Gönderen Konu: Aracımı sattım  (Okunma sayısı 1554 defa)

Çevrimdışı Berdan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Volkswagen Golf IV - 1.6 SR - 1999 Comfortline
Aracımı sattım
« : 05 Ağustos 2015, 00:35:57 »
Arkadaşlar büyük ölçüde sattım yarın araba ekspertize girecek bişey çıkmazsa alacaklar zaten çıkacağını da sanmıyorum.2002 kasa honda civic almayı düşünüyorum en fazla 23 çıkabirim üstünü sanmıyorum çevrenizde var mı hiç satlık honda civic veya gözünüze çarpan bir ilan.Bu arada 21.500 e anlaştık bana yardımcı olursanız sevinirim.Araç komple boyalı temizlik boyası var ben boyatmıştım 170.000 km de 99 comfortline.Aracı arkadaşıma satıcam eğer bişey çıkmazsa.

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
Ynt: Aracımı sattım
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2015, 08:12:35 »
Arkadaşlar büyük ölçüde sattım yarın araba ekspertize girecek bişey çıkmazsa alacaklar zaten çıkacağını da sanmıyorum.2002 kasa honda civic almayı düşünüyorum en fazla 23 çıkabirim üstünü sanmıyorum çevrenizde var mı hiç satlık honda civic veya gözünüze çarpan bir ilan.Bu arada 21.500 e anlaştık bana yardımcı olursanız sevinirim.Araç komple boyalı temizlik boyası var ben boyatmıştım 170.000 km de 99 comfortline.Aracı arkadaşıma satıcam eğer bişey çıkmazsa.

Arabayı komple boyatmasaydınız iyi olurdu  :( değerini öldürüyor neredeyse. Bir de Honda çok sorunsuz ve seri bir araç ama kalite ve konfor olarak VW nin yanından geçemez. Hakkınızda hayırlısı olsun.
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: Aracımı sattım
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2015, 14:03:43 »
99 mk4 için 21.5 iyi para.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.