Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Dikiz aynaları yardım  (Okunma sayısı 13700 defa)

Dikiz aynaları yardım
« : 01 Nisan 2008, 22:41:56 »
Arkadaşlar bu gün dikiz aynalarını ayarlarken bi sorun yaşadım. Sağ aynayı ayarlarken bi problem olmuyor ama sol aynayı ayarlarken ikisini birden hareket ediyor anlamadım bir türlü düzeltemedim. Her hangi bir bilgisi olan varmı ?

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
Ynt: Dikiz aynaları yardım
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2008, 00:47:23 »
aynaların senkronize ayar özelliği var, o yüzden ikisi bir çalışabilir.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2008, 19:52:31 Gönderen: MK-IV 35 »

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2008, 18:03:02 »
ayar düğmesi arızalanmıştır.benimde başıma geldi

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2008, 21:56:33 »
Aynalar geri park için senkronize çalişiyor. sol tarafı ayarlarken sağ tarafıda aşağıya indirir..

« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2008, 21:05:17 »
golf4 lerde zaten ayarlama o şekilde çalışıyor diye biliyorum. sol aynayı ayarlarken ikisi bir çalışır. daha sonra sağ aynayı tek ayarlarsın.

« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2008, 09:08:35 »
benim golfçüktede  ayınısı var bende ilkin sorun zannettim ama sorun olsa ikiside bir birine etkiler
bence bu bir sorun değil özellik

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2008, 09:44:47 »
Caddy ve T5  te aynı özellikler var elektirikli ısıtmalı aynalar böyledir.Ayar düğmesini sola çevirdinmi sol ve sağ ayna bereber ayarlanır, ortaya aldınmı ayna ısıtıcısı çalışır ve sağa aldınmı sadece sağ aynayı ayarlayabilirsin.Aynalar temiz iken kar,yağmur veya buğu yok iken üzerinde  ayar düğmesi sağ veya solda olmalı.Böylece gereksiz yere ısıtıcı çalışmaz.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2008, 09:46:49 Gönderen: wow »

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2008, 10:46:17 »
Caddy ve T5  te aynı özellikler var elektirikli ısıtmalı aynalar böyledir.Ayar düğmesini sola çevirdinmi sol ve sağ ayna bereber ayarlanır, ortaya aldınmı ayna ısıtıcısı çalışır ve sağa aldınmı sadece sağ aynayı ayarlayabilirsin.Aynalar temiz iken kar,yağmur veya buğu yok iken üzerinde  ayar düğmesi sağ veya solda olmalı.Böylece gereksiz yere ısıtıcı çalışmaz.
bende 2000 model golf 4 var ve dikizdeki ısıtıcı, ısıtıcı konumundayken konsoldaki resistans düğmesine de basıldığında çalışıyor. yani sadece dikiz üzerindeki ısıtıcı yerine getirildiğinde değil. onun için golflerde eğer konsoldaki resist düğmesine basmazsanız kapıdaki joistik ısıtıcı kısmında da olsa çalışmaz. :tamamdir

« Yanıtla #8 : 27 Mayıs 2014, 13:13:43 »
evet bu bır ozellık ancak benim sabah arabanın ıcını temızlerken ayar dugmesi kırıldı :( kendı takan var mı ?

« Yanıtla #9 : 27 Mayıs 2014, 13:43:55 »
Kardesim arabanda hicbir sikinti yok. Ilk ikisi birden ayarlandiktan sonra sag taraf ayarlanir.  :)
Golf IV. Das Auto.

Çevrimdışı karizma67

« Yanıtla #10 : 27 Mayıs 2014, 17:46:24 »
Arkadaşlar merhaba;
bu dikiz aynaların resistanz tuşuyla ısıtılması olayı nasıl. ben hiç denemedim anlatırsanız sevinirim?  :saygılar  :)
Kula bela gelmez, Hak yazmadıkça;
Hak bela yazmaz , Kul Azmadıkça...

« Yanıtla #11 : 28 Mayıs 2014, 09:12:06 »
Arkadaşlar merhaba;
bu dikiz aynaların resistanz tuşuyla ısıtılması olayı nasıl. ben hiç denemedim anlatırsanız sevinirim?  :saygılar  :)

Aynalarınız zaten kendiliğinden ısıtma sistemli rezidans düğmesine bastınmı arka cam ile beraber aynaları da ısıtıyor hepsi bu kadar ;)

« Yanıtla #12 : 28 Mayıs 2014, 10:10:52 »
İkisininde bitlikte ayarlanması bi özellikse sağı tekrar neden ayarlıyoruz bendede aynısı yıllardır bu özelliği biliyorum ancak çözemedim.
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #13 : 31 Mayıs 2014, 18:45:28 »
demek ki konunun açıldığı 2008 yılından 2014 yılına kadar golflerde bu durumla ilgili herhangi bir değişiklik olmamış. 2008 yılında da sorun değil özellikti 2014 yılında da. bu iyiye işaret.  :tamamdir
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.