Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: döşeme hakkında yardim  (Okunma sayısı 2503 defa)

döşeme hakkında yardim
« : 17 Eylül 2014, 07:54:47 »
İyi günler arkadaşlar Golfüm 4 kapı düşmesinde deforme söz konusu  o yüzden bunları kendim degistirmek istiyorum ama orjinal kumaşını ankarada nerden bulabilirim. ve işlemlerini  anlatan birileri var mı yardım edebilir misiniz acaba şimdiden teşekkür ederim. Tekrar iyi günler.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: döşeme hakkında yardim
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2014, 09:56:20 »
Orijinal kumaşını bulmak zor olabilir, benzer veya beğendiğiniz başka bir kumaşa yönelebilirsiniz. Sanayide döşemecilerde bulunur, ben tavan döşemesini bu şekilde aldım. Bence internette biraz araştırma yapabilirseniz döşeme tamir video veya fotoğraflı anlatım kesinlikle bulabilirsiniz. Golf 4 için belki yoktur ama mutlaka başka model araçlar üzerinde yapan vardır. Forumda da ben dahil başka arkadaşlar da tavan döşemesi yenileme işlemi yaptık, o başlıklar da size yardımcı olabilir, fikir verebilir. Kolay gelsin.
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2014, 11:43:02 »
bilginiz için teşekkürler

« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2014, 17:39:34 »
bende değiştircem suni deri düşünüyorum. acaba tam oturumuki?

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2014, 22:29:12 »
bilginiz için teşekkürler

Rica ederim.
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2014, 09:45:40 »
Yaparsan fotoğraflayıp burda paylaşırsan bizde öğreniriz 😉

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

« Yanıtla #6 : 27 Eylül 2014, 15:09:54 »
kumaşını  bu hafta alacağım cuma günü  yapmaya başlarım bayrama olur foto atarım merak edenler için

« Yanıtla #7 : 04 Ekim 2014, 02:42:05 »
Roccoo kardeşim eğer antalyaya yakınsan orjinal kumaşı var. hemde işçilikte orjinal.  eğer istersen. ben yaptırdım buradan 1. ve 2. sayfalarda fotolarını görebilirsin. http://vwtr.net/forum/golf-iv/kapi-dosemeleri-t33557.0.html
Bana aklı başında bir insan gösterin, onu sizin için tedavi edeyim.  (Carl Gustav Jung)