Gönderen Konu: cam filmi  (Okunma sayısı 18534 defa)

Çevrimdışı seearee

• 2001 lacivert golf comfortline lpg li...
    • Profili Görüntüle
Ynt: cam filmi
« Yanıtla #14 : 06 Aralık 2010, 22:26:57 »
vizeden geçtiysen polis pek karışamıyor aşırı koyuysa zaten vizede sorun olur geçemessin eğer geçtiysende polis bişi yapamaz zaten artık karışma yetkileri kısıtlı.artık camlar orjinaldende koyu olduğu için polis durdurup kontrol etmez birde amerikan çizilmez kırılmaz camlar güvenlik açısından yasal patlayım zarar vermesini engelliyor camın.benim arabada var çok güzel duruyor fiyatı normal filmi 75e de yaptırırsın 100ede 3m ve kırılmaz filmler 150 ile 350 arası değişir.

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #15 : 06 Aralık 2010, 22:28:20 »
İstanbul'da pek öyle değil durum, hatta tam tersi.
Filmle muayeneden her türlü sorunsuz geçersin ama polisin eline düşersen her türlü söker.
Ceza da patlatır.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Aralık 2010, 23:30:12 »
ben yeni uygulamalar gördüm ist polisinde ruhsatın bi nushasını alıo adam acımıo hiçç bizim mondeo kira dayken adam ı polis cevirio alıo ruhsatın bi suretini bi dünya ugrastık adamıda bulamadık tekrar muayne istasyonuna gittik ruhsat tescil için fln bazıları sesini cıkarmıo ama bazı karın agrısı olanda cekemeyip yaa cezayı basıo yada baska seyler yapıo benim gözümün onunde sosyetik kırmızı b A3 kızı resmen aglattı banada hiç bişi demedi ;D

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Aralık 2010, 00:15:56 »
 . tamamen adamın ınsıfıyatıne kalmıs bı durum bu . polısler ıcınde aynı sey gecerlı . buralarda adam sımsıyah cam fımlerıyle polısın onunden gayet rahat bı sekılde gezıyor.  şans ısı dıyelım . hafıf kusur yazılması nadırdır hrealde. muayneyı yapan eleman ne derse o . kıl kaptıysa bırakır. benım farlarımın ayar kolu bıle yoktu . gokyuzune bakıyodu . buna hafıf kusur. sınyallerım beyaz lamba dıye agır kusur ? boyle bı sacmalık olabılırmı :) ben pek ınanmıorum gecıcegıne . canlı şahit oldum bıraktılar cunku :) şans ısı . eger gecersen şansa bı sıkıntı olmaz.
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2010, 00:17:38 Gönderen: onurc »
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı speed3x

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Aralık 2010, 01:31:26 »
arkadaşlar ben trafik polisiyim istanbulda 7 yıl çalıştım şimdi sövmeyinde hemen ::):):) cam filmi ruhsatta işli değilse her türlü yasak araç bağlanır muayeneye gönderilir affı yok ya sökücen orda yada muayene. insiyatife gelince evet haklısınız bu polise bağlı  ama bu oldugun yerlede alakalı eger o gün filmden işlem yapılması gerekiosa ve üstlerimiz takipteyse babama bile acımam sökerim benim başım agrıcana onunki ağrısın sonra kanun böle yani.. haa benim arabamda yokmu film var ama inanın muayenede benimkinide söktürdüler oda şans  işte yani bu şekilde bineceksek en güzeli işletmek onuda yaptırana daha hiç denk gelmedim ancak fabrika çıkışı oluyo.... elli kerede sökülse 51. yi yine yaptırırm :)
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2010, 01:37:23 Gönderen: speed3x »
HAYATIM KARANLIK YERLERDE GEÇER

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Aralık 2010, 01:41:39 »
şimdi ruhsata işletmek için ne yapmamız gerekio tam olarak aydınlatırssanız bide maliyeti düşük kolay bişimidir yoksa bizi ugrastırırmı???

Çevrimdışı speed3x

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Aralık 2010, 01:48:33 »
Kara Yoları Trafik Yönetmeliği :
Araçlara Ait Teknik Şartlar ve Araçların Karayoluna Uygunluğu

Madde 63- (Değişik:RG-09/09/1997-23105) Araçların; yapım, kullanma, karayoluna uygunluk ve trafik güvenliği bakımından Bayındırlık ve İskan Bakanlığının görüşü alınarak, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca çıkarılan Motorlu Araçlar ve Römorkları Tip Onay Yönetmeliği, Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkındaki Yönetmelik ve buna paralel olarak çıkarılacak diğer yönetmelik hükümlerine uygun durumda olması mecburidir.

