Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: cam filmi  (Okunma sayısı 18482 defa)

cam filmi
« : 08 Ekim 2010, 00:44:08 »
iyi akşamlar. malum bugün ayın 7siydi kyk bursunu aldım.arabaya film çektirecem ucuz bi yer bulursam.
ankarada tavsiye edeceğiniz bi yer varmı bide kaç lira fiyata bulabilirim tahminen ?
teşekkür ederim.

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
Ynt: cam filmi
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2010, 01:36:37 »
her 7sinden 7sine bir yenilik:)) bu konuyu ben de merak ediyorum. ancak polis ceza yazıyor diyorlar. bu 1. derece 2. derece olması ne anlama geliyor? daha da önemlisi bu derecelerin polisin ceza yazmasına etkili mi?
MK-IV- Comfortline

« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2010, 09:43:37 »
Ben bir senedir filmle kullanıyorum. İki kere polis kontrolüne girdim. Bi sıkıntı yaşamadım. Yalnız cam filmlerinin tonları farklı farklı oluyor. Bendeki açık tonda. Dışardan bakınca içerdekini göstermezse sıkıntı olluyor diye biliyorum. Filmin şöyle bir sıkıntısı daha var.Gece parkederken, sokakta ışık yoksa  ve  aynalarda karartmalıysa zorlanırsınız.
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2010, 10:01:38 »
filmin her türlüsü yasak, açık koyu farketmez.
vizede hafif kusurlu geçersin, trafikte öyle birine denk gelirsin ki basar cezayı geçer.
anlayacağın biraz şans işi
ama yinede çok dikkat çekmemek için hafif tonlu film tercih etmeni öneririm.  ;)

« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2010, 11:07:01 »
Bizim arabaların camları renkli olduğu için en açık filmide çekseniz hafif bir karartı oluyor.Solma riskine karşı arka camı açığın bir koyusundan yaptırın.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı serhat_74

• vw bora
« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2010, 11:28:00 »
kredi yutların bursları iyi sanırım :) bide forumda vardı takip edebilirsin bi arkadas nasıl söktürecegini soruyodu saç kurutma makinesi falan cezyı göze almalısın bence kanunen yasak ama sanırım ankaradasın kazım karabekir caddesi bide ostimde uygun güzel yapan yerler varr  :tamamdir

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2010, 11:47:23 »
Ben iki defa yaptırdım, bir defa söktüm, bir daha yapıcam muayeneden sonra kısmetse.  :D :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #7 : 08 Ekim 2010, 17:59:35 »
evet kykdan alıyorum.aldık parayı arabaya gaz aldık para bitti zaten snırım öbür aya kaldı film :D

« Yanıtla #8 : 09 Ekim 2010, 14:45:34 »
06sg1991 arkadaşım.filimi boş ver.trafik polisleri ceza kesiyorlar.filim hoş durmuyor golf 4 de.selam.

« Yanıtla #9 : 10 Ekim 2010, 18:55:08 »
06sg1991 arkadaşım.filimi boş ver.trafik polisleri ceza kesiyorlar.filim hoş durmuyor golf 4 de.selam.
Zevkler tartışılmaz ama hafif tonlu bir film çekildiğinde dahi arabanın renginin nasılda kendini gösterdiğine şahit olacaksınız.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

« Yanıtla #10 : 06 Aralık 2010, 11:03:06 »
benimkisi gümüş renk film taktırdım harika oldu...

« Yanıtla #11 : 06 Aralık 2010, 12:27:41 »
Zevkler tartışılmaz ama hafif tonlu bir film çekildiğinde dahi arabanın renginin nasılda kendini gösterdiğine şahit olacaksınız.

:tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı betazom

• >>> 07 EG 864 <<<
« Yanıtla #12 : 06 Aralık 2010, 13:39:22 »
arkadaşlar sizin golf 4 lerin camları zaten renkli.gece park ederken yada geri giderken çok sorun oluyor. hele birde yağmurlu havada öööf. ben en açık tonunu kullandım. ama benim camlar renksizdi.bildiğin sıfır tonlu cam. trafiğe gelince geçmişimden örnek vereyim mesela ; sene 2000 de kırmızı bi  astra gsi ım vardı 3 numara film vardı yani en koyusundan. 2 sene bindim bi allahın kulu dur demedi. 2004 te sıfır getz aldım.2 numara mavi ton cektim. lacivert gibi duruyordu.araba gök mavisiydi.2 ay sonra antalya kemer arası söktürdüler. bir keresinde toyotam vardı polis bey, ceza yazma aman abi, etme  abi, derken iyi o zaman deyip benim  tüm camlardaki filmleri anahtarla çizmişti. yani bu tamamen şans işi. çek en koyusunu bi dene.durdurursa orada çcaaart cuuurt sökerek kurtarırsın tahminimce.genelde bu şekil olur. umarım açıklayabilmişimdir.
http://img193.imageshack.us/img193/5360/forumiin.jpg
By betazom at 2011-06-08http://img35.imageshack.us/img35/43/dsc069771.jpg[/IM

« Yanıtla #13 : 06 Aralık 2010, 21:44:04 »
iyi akşamlar. malum bugün ayın 7siydi kyk bursunu aldım.arabaya film çektirecem ucuz bi yer bulursam.
ankarada tavsiye edeceğiniz bi yer varmı bide kaç lira fiyata bulabilirim tahminen ?
teşekkür ederim.
[/quote
daha önce toyoyam vardı. arka cam en koyu, diğerleri ortaydı filmler. 3 yıl bindim kimse bişey demedi. alışınca insan duramıyor :) golfe çektireli de iki ay oldu. şimdilik problem yok. bence en koyusuna gerek yok akşamları sıkıntı oluyor. orta çektirmeni yavsiye ederim. bu arada senin arabanın rengi ne...