Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Gaza basinca devir yukseliyor araba hizlanmiyor  (Okunma sayısı 17316 defa)

Ynt: Gaza basinca devir yukseliyor araba hizlanmiyor
« Yanıtla #14 : 09 Ekim 2016, 12:09:20 »
şimdi bir dakika vites kolunu tutup sallayınca viteste olmasına rağmen boştagibi sallanıyorsa o başka şey, araç viteste iken gaz verip çekince vites kolunun sallanması başka şey. sende hangisi var?

1.si var.

Halen lanet ustanin musait olmasini bekliyorum. Gelen ses halen devam etmekte. Frene dokundugumda v.s balatalar bitmek uzere onlari degistirdigimde de duzelmezse, artik o zaman aklima baska seyler gelecektir. Baski balatayi degistirdikten sonra oldu cunku.

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #15 : 17 Ekim 2016, 12:49:12 »
şimdi bir dakika vites kolunu tutup sallayınca viteste olmasına rağmen boştagibi sallanıyorsa o başka şey, araç viteste iken gaz verip çekince vites kolunun sallanması başka şey. sende hangisi var?

1.si var.

Halen lanet ustanin musait olmasini bekliyorum. Gelen ses halen devam etmekte. Frene dokundugumda v.s balatalar bitmek uzere onlari degistirdigimde de duzelmezse, artik o zaman aklima baska seyler gelecektir. Baski balatayi degistirdikten sonra oldu cunku.

o zaman en başta dediğimiz gibi vites kolu tamir takımı değişmesi halinde vites kolu sabitlenecek. artık "kaçıncı vitesteyim şu anda. anlaşılmıyor" derdi bitecek. fakat bu ses yapmaz. fren esnasındaki ses fren sistemi ile ilgili (balata, disk abs sensörü veya fren merkezi vs) olabilir. bilemiyorum onu yerinde baktırmak lazım.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #16 : 25 Ekim 2016, 18:11:00 »

Soyle birsey almis babam gonderecek, TEYO dogru mudur bu parcalar ? Vites kolunun, vitesteyken tutup salladigimda olan sallanmasini keser mi ?
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2016, 18:11:34 Gönderen: by_tata »

« Yanıtla #17 : 07 Kasım 2016, 21:49:31 »
Bu resimden hangi numaradaki parcalar degismesi gerekiyor bu vites kolundaki bosluk icin ?
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2016, 21:50:37 Gönderen: by_tata »