Gönderen Konu: ankaralı arkadaşlarım bana jant bulun lütfen...  (Okunma sayısı 4907 defa)

Çevrimdışı serdarca84

• my golf
    • Profili Görüntüle
Merhaba ANKARALI Arkadaşlarım; arabama jant alacam da bana jant bulurmusunuz üzerinde kormetal km 223 var bunu önden verelim üstünede az bi para verelim benimde şık jantlarım olsun :) brock jant nasıl olur siz bana jant bulun telefonlaşalım hemen gelip alıyım araba gümüş gri golf 4 16 jant bu arada

Çevrimdışı fat34

• Profili Görüntüle
Ynt: ankaralı arkadaşlarım bana jant bulun lütfen...
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2012, 23:52:03 »
ya bu brock jantın neresini beğeniyorsunuz hiç anlamıyorum üstelik golf IV e hiç yakışmıyor bence yakın bi zamanda örneğinide gördük bilmiyorum verilen paraya yazık bana göre  >:( istanbulda heryerde var kaynıyor bizim yan sokakta bi sürü  ;D

Çevrimdışı serdarca84

• my golf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2012, 23:58:45 »
gördüğüm kadar arabanda jant yok sende burdan fikir elde edebilirsin sizin yan sokakta varsa ve yukardaki şartlarıda taşıyorsa haberleşelim :)) bende sana teşekkür edeyim  ;D

Çevrimdışı serdarca84

• my golf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2012, 23:59:47 »
sevdiğin jantıd söylede yardımcı ol banada uyarsa alırım ne var kızacak bunda ;)

Çevrimdışı fat34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Mart 2012, 00:21:49 »
ist. bahçelievlerdeyim karaoğlanoğlu cad. var benim alt sokağın bitişiği 10 tane jantcı vardır. brock var hepsindede gelebilirsen çok rahat alabilirsin. ama takas yapmazlar eski jantı alırlar mı bilmiyorum   ;)  benim arabanın çok eksiği var yakında düğünüm var inşallah o yüzden arabadan elimi ayağımı çekmek zorunda kaldım erteledim herşeyi  :(
« Son Düzenleme: 11 Mart 2012, 00:33:05 Gönderen: fat34 »

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Mart 2012, 01:05:29 »
ya bu brock jantın neresini beğeniyorsunuz hiç anlamıyorum üstelik golf IV e hiç yakışmıyor bence yakın bi zamanda örneğinide gördük bilmiyorum verilen paraya yazık bana göre  >:( istanbulda heryerde var kaynıyor bizim yan sokakta bi sürü  ;D

tamam brock jantı sevmeyebilirsin ama bukadar sert eleştirme hakkın yok herkesin zevki kendine.  ???  Eleştirmek yerine arkadaşa yardımcı olabilirsin  ;) iyi akşamlar.

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2012, 01:14:23 »
Merhaba ANKARALI Arkadaşlarım; arabama jant alacam da bana jant bulurmusunuz üzerinde kormetal km 223 var bunu önden verelim üstünede az bi para verelim benimde şık jantlarım olsun :) brock jant nasıl olur siz bana jant bulun telefonlaşalım hemen gelip alıyım araba gümüş gri golf 4 16 jant bu arada

brock 18'' çok güzel oluyor bende düşünüyodum ama yollar malum çukur dolu ve su kanalları asfalttan yüksekde yaptıkları için lastik yanağını kesme ihtimalinden dolayı vazgeçdim kullanan birçok kişide şikayetçi mersin için söylüyorum. onun için bbs 17'' almaya karar verdim. Hemen karar verme gidebildiğin kadar jant satan yerlere git ve seçenekleri gör öyle karar ver içine sinmense boşa almış olursun.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Mart 2012, 11:50:06 »
18 ve ağırlığı önemli olmayan jant takacaksın belli, yani sadece modelindesin, o zaman ben yapamadım sen yap ac schnitzer type 3 ün replikalarını tak çok yakışıyor, hem de ofsetli :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-5x100-18-jant-onler-8-5-arkalar-9-5-inch-type3-73706160/detay

Çevrimdışı serdarca84

• my golf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 11 Mart 2012, 12:13:42 »
ama arkadaşlar bana 16 lazım ayrıca çok para vermeyim üste ben arabaya 7500e yakın para harcadım janta yeni sıra geldi fat 34 sende adamlarla konuş ayarlayalım alalım...

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 11 Mart 2012, 12:23:39 »
brock 16 mı takacaktın? :)

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 11 Mart 2012, 16:39:45 »
brock 16 mı takacaktın? :)
:)
  polo desen olur berki de golf e küçük gelir bence 16'' brock.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2012, 16:40:00 Gönderen: metalteo »

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 11 Mart 2012, 22:42:57 »
biraz kelebek gibi durur 55 yanak 16 jantta ofset :)

Çevrimdışı serdarca84

• my golf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 12 Mart 2012, 00:34:54 »
allah allah beni kızdırmayın kardeşlerim :))  jant alacam dedim işte şu olsun diyelim alalım bişi demedik fikir verinsene :))