Gönderen Konu: ağır bakım  (Okunma sayısı 22580 defa)

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
Ynt: ağır bakım
« Yanıtla #28 : 06 Kasım 2009, 20:57:06 »
arkadaşlar hayırlısı ile aracımı bugün teslim aldım inanın debriyaj olayının bu kadar mühim oldugunu tahmin etmiyordum ustanın söylediğine göre artık ömrünü tamamlamış uzatmaları oynuyomuş eger bi süre daha geç kalınsaymış 1.5-2 bin liraya mal olabilirmiş debriyaj yag gibi cok asagılarda kavrıyo ve hatta kendi ayarlıyor diyebilirim aracı aldığımda stop ettirdim ben bile sasırdım fiyat muhayesesinden çok diger bakım yaptıracak arkadaslara yol göstermek amacıyla fiyatları yazıyorum

Debriyaj Seti 
Parça Markası: Sachs (Orijinal Alman)
Parça Bilgisi: Baskı, Balata ve Rulman
Golf 4 1.6 16V 00-üstü AKL Motor
Fiyatı: 99.099 Euro + kdv
KDV'li Toplam: 234.00 YTL  bu fiyatı otoyedekparca adresimden aldım zaten usatam da235 liraya geldiğini söyledi

1 takım civata çanak ve yağları+ 2adertpas sökücü 15 tl+disk temizleyici 2 adet 15 tl toplam maliyet 430 tl verdim debriyaj setinin garantili oldugunu aksi durumda yenisiyle değiştirilecegi söylendi hayırlı uğurlu olsun bana.hayrılı sürüşler...

hayırlı olsun.Siz sadece otoyedekparça sitesinden parçayı mı yani baskı balata komple aldınız mı?Geri işçilik ustaya ait sanırım.İşçilik ne kadar?Ayrıca  garanti olayını usta mı yoksa otoyedekparça mı veriyor?

Çevrimdışı horoz155

• horoz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 09 Kasım 2009, 10:06:25 »
alper arkadaşım ben hiç birseye karısmadım parçayı onlar temin ettiler bana sadece değisen parçaları  ve takılan parçalarır bos kutularını verdiler değisim yapılırken bir müddet eşlik
 ettim sökülüp takılması olayına... debriyaj seti(baskı-balata-rulmanlar) sachs marka orjinal alman malı  site oto yedekparça sitesi ve direk golf 4 diye girince fiyatı 235 lira cıkıyodu ustamda 240 lira demisti çünkü parça izmirden geldi 5 tl de kargo parası olsun işçilik ücreti 200 tl verdim garanti olayı tamamen parçayla alakalı herhangi bir problemde değisim garantisi hem usta hem parçayla alakalı...yardımcı olabildiysem ne mutlu... kazasız belsız sürüşler...
efsaneye binenlerde efsanedir...

Çevrimdışı yargic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 09 Kasım 2009, 23:07:45 »
Ben 1 ay önce baskı balatayı değiştim konyada sachs marka balata 150 tl luk marka 180 tl idi ben luk aldım 120 tlde işçişik verdim toplam 300 geldi.

Çevrimdışı toledokayra5

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 11 Kasım 2009, 21:56:27 »
Arkadaşlar debriyaj seti aracın motor koduna göre değişiklik gösterebilir o nedenle fiyatları yazarken akl bcb agr gibi motor kodlarını yazarsanız bilgileri daha iyi paylaşmış oluruzzzz. Akl debriyaj seti luk  210 tl valeo markası ise 185 tl.

Çevrimdışı N50

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 11 Kasım 2009, 22:20:52 »
arkadaslar benim araba dizel bu arabalarda sanırım ağır bakım daha pahalı oluyor.bir bilgisi olan varmı??birde ağır bakımlar dizellerde kaç binde oluyor.benim arabam 100 binde şu an..
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2009, 22:22:24 Gönderen: N50 »

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 12 Kasım 2009, 23:47:13 »
Arkadaşlar debriyaj seti aracın motor koduna göre değişiklik gösterebilir o nedenle fiyatları yazarken akl bcb agr gibi motor kodlarını yazarsanız bilgileri daha iyi paylaşmış oluruzzzz. Akl debriyaj seti luk  210 tl valeo markası ise 185 tl.

2004 model bora BCB kodlu debriyaj seti ne kadar?Ayrıca marka?