Gönderen Konu: CAM FİLMİ  (Okunma sayısı 42576 defa)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Ynt: CAM FİLMİ
« Yanıtla #56 : 15 Ağustos 2007, 19:29:10 »
Kendi filmini kendi ceken adam olduk keske camlari yerinden sokup yapabilsem dahada guzel olur.

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 15 Ağustos 2007, 20:00:40 »
Fiyatlar normal  :)

Çevrimdışı erc_ev

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 28 Ağustos 2007, 23:26:42 »
 bende arka kelebeklerde ve arka camda var.süperrr.çok memnunum.diğer 4 yan cam ise siyah.hem güneşe karşı hemde gece ışığa karşı çok hoş.(bence)ama sadece güneşte ayna gibi oluyo.saydamlık dereceleri var.iyi araştırmanı tavsiye ederim..

Çevrimdışı irfan34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 17 Mart 2009, 16:56:37 »
selam hocam aynalı kesinlikle olmaz hiçbirşeye benzemez  bende de film var ama hafif siyah tavsiye ederim  ama son karar senin

Çevrimdışı irfan34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 17 Mart 2009, 16:57:38 »
selam hocam aynalı kesinlikle olmaz hiçbirşeye benzemez  bende de film var ama hafif siyah tavsiye ederim  ama son karar senin

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #61 : 17 Mart 2009, 17:11:39 »
arkadaşlar taktırırsanız en iyisini taktırın. benim araç 2000 model. ilk alan aldığında taktırmış dandik bişi. yıllardır dura dura hem rengi gitmiş hemde artık kabarmaya başlamış, çıkmıyo. gezmedik camcı bırakmadım, çıkarırsak rezitans gider diyolar. allahtan sede arka cam. galiba kosko yılda bir kere değiştiriyomuş. yazın memlekete gidim bir hal yoluna bakacaz. :tamamdir

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 17 Mart 2009, 18:29:38 »
En iyisi en kalitelisi ve garantilisi 3M film başka filmlere aldanmayın, adanaya yolu düşenlere hediyem olsun arkadaşlar  ;)
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 17 Mart 2009, 19:40:00 »
En iyisi en kalitelisi ve garantilisi 3M film başka filmlere aldanmayın, adanaya yolu düşenlere hediyem olsun arkadaşlar  ;)
      madem öle, vallaha yaza memlekette (mersindeyim), buradaki ev arkadaşım adana da. ona da gelmişken sana da geliriiiim  ;D

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 18 Mart 2009, 09:14:03 »
      madem öle, vallaha yaza memlekette (mersindeyim), buradaki ev arkadaşım adana da. ona da gelmişken sana da geliriiiim  ;D
Hocam demirden korksak trene binmezdik  ;) siz gelin misafirim olun canınız saolsun,cam filmi dediğin nedir! bunlar geçici şeyler önemli olan ve kalıcı olan kurulan dostluklar-muhabbetlerdir.. saygılar..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı __geCe__

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 18 Mart 2009, 13:12:29 »
Arkadaşlar film çektirmek mesele değil ama meşhur TUV  muayenesinden nasıl geçirez aracı, ben de yaptırmayı düşünüyorum fakat 2 yılda bir söktürceğim için çok da kaliteli bir şey yaptırmıycam

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 18 Mart 2009, 17:02:45 »
buralarda film cok koyu olmadıkca geciriyolar bisey demiyolar

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 18 Mart 2009, 18:33:41 »
Hocam demirden korksak trene binmezdik  ;) siz gelin misafirim olun canınız saolsun,cam filmi dediğin nedir! bunlar geçici şeyler önemli olan ve kalıcı olan kurulan dostluklar-muhabbetlerdir.. saygılar..
       hocam aynen katılıyorum. okuldan 3 te çıkıyorum, geceye kadar boş olduğum her vakitte sitedeyim. malum köy yeri olunca görev yerim dışarda da pek icraat yok, takılıyoruz burada. dediğiniz gibi güzel muhabbetler ve edindiğimiz bilgiler de cabası oluyor.  :saygılar

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 18 Mart 2009, 19:15:26 »
Arkadaşlar film çektirmek mesele değil ama meşhur TUV  muayenesinden nasıl geçirez aracı, ben de yaptırmayı düşünüyorum fakat 2 yılda bir söktürceğim için çok da kaliteli bir şey yaptırmıycam
__gece__ hocam adanada tüv artık filme birşey demiyor, çoğu arkadaşım muayeneden sorunsuz geçti,sadece küçük kusur olarak geçiyormuş o da önemli değil zaten,filmi en kısa zamanda çektirelim senin yavruya,benim arkadaşlarım film çekerken kapı kartonlarını sökmüyorlar ve bu sayede kartonlardan herhangi bir ses gelme olayı da ortadan kalkıyor,sökülüp orjinalliğinin bozulması engelleniyor..

yellow driver hocam yazın mutlaka görüşelim burda da birkaç arkadaş var hep birlikte birgün toplanalım,yazları mersin çok daha renkli olur, bi kızkalesi yaparız  ;) hocam yakında ben de köylerin birine geleceğim,şimdilik hastanede mali işler uzmanıyım ancak sınıf öğr.mezunuyum kısmetse eylül ayında görevi elimize alıyoruz..

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 18 Mart 2009, 19:50:14 »
__gece__ hocam adanada tüv artık filme birşey demiyor, çoğu arkadaşım muayeneden sorunsuz geçti,sadece küçük kusur olarak geçiyormuş o da önemli değil zaten,filmi en kısa zamanda çektirelim senin yavruya,benim arkadaşlarım film çekerken kapı kartonlarını sökmüyorlar ve bu sayede kartonlardan herhangi bir ses gelme olayı da ortadan kalkıyor,sökülüp orjinalliğinin bozulması engelleniyor..

yellow driver hocam yazın mutlaka görüşelim burda da birkaç arkadaş var hep birlikte birgün toplanalım,yazları mersin çok daha renkli olur, bi kızkalesi yaparız  ;) hocam yakında ben de köylerin birine geleceğim,şimdilik hastanede mali işler uzmanıyım ancak sınıf öğr.mezunuyum kısmetse eylül ayında görevi elimize alıyoruz..
     1 temmuzda kısmetse mersindeyim. malum ilköğretim 1 temmuza kadar görev yerinde olmak zorunda . işallah sizede istediğiniz mesleği yapmak nasip olur.