Gönderen Konu: cam kaldırma modülü  (Okunma sayısı 21472 defa)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: cam kaldırma modülü
« Yanıtla #14 : 01 Mart 2008, 15:22:35 »
oda aynıdır muhtemelen ama bizim elektrikçi hani bu elektronik devreleri dizdikleri yeşil levhalar oluyor ya adını bilmiyorum ona dizdi ve halletti..

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 01 Mart 2008, 16:37:40 »
tamam şimdi anladım senin elektronikçi kendi bir switch yapıp takmış bizde yok o işi yapacak adam yada nasıl diyim güvenebileceğim biri yok mecbur  hazır modül alıp taktırcaz riske girmeye gerek yok. teşekkürler arkadaşım ilgin için :tamamdir

Çevrimdışı SAYAR45

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Ağustos 2008, 14:44:36 »
HERKESE SELAM !

Aranıza geçte olsa yeni katıldım. Ben de 2004 GOLF IV PASIFIC var. 2 yıldır kullanıyorum.4 cam için cam modül taktırmak istiyorum.Geçenlerde elektrikçiye gittim 4lü cam modülü ile birlikte fakat marka uyum sağlamadı. Camları tam kaldırmadı yarıda bıraktı.Bir de cam modülünün süre ayarlı olanı varmış. Aramızda kullanan arkadaşlar var mı ve memnunlar mı ? Şimdiden teşekkürler !

Çevrimdışı neron

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2008, 16:34:54 »
bende yaptırdım geçen gün 25 ytl kendi kumandasına bağlı olarak gayet te iyi oldu tavsiye ederim.

Çevrimdışı SAYAR45

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Ağustos 2008, 19:22:18 »
neron arkadaşım .

Senin taktırdığın 4 cam için mi ? Ne marka ?

Çevrimdışı neron

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 16 Ağustos 2008, 14:17:51 »
benim takdırdığım dört cam için bunların zamanlı olanlarıda var arka kapıdan başlıyor 5 saniye arayla tek tek kapatarak geliyor. benim takdırdığım iki role sayesinde sadece sol ön kapıya takılarak çalışıyor . dört cam açık kapıları kitledinmi otomatik olarak dörtdü de aynı anda kaldırıyor yani marka filan bilmiyorum elektrikçi ayarladı gayet de memnunum hemde kullanışlı

Çevrimdışı sorx01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 23 Eylül 2008, 02:10:49 »
krdes meraba ben de cam modulu taktıracam..adanadanım..senin ustaya nasil ulasabilirm..bu konuda yardımcı olabilir misin?simdiden sagol

Çevrimdışı sorx01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Eylül 2008, 02:11:55 »
emre mersinli kardesim sorum sanaydı..

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #22 : 23 Eylül 2008, 13:25:58 »
arkadaşlar modül felan takıldığı yok. ben vw servisdinde 4 sene çalışmış bir ustaya yaptırdım. hiç bir parça takmadan, hali hazırda sonradan takılmış olan alarmımı comfort beyin dediği aracın beynine bağladı.alarmı ilk takan sadece alarm işlevi gördürtmüş kumandaya, comfortbeyine bağlanınca aynı kumanda iki işi birden yapıyor hem 4 kapıyı kitleyip hemde 4 camı kitliyor. el emeği bir 30 lira attım. bana aynen bu şekilde anlattı. yani hiçbir parça takmadan. bu arada aracım 2000 model mk4 trendline 

Çevrimdışı sorx01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 10 Kasım 2008, 10:25:57 »
arkadaslar ben de cam modulu taktırdım..bazen sapıtıyor ama yine de iyi oldu..
tek merak ettigim aracı acarken acma dugmesine 2 kez basınca acıyor???yani ilk basısta kapı acılıyor gibi ses yapıyor ama acılmıyor..2.kez basmak gerekior acmak icin..
sizde de bu sekilde bir durum var mı yada sorun nedir bilgisi olan varsa sevinirim???

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #24 : 20 Haziran 2009, 19:26:58 »
"cam kaldırma modülünü tavsiye etmem"

2000 model polo marka aracıma 1.5sene önce kumanda taktırdım. Usta çıkış var istersen direk kaldırma modülüne bağlayalım dedi bende hemen atladım. Şimdiye kadar 4defa arıza yaptı. Sonunda MOTOR YANDI. Sebebi şu imiş. ANAHTARI TAKIP TAM ÇEVİREREK CAM KALDIRDIĞIMIZDA BIRAKTIĞIMIZ ZAMAN ELEKTRİĞİ KESİYORMUŞ. KUMANDA KALDIRIRKEN ELEKTRİĞİ SÜREKLİ VERİYORMUŞ VE SONUNDA MOTORKARTI ARKASINDAN MOTOR YANDI.
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2009, 19:29:04 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di