Gönderen Konu: Cd Çalar  (Okunma sayısı 18425 defa)

Çevrimdışı mithatboun

• Profili Görüntüle
Ynt: Cd Çalar
« Yanıtla #14 : 19 Temmuz 2007, 00:44:12 »
Merhabalar bende de original B.Punkt S.Monica C 50 var.
Bu aygıtların aux çıkışı var mı acaba?
Ben ipodumu bağlamak istiyorum da.
Yoksa üst kısımdaki boş yere bir discchanger almak ne kadar mal olur?
Saygılar...

Çevrimdışı eren229

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 10 Ağustos 2007, 16:25:52 »
kardeş elindeki cihazfa aux maux yok:)ipod bağlamak istiyosan 10 ytl civar kaset adaptörler var ondan almalısın.ben uzunca bi süre kullandım.Ama işte kasetgözünden kablo falan çıkması pek hoş durmuyo.ben sonunda pioneer mp3 taktırdım.ve boşyere ipod falan uğraşmışım diyorum.karar senin.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Ağustos 2007, 19:21:25 »
Merhabalar bende de original B.Punkt S.Monica C 50 var.
Bu aygıtların aux çıkışı var mı acaba?
Ben ipodumu bağlamak istiyorum da.
Yoksa üst kısımdaki boş yere bir discchanger almak ne kadar mal olur?
Saygılar...

Santa monica c50 nin aux girisleri var istersen orayi kullanarak elinden geliyorsa ufak bir kac lehim veya soketle kendin baglayabilirsin onun disinda istersende kaset adaptoru kullanarakta isini gorebilirsin. Asagidaki linke goze atman belki sana bi fikir verme konusunda yardimci olur.

Onarım Modu

Çevrimdışı yeto

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 22 Ağustos 2007, 23:11:54 »
pioneer ın deh-6850 modelini öneririm veya biraz daha iyi bişey olsun dersen alpine nin dvd leride güzel ama biraz tuzlu  ;)
VW PASSAT 1.8T B5 20V HİGHLİNE

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Eylül 2007, 19:18:47 »
bu sorunun benzeri sorulmuştu aynı cevabı verdim yine vereceğim....eğer mavieye uyumlu istiyosan blaupunknt un volkswagen in orjinal cd çalar teypleri var ve mükemmel sanki volkswagen için tasarlanmış...mavi aydınlatmalı güzel teypler blaupunkt yetkili servislerine bi sor vardır mutlaka

Çevrimdışı enerji

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Eylül 2007, 01:02:36 »
Kaset adaptörü sağlıklı değil. Kaseti takıyosun orda köşede sıkışıyo kablo falan hoş durmuyo yani. Hiç kullanma daha iyi. Kaset doldurt bi kaç tane 90 lık istediğini dinle sıkılınca da radyoyu açarsın. Tabi paran varsa cd çalar almak daha akıllıca.

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Eylül 2007, 01:04:29 »
Aux çıkışlarını kullanmanızı öneriyorum bu tür konularda ayakaltında pek kablo olmuyor.

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 20 Eylül 2007, 01:23:55 »
pioneer 6850 yi tavsiye ederim..satılıklarda ilanım var diye söylemiyorum ;Dgerçekten çok güzel bir model ayrıca senin istediğin özellikler ve çok daha fazlasıda mevcut..

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 20 Eylül 2007, 18:03:25 »
usta bencede arabanın orjinal teypi güzel bi tane bellek al çakmak girişine uyumlu onu kullan:D

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 20 Eylül 2007, 19:48:23 »
Benim arabada fabrika çıkışlı Blaupunkt Oto Radyo Teyp Model : BOSTON RCR 128 var.Değiştirmeye kıyamadım ve oto çakmağına takılan kablosuz usb bellek takılan mp3 çalarlardan aldım ve çok memnunum.Eğer bulunduğun yerde özel radyoların frekans karmaşası çok yoksa bir sorun olmaz çın çın dinlersin.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 20 Eylül 2007, 19:51:20 »
RCR 128 Benim 6N'dede ilk bu cihaz vardı benimki ekranı siyah, dijital yazılar ise yeşil renkli idi. Çok güzel bir alet aslında çok fazla bir fonksiyonu olmasada arkaya 2 kolon atıp teypten beslediğinde sıkıntı yaratmadan çok güzel bi ses alabileceğin bir teyp.

« Son Düzenleme: 20 Eylül 2007, 19:57:30 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı telekomcu44

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 11 Ocak 2008, 10:29:11 »
Benim arabada fabrika çıkışlı Blaupunkt Oto Radyo Teyp Model : BOSTON RCR 128 var.Değiştirmeye kıyamadım ve oto çakmağına takılan kablosuz usb bellek takılan mp3 çalarlardan aldım ve çok memnunum.Eğer bulunduğun yerde özel radyoların frekans karmaşası çok yoksa bir sorun olmaz çın çın dinlersin.

radyoyu fazla dinlemiyorsan teyp in arkasındaki anten soketini çıkar böylece parazit yapmaz
Büyük imza...

Çevrimdışı acilsifalar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 29 Şubat 2008, 14:56:38 »
 arkadaslar merhaba aranıza yeni katıldım 5 gün kadar oldu 2001 golf aldım allah kaza bela vermesin kimseye.
orjinal teybi cıkartıpdamı  pionner 6800 takalım yoksa üstteki boslugamı takalım fikirlerinizi alabilirmiyim
yaşanmıyor gülüm sensiz yaşanmıyor