Gönderen Konu: GOLF 4 TAVAN SPOİLERİ TAKILACAK YER TAVSİYESİ (ANKARA)  (Okunma sayısı 4061 defa)

Çevrimdışı üstad06

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
Merhaba forum takipçileri;
Golf Mk4 (2004 model) aracım için tavan spoileri taktırmak istiyorum.Bu konuda Ankara'da olmak şartıyla tanıdığı veya refarans olduğu usta bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı mc_exrem

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: G0LF MK IV 2bin1 1,6 SR Lpg White
Ynt: GOLF 4 TAVAN SPOİLERİ TAKILACAK YER TAVSİYESİ (ANKARA)
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2015, 14:46:35 »
Merabalar öncelikle

Başlığı öyle bi atmışsınki tavanda nereye taksam gibi sormuşsun :)

2 sene önce otomoda da 100 liraya yaptırdım. ön sipariş veriyorsun kapora alıyor rengini söylüyorsun 1 haftada boyanıp geliyor kendisi silikonla yapıştırıp veriyor. orda yaptırmanı tavsiye etmem ama genel bilgi amaçlı yazdım. neden yaptırmaman gerektiğine gelince paranla rezil oluyorsun çok kalabalık sanki hayrına yapar gibi tripteler.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2015, 14:47:33 Gönderen: mc_exrem »
Ekrem KILIÇER

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2015, 19:13:01 »
Taktirmak gibi bir durum söz konusu degil. Siyah kaliteli bir silikon ile kendin takabilirsin. Spoiler icin sahibinden.com`a bakman yeterli olacaktir
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı mc_exrem

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2015, 16:10:22 »
Arkadaşa katılıyorum al kendin yapıştır silikonla. üzerini de kağıt bantla sağından solundan bi gün kalmak kaydıyla bantla tamamdır. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-volkswagen-golf-4-r32-tavan-spoiler-ruzgarlik-spoyler-229447629/detay
Ekrem KILIÇER

Çevrimdışı üstad06

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2015, 23:53:26 »
Arkadaşlar değerli görüş ve önerileriniz için gerçekten çok teşekkür ederim. mc_exrem kullanıcı isimli beyefendinin yazdığını okudum da gerçekten başlık çok anlamsız olmuş :) kusura bakmayın, akşama kadar cümle kurmaktan burda yazacak cümle kalmamış :) Peki spoiler konusunda sahibinden.com ya da başka bir siteden almak arasında kalite farkı var mı veya spoilerde kriter nedir, ürünü neye göre almak lazım, yoksa piyasadaki spoiler model farkı dışında aynı mı...

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2015, 11:47:51 »
Şimdi sahibinden e baktım da hep fiberglas malzeme bu body işleri,plastik olsa daha iyi bence.Bir keresinde sanayideki ustalarıma bir golf 4 gelmişti,o da spoiler takmış ama ürünün kalitesizliği mi,yanlış montajdan dolayı mıdır bilmem,spoilerin takıldığı yerin tabanı(yani bagaj kapağının üstü)paslanmış ve boya kabarmları olduğunu gördüm.Ürün muhtemelen fiberglas dı ben de direk vazgeçtim o görüntüden sonra.Artık yağmurdan mı,yıkamadan mı su birikmiş iyi kurulanmamış sanki aralar hep kabarmış >:( Plastik bulursak daha iyi olur  :tamamdir

Çevrimdışı üstad06

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2015, 23:06:20 »
Sinan bey bende dikkat ettimde hemen hemen hepsinde fiberglas malzemeden yapılmış notu var...

Çevrimdışı Frequency

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #7 : 18 Eylül 2015, 08:34:49 »
Orijinal ürün ABS plastikten; kopyaları ise fiberglass dan yapılıdır...ucuz olsun derseniz Fiberglass tercih edeceksiniz ki, bence daha mantıklı olur, orijinali bulmak da ayrı bir zorluktur...
Aldıktan sonrası kolay, silikonla kolayca yapışır.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı mc_exrem

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Eylül 2015, 00:13:36 »
iyisi olsun diye hiç fazla para vermene gerek yok yerinde sabit duran bi malzeme sonuçta. darbe alacak bi yerde değil kurcalanacak bi şey değil yani :D ucuzundan al yapıştır bence. ben ucuzunu aldım bi skıntısı yok çok şükür
Ekrem KILIÇER

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #9 : 30 Eylül 2015, 13:32:21 »
şaşmazda bi aksesuarcıda yaptırmıstım 150tl iyi saglamm
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi