Gönderen Konu: Aracım Satılık Bilgilerinize  (Okunma sayısı 12042 defa)

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
Aracım Satılık Bilgilerinize
« : 26 Eylül 2012, 10:32:57 »
Merhabalar Aracım satılık bakalım ilan verdik alıcılar geliyor inşallah Golf bilen birine gider, ilan detayları mevcut detayları 2-3 maddeden oluşuyor.
Kaloriferimde sorun oluştu, lambda sensörüm arızalı, sol ayna ısıtması çalışmıyor, sol kapı switch arızalı diğer elektronik aksamları çalışır durumda.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-bakimli-golf-4-100376833/detay

sanırım ucuz veriyorum ama ederi bu gibi geldi bana. ::)

Çevrimdışı onurmac

• Profili Görüntüle
Ynt: Aracım Satılık Bilgilerinize
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2012, 10:56:10 »
Araba güzel gözüküyor hayırlı satışlar.
Hyundai iyidi Opel Güzeldi Golf Efsane :)

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2012, 11:55:55 »
hayırlı satışlar kardeşim.bizim arkadaşa araba arıyoruz form üyesi olarak bize fiyat ne olur   :) 1 aydır araba arıyoruz dostum..

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2012, 12:38:02 »
ya sinir oldum bu sanayi ustalarına arabayı alırken baktırıyoruz 1 kapı boyalı bir kaç parçada  lokal boya var diyorlar, satmaya kalkıyorum 4-5 parça da lokal boya var arabanız vuruk degil diyorlar töbe töbe yawww :/ 19.500 kesin fiyat altına satmıcam moralim bozuldu ya....  bu al sat işlerine sinir oluyorum  :bekleriz:

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2012, 13:54:24 »
canını sıkma bazen işini bilmez adama rast gelince böyle şeyler ortaya çıkıyor.şimdi arabada ne olduğunu bende kestiremedim neyse kankiye söyleyeyimde ilgilenirse ilandn arar hayırlısı olsun bakalım..

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2012, 13:57:27 »
19.500 den aşşağı sakın verme ismail o 19 a komple boyalaısını sattı arkadaşım belke acele etme çok kıl tüy heriflerlede diyaloğa girme ;) sanyide o kadar çok beyinsiz varki boyacı diye geçinen benim 2 parça boyalı arabama adam gözle bakıp komple boyalı dedi ulan nasıl olur 2 yerden ekspertiz almıştım en ufak falsosu yok arabanın gittim galericiye direk boya makınasını aldı baktı 2 parça boyalı dedi yandakine girdim ölçtü makınayla oda 2 parça boyası var dedi :) şimdi ne dersin o boyacıya ?

Çevrimdışı onurmac

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2012, 13:59:44 »
Ben aracımı alırken hem computeste soktum hemde 3 ustaya götürdüm ne hikmetse 2 si sol çamurluk değişmiş dedi ikisi boyalı dedi :)
Hyundai iyidi Opel Güzeldi Golf Efsane :)

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Eylül 2012, 14:38:39 »
bizim akraba arabayı alırken ekspert çıkardı boya yok dediler aldım geldim ama daha kendimde bi baktırmadım bende şimdi içime kurt düştü bak ::)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #8 : 26 Eylül 2012, 14:43:43 »
Ben sahsen arabami satarken sonuna yazacagim sey belli cahil cuhedayi bilmem bakmaya gelen elinde boya makinasiyla gelsin kardesim herkesin gonlu rahat olsun

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 26 Eylül 2012, 18:59:29 »
maşşallah güzel araba,arabanın iyisi fotoğraftan bile belli ediyor kendini , km si çok iyimiş,bu yaşta araçta boya olmasıda normal çiziği eziği olur rötuş boya olur normal şeyler,öyle kıllatan olursada gitsin boyasız bulsun,kazası büyük olayı varmı ona baksınlar önce önemli olan o,aylarca araba arar dururlar gider en kötüsünü alırlar sonundada böyle arabada kaçar boya yüzünden,mis gibi lpg de var,benim düşüncem İzmir piyasasına göre aciliyetide yoksa 21.000 den başlardım lpg li çünkü km side çok güzel,içide pırıl pırıl,hayırlı olsun diyelim,verdiğiniz fiyat çok güzel golf 4 arayan kaçırmaz.
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2012, 19:00:10 Gönderen: golf435 »

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Eylül 2012, 19:12:05 »
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için ben bu arabayı resmen dirilttim diyebilirim bakımsız insanlar kullanmış, yaptırdıklarım saymakla bitmez ama nafile kardeşim çakal olacaksın çingen satıcı olacaksin kazıkllayacaksın ama benim insanlığım bu şekilde değil kusurunu söylemeden satamam haram sayılır o paradan aldığım 1-2 bin tl fazlası kat kat çıkar, neyse alıcısı çok ama fiyat kırmaya çalışan çok bakalım ne olacak zaman ne gösterecek bekliyoruz.
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2012, 19:13:44 Gönderen: blackboyss »

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #11 : 27 Eylül 2012, 03:08:32 »
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için ben bu arabayı resmen dirilttim diyebilirim bakımsız insanlar kullanmış, yaptırdıklarım saymakla bitmez ama nafile kardeşim çakal olacaksın çingen satıcı olacaksin kazıkllayacaksın ama benim insanlığım bu şekilde değil kusurunu söylemeden satamam haram sayılır o paradan aldığım 1-2 bin tl fazlası kat kat çıkar, neyse alıcısı çok ama fiyat kırmaya çalışan çok bakalım ne olacak zaman ne gösterecek bekliyoruz.
:saygılar :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar
Buna ben de çook inanırım.. Allah korusun Haram yemektense aç ölmek iyidir derdi küçüklügümden beri annem hep o söz gelir aklıma..
Das Auto..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 27 Eylül 2012, 10:40:50 »
boşver onları sen bildiğini söyle benim arabada vernik atması var diye boyacı komple boyalı bu dedi :) makine ile baktık dedim iki parça boya var arabada dedik ben aşagıda öyle bir boya yapıyorum ki makine bile bulamaz dedi eyvallah dedim ustaya, motorcuya gittik tipik motorcu hamlesi yağ kapagını açtı motor yarı ömür dedi sonra alıcı adama dedi bunu alacagına clio al dedi kapatttım kaputu dedim abi benim mazot paramı ver dedim gidiyorum aldım parayı gittim iki ay sonra biri geldi acarlar vw yetkili servisine götürdü tamam bu araba güzel dedi alınır dedi adam aldı arabayı gitti :) enteresan durumlar var km ile oynama olayına dikkat edin
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 27 Eylül 2012, 12:53:53 »
19.500 den aşşağı sakın verme ismail o 19 a komple boyalaısını sattı arkadaşım belke acele etme çok kıl tüy heriflerlede diyaloğa girme ;) sanyide o kadar çok beyinsiz varki boyacı diye geçinen benim 2 parça boyalı arabama adam gözle bakıp komple boyalı dedi ulan nasıl olur 2 yerden ekspertiz almıştım en ufak falsosu yok arabanın gittim galericiye direk boya makınasını aldı baktı 2 parça boyalı dedi yandakine girdim ölçtü makınayla oda 2 parça boyası var dedi :) şimdi ne dersin o boyacıya ?

benim önceki audiyi satarken adam tavan boyalı dedi  :o elindeki makine boyasız gösteriyor dedim, hayır sen ona bakma boyalı dedi

parasında pulunda değilim dedim, başka yerlere gösterdim ücreti mukabilinde, her yer boyasız dedi

sırf ekspertize o gün dünya para verdim, haram zıkkım olsun