Gönderen Konu: Bu bir Aşk Hikayesi  (Okunma sayısı 5526 defa)

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
Bu bir Aşk Hikayesi
« : 10 Mayıs 2012, 14:31:54 »
Arkadaşlar meraba bende nacızane hikayemi anlatmak istedim vw dostlarına.

Foruma yeni üye oldum. Tabi bu vw aşkı çok öncelerden beridir vardı tek taraflı platonik gibi birşeydi almaya gücümüz yokru :-\ . Şu an bende hundai accent var. Kardeşime araba almaya karar verdik, tabi bayan oluınca daha küçük corsa getz fiesta gibi bayana hitap eden 15 bin civarı 2. el aradık 5 ay filan. Bakıyorum arabada özellik yok kaç yıllık arabalara yüksek çekiliyor, 5-6 yaşında fiestalara baktım araba nerdeyse bom boş, yani şöyle dişe kovuğa değecek bişey denk gelmedi içimize sinen. Yine ocak sonu konya galerisine 2009 puntoya bakmaya karar verdik 19 çektiler niyetimiz gidip almaktı. Sabah bi baktık kar yağmış ,artık vazgeçtik yollar kötü işe gidip internete golflere öylesine bakmaya başlatım.Alıcı gözüyle değil asla hem fiyat yönünden hemde aradığımız o değildi. Ama şuan aldığımız golfü görünce iş tamamen değişti herşey iyiydi auto olması 95000 km olması full orjinal boyasız (21500) arkadaşlar hemen iletişime geçip pazarlık yaptık orada bulunan tanıdığa expertiz çıkarttıp sorun çıkmayınca talip olduk.Daha orda arabaya talip çıkmış tanıdık diyor satıcı mert adammış 22000 vermişler gelip alalım diye.1 saat geç kalınsa araba gitmiş olacaktı arakadaşlar.Adamı aramamla expertiz sokmak 1 buçuk saati geçmedi.Herneyse şimdi kardeşim biniyor ama herşeyiyle ben ilgileniyorum kardeşim bana biran önce al benden diyor onun stiline ters  :D miş de.Dedim iyi bak tosunuma yakında alacağım.
Arkadaşlar olay bu şekilde oldu.tabi hayellerimdeki araca bindikten sonra bu aşk karşılıklı aşka dönüştü o beni sevdi bende onu ;). Şimdi daha iyi anlıyorum bu sevgiyi ve özellikle golf IV hastalığına tanık olmul oldum.İyiki varsın vw  :)
KOnyada ki arkadaşlardan ricam konyada gidebileceğimiz iyi bir boya koruma oto kuaför varmı, ikincisi kasko yaptırmayı düşünüyorum, burada 1600 filan dediler ilçede. merkezde yaptırsam bi farkı olurmu, 2. yıl hasarsızlık indirimi olursa ne kadar düşer fiyattan ,

Arabayı gragere götürüyorum, teşekkür ediyorum yorumlarınız için..
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2012, 16:39:40 Gönderen: yakalı »

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Ynt: Bu bir Aşk Hikayesi
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2012, 14:36:37 »
İçimizdeki Golf IV aşka başka :)
Hayırlı olsun.
Kazasız, belasız, cezasız günlerde kullanmak nasip olsun.
Foto isteriz :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2012, 14:36:43 »
aşağı yukarı hepimizin arabalarımıza bi bağ hikayemiz vardır zaten :) hayırlı uğurlu olsun aracınız .. kasko konusunda bilgim olmadıgı için yorum yapamıcam  :tamamdir

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2012, 14:42:54 »
Eyvallahh herkese Allah kaza bela göstermesin  arkadaşlar, araba sade sadece siyah cam sedefli siyah spoyler var. Siyah olmazsa almazdım bu arabayı. Fotoları çekecem arkadaşlar araç yanımda değil merkezde ama söz fotoları yüklicem .

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2012, 16:34:33 »
golf 4 hakkatten çok farklı, ben fiesta almaya gittim. golfü gördüm fiestaya bakmadım bile. golfü aldım çıktım.

Çevrimdışı GolfIV46

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2012, 17:07:28 »
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binmek nasip etsin.(amin.)
Kaskoya gelince ,değişen pek bi şey olmuyor ilçe ya da il olması. Ben geçen yıl arabayı aldığımda kasko yaptırmak istemiştim bende de 1200 Tl gibi bir meblağ talep ettiler. Nedenin sorduğumda da aracınız risk grubun a dahil oluyor dediler.(Golf4 , 99 comfortline).

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2012, 20:59:01 »
eyvallah kardeşim amin...axa da fiyat almadım tanıdıkla sigortacıya gidip büyük ihtimal oraya yaptırırım gibi, ales sınavını bi atlatalımda hayırlısıyla onuda yaptırıız artık ....

Çevrimdışı rifatshr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Mayıs 2012, 00:17:21 »
2001 comfortline 1 yıl önce aldım 2001 temmuzda hdi sigortadan 1175 tl ye yaptırmıştım...

Çevrimdışı furkank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Mayıs 2012, 11:30:26 »
Arabanız hayırlı olsun . Kazasız belasız sürüşler... Aramıza da hoş geldiniz..
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2012, 11:31:57 Gönderen: furkank »

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Mayıs 2012, 09:40:12 »
Hoşbulduk teşekkür ediyorum. Kasko işini halletik sayılır arkadaşlar.Birde ben özel mesaj gönderemiyorum yazan arkadaşlara cevap vermek adına yazayım demiştim ama olmuyor .bi fikri olan varmı arkadaşlar bu konuda.

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Mayıs 2012, 11:04:57 »

arkadaşlar resim kaydetmeyi başardım. daha önce söz verdiğim gibi resimler boya korumadan çıktıkan sonra çekilmiştir,
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2012, 11:07:54 Gönderen: yakalı »

Çevrimdışı TuNCh

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Mayıs 2012, 11:57:46 »
Oldukça güzel görünüyor, kazasız belasız kullanın, siyah aracın bakımı zordur üzerine titremek gerek kolay gelsin :)
Golf IV Pacific [2003]

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 16 Mayıs 2012, 13:34:08 »
Oldukça güzel görünüyor, kazasız belasız kullanın, siyah aracın bakımı zordur üzerine titremek gerek kolay gelsin :)

eyvallah, kesinlikle biraz fazla bakım istiyor ama siyahta ayrı bi hastalık galiba  :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 16 Mayıs 2012, 13:39:11 »
çok güzel araç kazasız cezasız sürüşler dilerim güle güle kullanın..
My Cars Audi & Vw Germany Style