Yurtdışından getirilen ve birinci fıkrada adı geçen Yönetmelik hükümlerine uygun olarak imal, tadil ve monte edilen araçlara Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca veya bu Bakanlığın yetki vereceği kamu veya özel kuruluşlar tarafından “Karayolu Uygunluk Belgesi” verilir.

Askeri araçlarla, raylı sistemle çalışan ve iş makinesi türünden araçların, karayolu uygunluk belgeleri ilgili kuruluşlarca düzenlenir.

(Ek: RG-09/09/1997-23105) Motorlu Araçlar ve Römorkları Tip Onayı Yönetmeliği ve Araçların İmal Tadil Montajı Hakkındaki Yönetmelik hükümleri doğrultusunda imalatcı veya yetkili temsilcisi tarafından düzenlenen “Karayolu Uygunluk Belgesi” bulunmayan araçların tescili yapılmaz.

DOSTUM OLAY TAMAMIYLE BU UYGUNLUK BELGESİYLE ALAKALI Bİ SÜRÜ HARÇ FALAN YATIRIYORSUN SONRA TESCİLE GELİYORSUN AMA DEDİMYA DAHA BİR KERE BİLE DENK GELMEDİM BEN
HAYATIM KARANLIK YERLERDE GEÇER

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 07 Aralık 2010, 14:26:28 »
çektireli 1 hafta oldu kesinlikle tavsiye ederim :)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Aralık 2010, 16:27:17 »
ben cektireli 2 sene oldu saolsun hiç bi polis amcam bişi demediler

Çevrimdışı hakkut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 07 Aralık 2010, 23:07:06 »
Benim arabada camlarda film yok. Yaptırmayı düşünmedim de değil. Ama çok da bir eksiklik olarak görmüyorum. Camı filmli olan arkadaşlar ne gibi avantajlarını görüyorsunuz ya da içeride nasıl hissediyorsunuz?

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 07 Aralık 2010, 23:37:43 »
en guzel olayı kız arkadasımla giderken millet öküz öküz bakmıo mesela abi ben bu yönden faydasını görüorum bide günesli havalarda klimaya baya ii oluo güneşi kesio

Çevrimdışı BLaCk_VWoLf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 08 Aralık 2010, 00:31:26 »
en guzel olayı kız arkadasımla giderken millet öküz öküz bakmıo mesela abi ben bu yönden faydasını görüorum bide günesli havalarda klimaya baya ii oluo güneşi kesio

aynen katılıyorum :tamamdir filmsiz bir araç perdesiz eve benzer :p içeridekileri öküzün tren e bakmasından koruyor UV misali ÖV  ;D ben yazın araç kullanırken o güneşin yüzümün birtarafını yakmasından nasıl rahatsız oluyorum anlatamam.. Film, seyir halinde iken  güneşten korunmak için koltukta şekilden şekile girmemi engelliyor + aracın güzelliğine güzellik katıyor  :sevgi:
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2010, 00:32:39 Gönderen: SeCeo »

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #26 : 08 Aralık 2010, 09:15:42 »
Akvaryum etkisinden kurtulmanız dışında:

1. Yazın klimaya yardımı oluyor, klima daha çabuk soğutuyor ve aracın içi kaynamıyor.
2. Kaliteli bir cam filmi yaptırdıysanız sizi UV ışınlarından koruyor ve gerçekten sürüşü kolaylaştırıyor.
3. Hırsızlık için cam kırıldığında tuz buz olmuyor.
4. Aracın içi görünmediği için hırsızlar da pek yeltenmiyor.
5. Aracın içine güneş ışığının direk vurmasını engelleyerek deformasyonu azaltıyor.

gibi gibi...
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 08 Aralık 2010, 09:24:18 »
Akvaryum etkisinden kurtulmanız dışında:

1. Yazın klimaya yardımı oluyor, klima daha çabuk soğutuyor ve aracın içi kaynamıyor.
2. Kaliteli bir cam filmi yaptırdıysanız sizi UV ışınlarından koruyor ve gerçekten sürüşü kolaylaştırıyor.
3. Hırsızlık için cam kırıldığında tuz buz olmuyor.
4. Aracın içi görünmediği için hırsızlar da pek yeltenmiyor.
5. Aracın içine güneş ışığının direk vurmasını engelleyerek deformasyonu azaltıyor.

gibi gibi...
film işini düşünmeye başladım yazdıkların mantıklı şeyler
polislik bir durumum olursa kesin karakolluk olurum sök tak hesabı
o yüzden çekiniyorum :)
golf 4 1,8 Highline