Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kalorifer arızası  (Okunma sayısı 22876 defa)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: kalorifer arızası
« Yanıtla #14 : 12 Ekim 2012, 17:22:30 »
bizde arızayı oradan tespit ettik vakit darlığından yapamadık ustanın tabiriyle ön konsolun komple sökülmesi gerektiğini söyledi
şimdilik abs beyin tamirini çözdük arabaya 250 tl sıkışmış artık abs lambam yanmıyor ve abs eskisi gibi çalışıyor konsolu sökmeden
kaloriferi bir halledebilsem artık bayramda kalorifer mevzusuna gireceğim  :)

abdullah abi geçmiş olsun ucuza kurtardın
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #15 : 12 Ekim 2012, 17:37:16 »
abdullah abi geçmiş olsun ucuza kurtardın
eyvallah nizamım hiç erinmedim arabayı sırtıma aldım (otobanda yavaş kullandım) 600 km yol yaptım abs deki sıkıntıyı
çözdüm sıra kaloriferde bu arızalar bence normal golf 4 lerde az kaldı old scholl olmaya.Ha birde dijital klima bambaşka bir olay
boyuttur benim için yılda 20.000 km yapan anlar.
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #16 : 12 Ekim 2012, 17:48:17 »
eyvallah nizamım hiç erinmedim arabayı sırtıma aldım (otobanda yavaş kullandım) 600 km yol yaptım abs deki sıkıntıyı
çözdüm sıra kaloriferde bu arızalar bence normal golf 4 lerde az kaldı old scholl olmaya.Ha birde dijital klima bambaşka bir olay
boyuttur benim için yılda 20.000 km yapan anlar.

11 ayda 17 bin km yaptım abi hiç üzmedi manuel olan klima :) absnin neyi var mış abi
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #17 : 12 Ekim 2012, 17:48:39 »
benzer durum başıma geldi benim. kışın gece yolculuk yaparken arabada donacaktık nerdeyse. ertesi gün ustaya getirdik radyatörün atındaki rezistansı değişti.. problem de kalmadı

« Yanıtla #18 : 15 Ekim 2012, 11:42:16 »
bugun sakaryadaki ustalarımla olayı tespit ettik klapelerin devreye girmediği anlaşıldı ya klape tamiri yapacağız veya değişim
herkes ön göğüsün sökülmesini istiyor ben hariç aptal bir arıza için eğer golf 4 lerde ön göğüs komple sökülecekse vw mühendisliğinden
şüphe duyarım.arıza tamiri için bayramda istanbula gideceğim bakalım kaç para sıkışmış :)
golf 4 1,8 Highline

« Yanıtla #19 : 15 Ekim 2012, 11:48:05 »
11 ayda 17 bin km yaptım abi hiç üzmedi manuel olan klima :) absnin neyi var mış abi
nizamım abs beyni 13 yılın kullanımı neticesinde yorulmuş hakan usta beyinde sıkışan 250 tl yi aldı
problem çözüldü tüvtürkten sıkıntısız şekilde abs çalışarak geçtik.manuel klimada sürekli oynarsın
hava sıcaklığı özellikle uzun yolda çok değişken olur dijitalde 22( auto) ayarladınmı no problem denemeni
tavsiye ederim :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #20 : 02 Kasım 2019, 14:33:34 »
ankara'da kalorifer sıcak soguk ayırıcı süngerlerin değişimi için bana ulasabilirsiniz 5416739197

Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi