Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 4 alacağım Ankara Acil degil  (Okunma sayısı 8612 defa)

Çevrimdışı Alikurt88

• Volkswagen Türkiye
Golf 4 alacağım Ankara Acil degil
« : 04 Ağustos 2015, 10:30:15 »
Merhabalar. Arkadaşlar lafı fazla uzatmadan siz değerli efsane tutkunlarından yardımlarınızı rica ediyorum. 5 senedir bugünü bekleyerek kuruş hesabi yaparak para biriktirdim. Bu yüzden alacagim araç için kuruş hesabi ve 4 5 ustaya gösterme hassasiyetini yapacağım,aciliyetim yoktur 5 sene bekledim, temizini almak için daha da beklerim. Bu yüzden alsatcilar galericiler  araç önermesin  efsane tutkusunu bilen kullanan ve sahibi olan insanların araçları benim için önemlidir . Aradığım araç, önemsiz yerleri boyalı önemsiz yerleri değişmiş olabilir ( kapı çamurluk vs takimtim yok ) kesinlikle  kazasız bana 5 kuruş masraf cikartmayacak km si max 180 bin de, 2001 ve ustu Comfortline icin ayirdigim butce kesinlikle temiz olması şartıyla 24.000 tl,   2000 ustu higline ve 2003 2004 pasific için kesinlikle temiz olması şartıyla 25.000 tl dir. Renk olarak mavi ve kırmızı haricindeki( bordo olabilir)  tüm renkler... Golf 4  tutkumun tarifini anlatamam, çocukken  kirli camlarına beni yika yerine seni birgün alacağım yazardım. Şimdiden yardımcı olacak tüm efsane tutkunlarına selam ve tesekkurlerimle. Lütfen aradığım kriterlere uygun kişiler arasın bu konuda çok ciddiyim kar amaçlı insanlar aramasin. 543 792 14 07
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2015, 10:31:31 Gönderen: Alikurt88 »

Çevrimdışı Uğur İNCE

• Otomobil
    Golf 4 2004 Pasific
  • 2004 Pasific
Ynt: Golf 4 alacağım Ankara Acil degil
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2015, 10:51:41 »
Temiz 2004 pasific 25.000 ne zor bulursun kardeş. Kopmle boyalıya 27 yzmış
Yetişemiyosan El Salla

Çevrimdışı Alikurt88

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2015, 11:33:31 »
Dedim ya acelem yok. Bunlar piyasa çakalları. Elbet çıkacaktır

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2015, 12:51:54 »
Dedim ya acelem yok. Bunlar piyasa çakalları. Elbet çıkacaktır
2002 ustu comfort bak. Dedigin ozellikleri dedigin fiyata suanda biraz zor ama imkansiz degil. Km de zor tutulan araba bunlar alanda biniyor hep.

Çevrimdışı Alikurt88

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2015, 13:04:32 »
Yahu sizi de anlamak zor. Yok kolay bulunmaz yok bu paraya zor ama imkansız değil. Ya arkadaşlar bundan 2 sene önce aradığım bu araba 21 22 bine giden arabalardı. Siz boyle bu fiyata zor ama şansınızı bi deneyn tarzı yorumlarla arabaya değer üstüne değer katiyosunuz. Hangi amaca hizmet ettiginizi de anlamak zor. Bu arabaların asıl değeri 21 22 ama maalesef piyasayi alsatcilar belirlediği için fiyatlar uçtu. E sizde bende gerçek alici binicilerde böle umutsuzca yorum yaparsak adamlar 30 a 35 e koyar ben 28 bin verecem derim sende adamlar 30 istiyo dersin

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2015, 13:20:19 »
o 2 sene önceydi 2 sene önce bu arabaların boşu sıfırı 36.000 tl idi şimdi 55.000 tl 2.el piyasasıda buna göre şekilleniyor euro olmuş 3,15 tutulan ve talebi olan malın piyasası her zaman yüksektir bunun yaşla yılla alakası yok sen umudunu kaybetme 25e bulursun ama öyle çok temiz çok orjınal falan alamassın 25 e arkadaşlar kötü bişey dememiş yardımcı olmuş mURDER nickli muharrem arkadaşımız golf5 e biniyor golf 4 ün piyasasına ne gibi bir hizmeti olabilir ki ?

ayrıca örn.olarak ben 21.750 ye 6 yıl önce aldım arabamı 49.000 km de temizi o paraya o zman alınıyordu. benim o zman elimdeki euro cinsinden para şimdi 35.000 tl ye eşdeğer.

