama bana biraz çakma olur gibi geldi

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2014, 09:55:03 »
Yani iste orjinal olsun dersen sag sol uzun olsun ama tipini beğenmiyosan dedim ben de :) sağ taraftakine de ufak dedik...ben mesela sağ için de uzun istiyorum bakalım

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 e uyumlu ayna ?
« Yanıtla #6 : 04 Temmuz 2014, 10:38:38 »
Bende rahatsizim sagdaki ayna cok kucuk. Mumkun oldugunda disa cevirdim ama yinede kor nokta yaratiyor hemde cok fazla. Estetik kismi dogru olabilir ama sol sag ayni olmasi her zaman daha iyidir. Benim gibi simetri hastalarina ozelikle :)