Gönderen Konu: Golf 4 alacağım Ankara Acil degil  (Okunma sayısı 8624 defa)

Çevrimdışı Alikurt88

•  
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 alacağım Ankara Acil degil
« Yanıtla #14 : 04 Ağustos 2015, 21:56:58 »
Sırf tartışmak için mahallenin günlerine giden teyzeler gibi yemin ediyorum kendiniz başlatip kendiniz tartışıyorsunuz. Arkadaşlar tartışmak falansa gayeniz gidin haber sitelerine yorum atin lütfen sadece masum bi biniciyim yahu araba arıyorum lütfen ama

Çevrimdışı ksaltanfb

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Trendline
« Yanıtla #15 : 04 Ağustos 2015, 23:44:33 »
Bu üslupla devam edersen yardım edecek adam zor bulursun.

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #16 : 05 Ağustos 2015, 00:53:16 »
Arkadasim az forumu oku kimse kimseyle tartisma seyinde degil bisey yazmissin suanda olan durumu anlattik sana kendince tavirlara takiniyosun insallah aradigin araci bulursun ney diyim ki sana bisey diyorum yok oyle olmaz boyle olur soyle olmaz boyle olur diyosun gonlune goresini bulasin baska diycek bisey yok.

Çevrimdışı Alikurt88

•  
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Ağustos 2015, 01:30:42 »
Şimdi anlaştık sanırım saolun iyi dilekler icin

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #18 : 05 Ağustos 2015, 07:15:59 »
Sırf tartışmak için mahallenin günlerine giden teyzeler gibi yemin ediyorum kendiniz başlatip kendiniz tartışıyorsunuz. Arkadaşlar tartışmak falansa gayeniz gidin haber sitelerine yorum atin lütfen sadece masum bi biniciyim yahu araba arıyorum lütfen ama
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2015, 07:19:40 Gönderen: rene »

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #19 : 05 Ağustos 2015, 07:19:13 »
Ne öyle teyze meyze ? Sen masum binici falan değilsin burda mahalle ağzı yapan elindeki 25bini 100bin sanan mezarcı klasik bir alıcısın konuyu açtığın yer bile yanlış sana her fikir verene saçma sapan bişey yazmışsın terbiyesizlik yapma.

Çevrimdışı Alikurt88

•  
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Ağustos 2015, 08:17:00 »
Dürüst ahlaklı ciddi gerçek değerinde satıcı ya da satılık araç tavsiye edecek olan arkadaşlarım lütfen sadece siz. Biniciyim bütçem bu. İyi günler

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #21 : 05 Ağustos 2015, 09:06:35 »
Dürüst ahlaklı ciddi gerçek değerinde satıcı ya da satılık araç tavsiye edecek olan arkadaşlarım lütfen sadece siz. Biniciyim bütçem bu. İyi günler

Ali Bey hoşgeldiniz aramıza. Bu şekilde tartışmalı biçimde gelmemenizi tercih ederdik tabi ki ama olsun.

Burada hepimizin amacı paylaşım yapmak ve fikir beyan etmek. Bu sebeple insanların fikirlerine ve yorumlarına sert çıkışlar yapmamanızı öneririz.
Burada herkes birbirine elinden geldiğince yardımcı olur. ben takriben 4,5 senedir bu forma üyeyim ve bu süreçte sürekli böyle oldu. Benden çok daha eski üyelerimiz de mevcut. Bu konuda da size yardımcı olmaya çalışılmış ama biraz tersten anlamışsınız durumu.

Bahsettiğiniz gibi bu araçların piyasası 2-3 yıl önce 21.000 TL civarındaydı. Ama o günün ülke ekonomisinde döviz kuru ve sıfır araç fiyatları bunun 3 te 2si durumdaydı. İkinci el araç piyasasını da belirleyen sıfır araç fiyatları ve yine döviz kurudur. Kaldı ki her sene yüzde 10 civarında bir enflasyon da mevcut. Sonuçta kimse 12-15 yaşı aralığındaki araçlara 25 bin TL vermek istemez ama şartlar bu. kaldı ki bu araçlar artık yaşları itibariyle sorunlar çıkartan araçlar.

Diğerlerinin de belirttiği gibi gerçekten temiz binilmiş bir aracı ancak detaylı bir araştırma ile uzun sürede bulabilirsiniz. Bu araçların bir çoğu çoktan, deyimi yerindeyse "turşu" olmuş vaziyette.

Umarım gönlünüze göre bir araç bulursunuz. Paranız nasıl olsa cebinizde. Acele etmeden araştırınız. Çevresinde acil uygun fiyata araç satan olursa zaten forumun "Satılık" bölümünde konu açmış olur. Oraya da zaman zaman bakın. Son olarak, bu konunun yeri zaten "Aranıyor" bölümü olmalıydı.

İyi forumlar.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2015, 09:07:59 Gönderen: ilGhiNC »
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı Alikurt88

•  
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 05 Ağustos 2015, 10:23:07 »
Anlayışınız için çok tesekkur ederim. Öncelikle formu ilk defa kullandığım için konunun yerini karıştırmış olabilirim forum kurallarını konuşma üslubunu kestirememis olabilirim kusura bakmayın. Tartışmaya gelince,üstümdeki stres kullanıcı yorumlarının satılacak olan araba fiyatı için benim acimdan olumsuz satıcı açısından olumlu olmasının endişesindendir. Ben çok uzun yıl bekledim biriktirdim ve ilk aracim olacağından , yok bu fiyata bulunmaz tarzı yorumlar temiz ve bütçeme gore bi aracı zor da olsa bu tarz yorumların arayışımi daha da güçlendireceği endişesidir. Bu şekilde düşündüm  . Yani onca sene bekle biriktir çalış didin,sonra bi araç bul satıcıda yorumlardan etkilenip 3 se 5  5 se 10 diye aracı almamı güçlendirsin. Bu bi ihtimaldir ben bunun önüne geçmek için sadece satıcı ve araç onerenler yazsın istedim. Tekrar endişemden dolayı kusuruma bakmayın.

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #23 : 06 Ağustos 2015, 18:24:20 »
aracım satılıktır evleniyorm ben artık :) elveda genclik :)
pasifk + orjinal jantlarla beraber 26 bin
orjinal comfort jantlarıyla 25 bin tl
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kazasiz-efsane-222896195/detay/
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2015, 18:25:08 Gönderen: okaykay_1 »
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı ksaltanfb

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Trendline
« Yanıtla #24 : 06 Ağustos 2015, 22:03:11 »
Araç içinin daha detaylı fotoğraflarını ekleyebilir misin ? 

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #25 : 07 Ağustos 2015, 03:13:39 »
aracım satılıktır evleniyorm ben artık :) elveda genclik :)
pasifk + orjinal jantlarla beraber 26 bin
orjinal comfort jantlarıyla 25 bin tl
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kazasiz-efsane-222896195/detay/
hadı hayırlı olsun

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Ağustos 2015, 09:55:43 »
Araç içinin daha detaylı fotoğraflarını ekleyebilir misin ? 
detay mesala? birde numara birakın neresinin fotografını istersen mevcut pcde

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Ağustos 2015, 09:57:46 »
hadı hayırlı olsun
saol müdür dügünü kasım veya seneye düsünüyoruz ozamana kadar biniyorum yine geziyorum :) para olsada keske hiç satmasam :(