Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sol arka kapı kilit  (Okunma sayısı 6974 defa)

sol arka kapı kilit
« : 08 Mayıs 2009, 20:55:29 »
selam arkadaşlar
aracım 2001 golf4 comfort otomatik

kapıları kumanda ile açtığımda bazen sol arka kapı kilitli kalıyor tekrar açma tuşuna bastığımda sol kapı açılıyor kilitlenmede sorun yok bu neden olabilir....

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
Ynt: sol arka kapı kilit
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2009, 23:24:20 »
switch sorunu gibi geldi bana.
sol arka kapıyı açtığında iç lambalar yanıyor mu onu kontrol et bence.  ;)

« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2009, 11:56:26 »
birol abi bizimde sürücü kapısı aynı bazen kitleniyo bazen kitlenmıyo,ve ışığı yanmıyor...ben denedım lambayı cıkartıp baska kapıya taktıp calısıyor...ama  başka kapının lambasını surucu kapısına takınca calısmıyor...benım problemde swıtch problemımı acaba ?

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2009, 12:49:41 »
bu arabaların siwichlerinden nedir bu çektiğimiz ya. :D aynı dert bende de var. artık bakıma gittiğimizde hallettireceğiz.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2009, 13:09:39 »
birol abi bizimde sürücü kapısı aynı bazen kitleniyo bazen kitlenmıyo,ve ışığı yanmıyor...ben denedım lambayı cıkartıp baska kapıya taktıp calısıyor...ama  başka kapının lambasını surucu kapısına takınca calısmıyor...benım problemde swıtch problemımı acaba ?

evet abicim seninki de switch problemi gibi gözüküyor.
sana daha öncede özelden yazmıştım izmir de nerede yaptırabileceğini.  ;)
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2009, 13:18:42 Gönderen: MK-IV 35 »

« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2009, 11:01:38 »
Ben de buna benzer bir sorun yaşamıştım.
99 Golf Comfortline kullanıyorum benim de sol arka kapı sürücü kapısındaki merkezi kilitle kilitlenmiyordu. Düğmeye basınca sol arka hariç tüm kapılar kiletleniyordu. Sadece sol arka açık kalıyordu onu da arkaya uzanıp elle kilitliyordum.
Sanayiye gidince sordum. Onlar da isterseniz yapalım ancak içerden kapıları kilitleyeceğiniz zaman kilit düğmesine peşpeşe iki kere basarsanız hepsini kilitler dediler.
Şimdi öyle yapıyorum. Arka arkaya iki kere basıyorum. Sorunsuz hepsini kilitliyor.