Gönderen Konu: BBS CH 16" nereden bulunur?  (Okunma sayısı 22289 defa)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
Ynt: BBS CH 16" nereden bulunur?
« Yanıtla #14 : 13 Aralık 2008, 11:16:06 »
Yavuz hocam, bencede 16" ch ye verilen paraya yazık. göstermez kendini o jant o ölçüde.
illaki küçük jant alacam diyorsan orjinal vw jantlarından al bence. hem daha uygun fiyata bulursun hem sırıtmaz araçta.

Çevrimdışı revelation

• "Just like what you want"
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Aralık 2008, 14:23:07 »
Teşekkürler arkadaşlar gerçekten bilgi sahibi oldum. Şimdi daha mantıklı düşünebiliyorum. Pazartesi günü servislere bir bakacağım. Tabi burada serviste yok ama artık en yakın servislerden ve jant tedarikçilerinden soruşturacam. Teşekkür ederim.  ::)

Çevrimdışı revelation

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Nisan 2009, 22:05:28 »
arkadaşlar aşağıda bir link veriyorum. bu linkte Volkswagen için uygun jantlar mevcut. Karar vermem çok zor oldu. Pasific jantı istedim bulamadım hiçbi yerde. Bana jant tavsiyelerinizi bildirirseniz çok sevinirim. elimdeki 18" jantları lastikleriyle birlikte vereceğim. Ve de orjinal 16" e dönecem. Sizden tavsiyelerinizi bekliyorum.

http://www.halaogullari.com/jantlar/replika/replika.htm

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #17 : 13 Nisan 2009, 08:49:41 »
17" niye düşünmüyorsun?
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #18 : 13 Nisan 2009, 17:04:57 »
arkadaşlar aşağıda bir link veriyorum. bu linkte Volkswagen için uygun jantlar mevcut. Karar vermem çok zor oldu. Pasific jantı istedim bulamadım hiçbi yerde. Bana jant tavsiyelerinizi bildirirseniz çok sevinirim. elimdeki 18" jantları lastikleriyle birlikte vereceğim. Ve de orjinal 16" e dönecem. Sizden tavsiyelerinizi bekliyorum.
      hocam bende 2000 model mk 4 var. orjinal kapaklı jantlı. bende jant almayı düşünüyorum yaza. o kadar site gezdim, bu sitede ki kadar çeşitli vw jantı bulunanını görmedim. oradaki 127 yazan model pasifik jantı (16 inç istiyeceksiniz tabi ki). ben 15 inç orjinal comfortline jantını kullanmak istiyorum 4 mevsim lastiklerle (diğer modellere göre sanki 16 inç gibi duruyor) ve onun kodu da 129. tabiki bijon aralığımız da 5x100.
      jantlarınızı eğer bu yönde ve bu siteden tedarik ederseniz, lastik elinize geçtiğinde fiyat konusunda bizi de bilgilendirirseniz sevinirim. şimdiden hayırlı olsun. ;)

http://www.halaogullari.com/jantlar/replika/replika.htm

Çevrimdışı revelation

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Nisan 2009, 20:33:01 »
koray şekil olarak aracımın üzerindekinden memnunum ama aracımın performansı ve de yakıt tüketimini oldukça zorladığından 15" ve de hiç olmazsa dedik 16" e çekelim dedik. 17" yani anlayacağın fazla ilgimi çekmedi. ama 17" BBS nin süper bir görüntüsü olduğunu söylemek lazım. yellowdriver kardeşim evet pasific jant süper olur ama bulması çok ama çok zor. aramadık yer kalmadı doğrusu. 129 ise düşünülebilir.

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 13 Nisan 2009, 20:40:21 »
yavuz abi bende izninle bişi önermek istiorum 281 gm golf gti replika mukemmel olur diye düşünüorum 17 inc

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 13 Nisan 2009, 21:08:10 »
koray şekil olarak aracımın üzerindekinden memnunum ama aracımın performansı ve de yakıt tüketimini oldukça zorladığından 15" ve de hiç olmazsa dedik 16" e çekelim dedik. 17" yani anlayacağın fazla ilgimi çekmedi. ama 17" BBS nin süper bir görüntüsü olduğunu söylemek lazım. yellowdriver kardeşim evet pasific jant süper olur ama bulması çok ama çok zor. aramadık yer kalmadı doğrusu. 129 ise düşünülebilir.
        sizin yazınız üzerine internette biraz daha gezindim ve www.gencjantlastik.com diye bir site buldum. 0212 493 12 13 numaraları bu , siz neredesiniz tam bilmiyorum ama bu firma istanbulda. ben gaza gelip aradım ve ellerinde olmadığını ve gelirse numara bıraktığım taktirde arayabileceklerini söyledi. isterseniz bir deneyin. fiyat olarakta 15 inç lerin 700-800 civarı olduğunu söyledi ancak 16 lar ne olur bilemem. bol şanslar :)

Çevrimdışı revelation

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 13 Nisan 2009, 22:01:06 »
Teşekkür ederim. bir inceleyim hemen.

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #23 : 14 Nisan 2009, 08:56:59 »
Yavuz dostum jantın 16 - 15 veya 17 olmasından çok ağırlığı çok önemli.
Senin 18"ler çok ağır olduğu için memnun olmaya bilirsin.
Asıl demek istediğim 16 alırken de dikkat et.
Eğer yine replica vb. ağır bir jant alırsan yine memnun kalmayacaksın.
Boyutundan çok ağırlığı önemli.
Hatta bazı jantlarda jantın ağırlığının nereye bindiği de önemli.
Ortasındaysa ağırlığın yoğunluğu yine sorun yaşamazsın.
Dışarıdaysa (ki senin jantta kesinlikle öyle) daha çok performans kaybı yaşarsın.
Tercihlerini bu yönde yaparsan istediğin jantı bulacağını düşünüyorum.
Hayırlı olsun şimdiden :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Nisan 2009, 00:41:04 »
432 numara replika r32 janti benim en begendigim orjinal gorunumlu replika janti.Golf e de cok guzel gider.Ama BBS gibi kaliteli bir jant alma durumunuz varsa eger tabiki BBS nin efsanelesmis CH modeli cok da guzel olur araciniza.16 pek gostermez ama sizin maksatinizi gayet iyi anladigimdan dolayi eger bulabiliyorsaniz BBS bence cok daha iyi olur.Replika jantlar kalite olarak cok iyi degil.
Ayrica Bora da ki pasific jantlari yanilmiyorsam 15" olmasi gerekiyor...

Çevrimdışı revelation

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 17 Nisan 2009, 18:45:18 »
koray kardeşim gerçekten çok iyi anladım. evet bu noktaya dikkat etmem gerekiyor. cumartesi Ankara dayım. vallahi bakacaz nereden bulabilecem bilemiyom ama araştıracam

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 17 Nisan 2009, 18:55:25 »
Abicim, istersen ankarada bakılabilecek yerleri bir harita üzerinde yollayım? yardımcı olabilirsem ne ala... bir de sahibinden.com'daki ilanlardaki adrelere bak, lastikçi jantçı olanlar var, zaten aynı cadde üzerinde bir sürü jantcı var...

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 18 Nisan 2009, 22:34:21 »
http://www.celikjant.com/jant-dene.asp?islem=jant
   arkadaşlar şu siteye girin. aracımızın üzerinde jantı görebiliyoruz. hemde istediğimiz marka ve modeli seçerek ;)