Gönderen Konu: fabrika alarmi kendiliginden otuyor  (Okunma sayısı 2095 defa)

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
fabrika alarmi kendiliginden otuyor
« : 21 Haziran 2016, 16:18:04 »
Arkadaslar,

ilginctir bugun bir yag kontrolu yaptim kaputu actim. Sonra bir alisveris yapip dondum. Park ettigim yerde bir baktim otuyor alarmi sasirdim :) Cok az duymustum sesini korna sesi :)

Gittik tek tek kapilari acip kapadim filan ama halen bir sure sonra basliyor otmeye nerede ne olmus olabilir? Kapi switch i mi sigorta mi fabrika alarminda mi nedir ki mevzu acaba ? Zaten alarm yok malum fabrika alarmi.

arac 99 highline.

Çevrimdışı mstfozkn1

• Profili Görüntüle
Ynt: fabrika alarmi kendiliginden otuyor
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2016, 23:28:21 »
Bu araçlarda kaputta da switch bulunuyor bide onu kontrol edin bence

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2016, 09:03:51 »
tam olarak neresinde acaba? Birde havalar aniden isindi 20 dereceden 40 derece oldu acaba ondan da mi bir dengesizlik var cozemedim. Birkac gunde kullanmamistim araci aku filan mi zayifladi acaba bilemedim.

Kaputta tam olarak nerede acaba switch ? Resim v.s bulabilirseniz atabilirsiniz.

Çevrimdışı mstfozkn1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2016, 14:38:38 »
tam olarak neresinde acaba? Birde havalar aniden isindi 20 dereceden 40 derece oldu acaba ondan da mi bir dengesizlik var cozemedim. Birkac gunde kullanmamistim araci aku filan mi zayifladi acaba bilemedim.

Kaputta tam olarak nerede acaba switch ? Resim v.s bulabilirseniz atabilirsiniz.
Kaputu açınca arabanın solunda size göre sağ tarafta görürsünüz zaten cubuk gibi birşey yukarı çıkıyor onun kablosunu çekip devre dışı bırakabilirsiniz veya yenisini takabikirsiniz resim bulamadım ama numaranızı verirseniz watsapp tan çekip yollarım akü zayıflamış olsa alarm ötmüyor araç kendini tasarrufa alıyor sıcaktan da pek olacagını sanmıyorum alarm öterken tavan lambanız yanıyormu