Çevrimdışı Alikurt88

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2015, 14:03:27 »
Yahu euro 3.044 ne boşu ne sıfırı ne 36 bini abilerim ablalarim siz iyi misiniz. Bi araç alicam buraya yazdım  yardımcı olunur diye. Tövbe bismillah

« Yanıtla #7 : 04 Ağustos 2015, 14:10:45 »
Bahsettiğiniz rakamlara bahsettiğiniz temizlikte gerçekten zor temiz bir pasific için 28-30 arası comfortline içinde 25 - 27 arası bir paraya ihtiyacınız olacak kışın biraz daha sakinler piyasa bayram sonrasındada
Hyundai iyidi Opel Güzeldi Golf Efsane :)

Çevrimdışı Alikurt88

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #8 : 04 Ağustos 2015, 14:14:38 »
Saolun. Bekleyip göreceğiz

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #9 : 04 Ağustos 2015, 14:46:06 »
doları euroyu geçtim 2012 modelini sıfırını comfortline 55 bin tl ye kredi ile sıfır almışlardı. şuanda 2. eli o fiyatlarda çok temizleri var sen karar ver. euro 2 tl iken böyleydi şuanda 3 tl yarım katı zamlandı dışarıda üretilen ürün türkiyeye türk lirası ile girmiyor. gönül isterki bulasın  o fiyatlara satan eden illaki var denk gelmesi ama şuanda şu piyasada zor diyorum başkada bir açıklaması yok bunun al satçı değilim bişey değilim azıcık piyasaya girsen anlarsın kimin iyi olduğunu kimin kötü olduğunu :) 30 bin tl de verilmez ama 25 26 27 normal rakamlar temizleri için. 30 bin üstü golf 5 bakın hoşunuza gidiyorsa. dediğim gibi tutulan araç pahalıdır değerini korur kimse boşu boşuna gidipte 14 15 yaşındaki araca 20 30 bin tl istemiyor. modeli eski etmez diyorsan fiat bakabilirsin :)

Çevrimdışı Alikurt88

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #10 : 04 Ağustos 2015, 15:27:57 »
Arkadaşım anlıyorum fikir beyan ediyosun, fiat bak olmazsa diyosun, yav arkadaşlar 25 bin bütçem var ne alabilirim diye soru sormadim sizlere.  Bana sıfır golflerle ornek vermenin nasıl bi mantigi var. Benim bütçem standartlarim belli istediğim belli varsa var yoksa yok. Yazmak için yazmayın lütfen. Faydanız olmayacaksa yazmayın kurban olayım :)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #11 : 04 Ağustos 2015, 19:38:41 »
Arkadaşım anlıyorum fikir beyan ediyosun, fiat bak olmazsa diyosun, yav arkadaşlar 25 bin bütçem var ne alabilirim diye soru sormadim sizlere.  Bana sıfır golflerle ornek vermenin nasıl bi mantigi var. Benim bütçem standartlarim belli istediğim belli varsa var yoksa yok. Yazmak için yazmayın lütfen. Faydanız olmayacaksa yazmayın kurban olayım :)
2. El malin degerini ne belirler rica ediyorum bana bunu soylermisin?

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #12 : 04 Ağustos 2015, 19:48:56 »
Bende arkadasima bakiyorumda duzgun bisey o fiyatlara vermiyorlar yani

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #13 : 04 Ağustos 2015, 21:35:37 »
He birader yanlış anlamışım ben fikir istiyorsun sandım paranın alım gücünden bahsettim vs sen düşerse diye foruma konu açmış araba arıyormuşsun piyasanı yükseltmeyelim satan olur ve yazar sana zaten başka şeyler yazacaktım ama madem seviyorsun bu arabayı ki bende severim içim el vermedi inşallah gönlüne göre bi araba bulursun.