Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Eibach 35mm yay tedarik edemiyorum  (Okunma sayısı 3809 defa)

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
Eibach 35mm yay tedarik edemiyorum
« : 08 Haziran 2015, 13:12:22 »
 >:(

arkadaşlar sıfır eibach 35mm eibach alayım dedim 2.el çıkmayınca kimsenin elinde stok yok var efendim diyorlar kargonun son günü tederik edemiyoruz diye dönüş yapıyorlar 3 adt siparişim iptal oldu 1i de yanlış ürün olarak gönderildi(sportline 50mm göndermişler iade ettim) Dp Tuning ana dağıtıcymış orayı aradım ondada yok belki 1 ay sonra gelebilir diyor.Fikri olan varmı orjinal ürün nerden tedarik edebilirim? satış sitelerindeki ilanların nerdeyse hepsi balon ilan stokları yok.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: Eibach 35mm yay tedarik edemiyorum
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2015, 02:23:04 »
İkinci ele yönel olmadi abi?

Çevrimdışı rkn_vw

Otomobil
    golf 4
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2015, 03:13:19 »
>:(

arkadaşlar sıfır eibach 35mm eibach alayım dedim 2.el çıkmayınca kimsenin elinde stok yok var efendim diyorlar kargonun son günü tederik edemiyoruz diye dönüş yapıyorlar 3 adt siparişim iptal oldu 1i de yanlış ürün olarak gönderildi(sportline 50mm göndermişler iade ettim) Dp Tuning ana dağıtıcymış orayı aradım ondada yok belki 1 ay sonra gelebilir diyor.Fikri olan varmı orjinal ürün nerden tedarik edebilirim? satış sitelerindeki ilanların nerdeyse hepsi balon ilan stokları yok.

Bende bu gün bi yay buldum  front dıye bı marka ölcüleri REY-W-062 eleman satıyodu ama ılgılenmedım benım farklı bi düşüncem oldugu icin işinıze yararsa haberleşelim

Çevrimdışı acarkurt

• Otomobil
    MKIII
  • ACARKURT
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2015, 17:58:32 »
Bende bu gün bi yay buldum  front dıye bı marka ölcüleri REY-W-062 eleman satıyodu ama ılgılenmedım benım farklı bi düşüncem oldugu icin işinıze yararsa haberleşelim

ne istiyor birader  yaylara  golf 3 için değilmi
MKIII

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2015, 19:35:06 »
İkinci ele yönel olmadi abi?

Farketmez muharrem ikinci elde olur ama oda yok 2haftadır yay kıtlığına girmiş ortalık adanadan izmire kadar bütün tuning leri aradım boşuna arama bulamassın diyorlar anlamadım  valla

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #5 : 10 Haziran 2015, 19:37:10 »

Teşekkürler ederim ama bildiğimiz ürünü almak daha mantıklı şimdi çok sert falan çıkar pişman olmayayım.