Gönderen Konu: Golf 4 Bagaj pandizotu sökme ?  (Okunma sayısı 4626 defa)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Golf 4 Bagaj pandizotu sökme ?
« : 18 Aralık 2012, 13:46:07 »
Arkadaşlar arka silecek fıskiyesi çalışmıyor daha doğrusu motor sesi geliyor ama su yok iğneyle ucunu açmayı denedım fayda etmedi bagaj pandizotu içinden hortumu çıkmış olabılır dediler ama bagaj içini sökemedim nasıl sökülür hiç vida yada geçme yok ortada su falanda akmıyuor aşşağı nereye gidiyor bu sular bilmiyorum .

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 Bagaj pandizotu sökme ?
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2012, 14:44:37 »
aynı şey bende oldu baktım arka sol tavanın orda ıslaklık oldu. orayı açtım hortum ek yerinden çıkmıştı takıp bantla sardım düzeldi. orayı bi kontrol edin.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2012, 15:43:46 »
Hocam tavani nasil actiniz kOlay biyerdemi ek yeri canina okumayalim bİde tavanin:/

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2012, 16:14:06 »
Hocam tavani nasil actiniz kOlay biyerdemi ek yeri canina okumayalim bİde tavanin:/

temsili bir resim yüklüyorum. önce 1 nolu yeri söktüm tam çıkmıyor ama biraz kastırdım, sonra 2 nolu yeri aşağıya kastırarak açtım.
bağlantı yeri ordaydı. senin sorun tam olarak ordamı onu bilemeyiz. kırmaktan korkuyorsan kaportacı falan baktın. eğer orası ise basit bi sorun.

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2012, 16:24:13 »
bagajı actıgınız zaman tam orta yerınde kapatmak için girinti yer var orda 2 tane vida var onu sökün daha sonra cektıkten sonra tırnaklar cıkarak geliyor
2015 1.4 125ps highline