Gönderen Konu: FAR CAMI NERDE BULABİLİRİM  (Okunma sayısı 6115 defa)

Çevrimdışı rkn_vw

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf 4
FAR CAMI NERDE BULABİLİRİM
« : 14 Haziran 2014, 09:20:05 »
Arkadaşlar konu önemli vede acil  :( 2 el  angel far aldım yanlız  dışları plastik olduğu icin baya bi kötü durumda :( bunun yerine cam takcam sadece cam olarak satılan yer nerde yada nasıl bulabılırım ?

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo

Çevrimdışı rkn_vw

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
Ynt: FAR CAMI NERDE BULABİLİRİM
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2014, 10:26:03 »
Önecelikle angel fara piyasadaki satılan camlar uymaz, ayrıca piyasadaki camlar çok berbat bi kalitede buzlu cam gibi resmen.

Üzerindeki farları zımpara ve özel pasta cilalar ile ilk günkü haline getirebiliyorlar, nette aratırsanız bi çok firma var sadece bu işi yapan. ben ankara şaşmazda babamın borasının farlarını iç-dış 80tlye yaptırdım bikaç gün evvel. çok güzel iş çıkartmışlar.

Çevrimdışı rkn_vw

• Profili Görüntüle
Ynt: FAR CAMI NERDE BULABİLİRİM
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2014, 10:30:45 »
Önecelikle angel fara piyasadaki satılan camlar uymaz, ayrıca piyasadaki camlar çok berbat bi kalitede buzlu cam gibi resmen.

Üzerindeki farları zımpara ve özel pasta cilalar ile ilk günkü haline getirebiliyorlar, nette aratırsanız bi çok firma var sadece bu işi yapan. ben ankara şaşmazda babamın borasının farlarını iç-dış 80tlye yaptırdım bikaç gün evvel. çok güzel iş çıkartmışlar.

Sorun şu farlarının bırının palstik kısmında catlama var :( orjınal farların camı olurmu kı ? onları söküp takdırsam  ?

Çevrimdışı rkn_vw

• Profili Görüntüle